3669
Shadows of Amn - A saga folytatódik...
  • KH
    #915
    Csak ha mindhárom tanítvány életben marad, jön vissza a Morul nevezetű, tehát a kapzsi varázslómesterek :)), akik kiszipolyozzák tanítványaikat ezt az előnyt már nem élvezhetik

    sőt, nem vehetnek részt a csodálatos, magasröptű diploma osztón sem :))), ami egyébként XP-t is hoz, míg egyébként nem kapunk semmit

    a tanítványokat majd az az összekötő varázsló hozza, aki meg szokott jelenni, a neve most nem jut eszembe...

    a harmadikat meg csak sokára kapod meg, mert a tanítványos dolog is eltart vagy 3 hétig
  • KH
    #917
    hát igen
    bár kicsit már bánom, mert varázsló annyi mint tenger, jó harcos meg nuku
    legalábbis nekem...
  • KH
    #920
    hmm, duál? csak egy gyors kérdés
    kardot használhatsz?
    ...
    Paladinok:
    Temple district, a DK-i nagy épület, hmm, személy szerint nem tudom, vagy aki a nagy teremben az ajtóval szemben álldogál (szerintem ő az), vagy aki a nagyteremből NY-i irányba nyíló kisebb szobában álldogál

    de oda nem kell elmenned, ha a Ribalddal akarsz beszélni...
  • KH
    #923
    hmm?
    nem?
    ez érdekes, úgy emléxem nekem feljött egy olyan mondat opció, ami ehhez kapcsolódott...nem tudom mi lehet a hiba...lehet hogy az a baj, hogy nincs annyi pénzed, amennyi kell, mert elég drága, valami 9.000 arany

    a paladinokat l. lejjebb
    tehát elmész a temple körzetbe, beszélsz az Order of the Radiant Heartban valamelyik górével, és ő mondja, hogy befogadják a lovagokat

    visszamész a Solamniai lovagokhoz a Sphere-be, közlöd velük, hogy nem tudod őket a létsíkjukra elküldeni, viszont befogadja őket az OoRH, bánatosan elballagnak, te meg kapsz 45.000 XP-t
    (ennyit kapsz a másik megoldásnál is - erre rosszul emlékeztem, van egy tárgy, egy öv, de ezt nem kapod meg a paladinos megoldásnál, csak ha varázslót bérelsz Ribald közvetítésével)
  • KH
    #929
    rendszerint 1-2-3 nap van míg megint feltűnik Teos koma, nem érdemes ott üldögélni...

    nem hinném, hogy ő az az illető, az majd csak akkor kerül szóba

    Yoda
    tényleg úgy is van diploma osztó? nem tudtam...de igazából melyikért érdemes elpusztítani őket? a gyűrűért?
  • Shecalo
    #937
    Sziasztok!
    Kangaxx amennyire tudom egy 27 szintű demilich.

    Volna egy kérdésem: Ennek a Kangaxxnak össze kéne szedni a testrészeit azonban csak a törzsét találtam meg az elementél lichnél.
    Állítólag a többi része egy Shade lichnél van, aki a temple városrész alatti csatornákban van.
    Én bejártam az egészet, kinyitottam két titkos ajtót, felderítettem amit lehetett de nem találtam.. Nem tudja valaki pontosan hol van?
  • Shecalo
    #941
    Profeta köszi a választ, Amaunator temploma hol van?
  • Shecalo
    #943
    A dokkoknál a térkép dél-keleti részén, cromwell nevű kovácsnál.
  • noxon
    #952
    Lehet, hogy volt már róla szó, de segítdéget szeretnék kérni a strongholdokról, hol vannak meg ilyesmi
    a válaszokat előre is köszi
  • Fütyi
    #954
    Hello! Szerintetek melyik NPC-kkel érdemes játszani? Most van Minsc, Aerie, Nalia, Anomen, Yoshimo, és jöhetne Jan és Viconia. Érdemes lenne valamelyiket lecserélni? Nekem ugy tűnt ez a Viconia nem egy nagy szám... a Jan-t viszont nem ismerem. Az gáz, hogy kiraktam Jaheirat?
  • Fütyi
    #960
    Valaki írja már le a multiplayeres tapasztalait! Én írtó szívesen nyomnám, de az MPlayer-en baromira nem megy. Na! Nyomuljunk má egy nagyot, írjatok!
  • Fütyi
    #962
    Na! Kösz szépen! Akkor írjon már valaki aki szívesen játszana egyet multiplayerben. Remélem lesz ilyen mer jó lenne.
  • noxon
    #963
    A Planar Sphere-i strongholdban mi a feladatok?
    A válszokat köszi
  • duo
    #972
    Sziasztok!
    Azért írok, mert a http://tgs.php.hu címen szavazhattok a legjobb gamesitra, és nyerhettek is. az oldal fiatal ezért érdemes játszani, heti cd nyeremény van. most a NoOneLivesForever, gyere te is szavazni..szavazzunk a SG-ra vagy másra
  • Fütyi
    #973
    Sub! Ez a multiplayer dolog király lenne, de ha holnap tényleg akarunk játszani az elég sok szervezést igényel. Én holnap fenn vagyok kb. héttől, akkor írok a fórumba te meg majd figyeljél! Nincs ICQ-d? Az lenne a legjobb. Ha holnap nem jön össze akkor is írjál, hogy neked legközelebb mikor jó.
  • KH
    #974
    Sub
    Hallo, Jan Jansenhez
    Jan Jansennek annyi a küldetése, hogy el kell menni a házába (Slum district) ott kapsz több infót, bár ha jól emléxem nem a lányáról van szó, hanem a régi kedvesén kell segíteni, akinek valóban beteg a gyereke, vagy valami ilyesmi

    ha ennél több kell, jobban előturkászom a memóriámból, mert már rég volt, de eléggé adja magát, hogy mit kell csinálni :)
  • GodBadka
    #978
    Csá mindenki!

    Ha már NN, akkor ajánlom néyétek meg ay interplay idevágó honlapját. Természetesen real time lesz. Lesz egy-játékos mód is bár multira lesz kihegyezve az egész. A BG2 karakter átvihető, viszont itt volt olyan dolog amiket nem értettem tisztán. Valami olyasmiről van szó hogy egy az egyben csak bizonyos feltételek teljesülésekor viheted át a karaktert, ha ezek nem teljesülnek akkor csak mint egy ott generált 1. szintü karaktered lesz az átvitel után.

  • Gabo
    #979
    Az NN mindenképpen ígéretes. A képek és a videok alapján már Én is nagyon várom. Lehet hogy végre megvalósul a közös kalandozás havi díj nélkül is? Azt hiszem várok még az EverQuest beszerzésével...

    Remélem az aktív felügyeletnek köszönhetően nem lesz minden szerver tele PK-kal és a szerepjátszáson lesz inkább a hangsúly. Lesznek szerintetek hivatalos szerverek?

    Lehet, hogy már be kellene indítani az NN-nek is egy topicot...
  • Sub
    #980

    Ilen képe van Gedorce 3-mal az NN-nek
  • Mester
    #981
    Ez a játék(nn) tényleg nagyon igéretes, jó lesz neten játszani 64-en nagyon jó. NEm tudjátok a harcrendszer hogy lesz megoldva?
  • KH
    #982
    OLLLÉ!!!

    BioWare concludes the Child of Bhaal Saga

    EDMONTON, Alberta, Canada, March 1st, 2001, The highly anticipated expansion to the award-winning role-playing game, Baldur’s Gate II: Shadows of Amn, was officially announced today. Baldur’s Gate II: Throne of Bhaal, developed by BioWare and to be published by Black Isle Studios, the role-playing division of Interplay, ends the epic Child of Bhaal saga that began in 1998 when BioWare developed a revolutionary computer role-playing game, Baldur’s Gate. The saga continued through Tales of the Sword Coast and Baldur’s Gate II: Shadows of Amn, and concludes with Baldur’s Gate II: Throne of Bhaal. "We’re really happy that fans have embraced Baldur’s Gate," said Dr. Ray Muzyka, Joint CEO of BioWare Corp. "In BGII: Throne of Bhaal we will wrap up the epic Bhaal story line. Players can explore a new town and series of dungeons and also continue the main storyline of BGII."

    Baldur’s Gate II: Throne of Bhaal greatly extends the Baldur’s Gate II experience, with approximately 40 hours of additional adventures. Players will explore the lands of Tethyr as an epic conflict wreaks devastation on a scale never before seen in the Forgotten Realms® campaign world. To aid the player in these new landscapes, BioWare’s developers have added a host of new Advanced Dungeons & Dragons® game features including: a new character kit, a new NPC who can join the party, new NPC dialog and interaction, over 40 incredibly powerful new spells, and an increased character experience point cap of eight million that will allow characters to reach 40th level. "Throne of Bhaal is our ‘thank you ’ to our many fans, giving them something very exciting to close the Child of Bhaal saga," said Dr. Greg Zeschuk, Joint CEO of BioWare Corp.

    "Our development team is working very hard to ensure that this final chapter is the best Baldur’s Gate role playing experience you can have," said Alan Miranda, Producer for Throne of Bhaal. "The new creatures, characters and villains, in BioWare tradition, will challenge and entertain. This will be the most memorable Baldur’s Gate adventure ever." Scheduled for completion this summer, Baldur’s Gate II: Throne of Bhaal is the fourth BioWare Infinity Engine PC title developed by BioWare and published by Black Isle/Interplay. Other Infinity Engine titles by BioWare include: Baldur’s Gate, Baldur’s Gate: Tales of the Sword Coast, and Baldur’s Gate II: Shadows of Amn. The Baldur’s Gate saga has received numerous accolades; Baldur’s Gate II: Shadows of Amn has recently been named Role-playing Game of the Year by numerous print and online journalists, and developer BioWare was recently named PC Developer of the Year by leading online site Daily Radar. Baldur’s Gate II: Throne of Bhaal is poised to continue in this grand tradition.

    Throne of Bhaal Preview
    Thursday, March 1, 2001, 17:44 | MageDragon
    William Abner has sent word that Computer Games Online has posted a preview of Baldur's Gate II: Throne of Bhaal.
    The expansion comes in two parts—an add-on and an "add-in." The add-on picks up where the last game ended and concludes the child of Bhaal storyline once and for all. The "add-in" injects new content into Baldur's Gate II, much in the same way that Tales of the Sword Coast did. That new content is an exceedingly large dungeon called Watcher's Keep, described by the folks at BioWare as "the coolest dungeon we've ever made." There you'll encounter a variety of nasty monsters and a fairly large assortment of legendary artifacts from the Advanced Dungeons & Dragons rules. You'll also probably die a lot. There—you've been warned. If you have already finished BioWare's latest epic, no problem—the Watcher's Keep dungeon also appears on the new map for the add-on story, so you can access it from there as well.
  • KH
    #984
    hát, én mondjuk arra tippelek, hogy olyat csinálnak, mint amilyen az IWD a HoF üzemmód, valahogy nehezen hihető, hogy egy kiegészítővel felmegy cirka 3MXP-ről 8 MXP-re a karakter...
  • Gabo
    #987
    Van fogalmatok arról, hogy AD&D-ben mennyi ideig tart egy karakterrel 20. szintig fejlődni? És ezek után keveslitek a 20-as szinthatárt?
    Azért elég szomorú leszek, ha az NWN-ben olyan könnyedén el lehet majd érni ezt a szinte limitet. Pláne on-line játékkal... :/
    Tartok attól, ha ez így lesz akkor megint elvész a szerepjáték a játékból.
  • Shecalo
    #988
    Pontosan ahogy gabo mondta: aki játszott már "papíros" szerepjátékot az tudja, hogy a 20 szint renkívül magas. Valódi évekig tart odáig elérni (persze csak egy jó DM-mel).
  • Shecalo
    #991
    De én igen!
  • Jockey
    #992
    ááá shecalo..:))
    rég láttalak...
  • Tanja
    #993
    Jó a game! :)
    De jobb a IWD!!!
    Na bocs
    Na szijja Jock
  • Sub
    #995
    Meg lennt van most is
  • Sub
    #997
    Egy
  • Sub
    #998
    Kettő
  • Sub
    #999
    Három
  • Sub
    #1000
    1000. Hozzászólás
  • Sonja
    #1001
    1001. !!!!! jeeee
  • Sub
    #1002
    1002.Jipíííííííííí
  • Sub
    #1003
    Azt nem tudja vki hogy hogyan a fenébe varázsolnak olyan gyorsan az ellenséges varázsloók!!!!!!!!!!!!!!!!
    1 mp alatt magukra nyomnak 5 Védővarázst!!!
    Én meg szenvedek 2 percig míg vagy 5-6 magamra megy!
    Most hogy van ez???
  • Sub
    #1005
    És melyik az a varázs amely mágia reszisztenciát ad?
    És mit csinál az az Orcacle nevű varázs?
  • Sub
    #1007
    Lecsúszott már nagyon a topic
  • Sub
    #1011
    Kezdtél új gamét?
    Én igen már a második fejezetben vagyok :-)))
    És igazatok volt a Celeric/Mage sokkal jobb mint a Fighter /Mage!!!
  • Sub
    #1012
    Télleg?
    Akármennyit lődözhet???
    Az igen. És ha ez így van kit érdekel az a pár varázslat ami kimarad!
  • Sub
    #1014
    És a multiban hogy van?
    Megcsinálod mind a 6 karaktert és kész???
    De NPC-ket is tudsz még bevenni a csapatba nem?
    De ha nem akarsz nem kell ugye? (el szoktad küldeni ilyenkor őket a francba???