106
Melyik a jobb a Nokaia 3210 vagy az Ericsson T10s ?
  • Zozo76
    #106
    emlekszetek a reklamra?

    "te is lehetsz jedi egy 3210-el!" :)
  • FL Zoli
    #105
    Emlékszem én T20 -t akartam, de mivel nem volt kapható sehol, A2618 ast vettem.
    3210, 3310 est azért nem akartam, mert még a takarítónőknek is az volt...szeretek egyedi lenni :P
  • MuchACHO79
    #104
    Jókis téma, aztán már nem ir bele senki majdnem 12 éve... :)
  • CSOCSO
    #102
    Nekem most a RXon t20 nagyon teccik bár nekem 3210 em van rezgős kéken világít nagyon bejön most lesz kikodolva...meg ilyenek...
  • Laalee
    #101
    nemtom lattad mar a RXon uj menujet? ha az bonyolult neked meg nokis fejjel is akkor nemtom... :) amugy en ugyhallottam hogy a 6150 es kivetelesen szar szeria volt. de persze ez csak mendemonda, hiszen nem tapasztaltam.
  • Lteebee
    #100
    Mert az 5110 6110 6150 széria szoftvereivel nem is volt baj.
  • Lteebee
    #97
    Nekem volt samsungom és jó.
  • Laalee
    #96
    az most mas kerdes :))
    samsungom se volt...
    söt RXon om van es marad is ... volt egy ideig kb 3 nap 3310 es aztan visszakertem a RXont. bar ez az uj siemens teccik sl45 vagy menyyi a szama. meg a s35 is teccett...
  • Lteebee
    #95
    De a filipszeknek olyan gagyi a kivitelezése mint az alcsateleknek nem? Filipszem nem volt, csak gondolom.
  • Laalee
    #94
    te a philips nek mar joval elöbb is volt... az a genie telefonja azt mar vagy 4 eve lattam egy ifabo n es tök elvoltam zuhanva hogy mik vannak...
  • Lteebee
    #93
    Poén, hogy amit a Samsung két évvel ezelőtt is beletett a telcsikbe, azt a gagyibb gyártók csak most adják.
  • Laalee
    #92
    nem olyan rossz dolog az a hanghivas, egy headsettel... föleg telen örultem hogy nemkell a kezemet kivenni a zsebemböl a hangommal mindent tudtam iranyitani, meg a telot is feltdja venni igy.
  • Lteebee
    #90
    Kivéve, ha télleg az, mert akkor az csak igazán, de akkor nem szabad mondani.
  • Laalee
    #89
    ahha na igy mar ertem...
    szoval ha valami sötet akor az feri? :))))
  • Lteebee
    #88
    Akit nem ismerek, az általában Feri, vagy Zsuzsi(bocs, ha vkit így hívnak itt -de télleg!).

    Innentől a nem szimpatikus viselkedési formák(tumulás, zsizsegés, szarakodás...): ferizés, ill. zsuzsizás.

    A 3210-em néha azt csinálta, hogy nem világított, amikor használtam.
  • Laalee
    #87
    miazhogy ferizni???
    en csak a Ferit ismerem...
  • Lteebee
    #86
    Nekem kb. egy hónappal a gar. lejárta után elkezdett ferizni a 3210-em, úgyhogy eladtam pikkpakk.
  • Laalee
    #85
    amugy en nokia gyülölö vagyok ugyhogy barmi mast csak ne nokiat :))))
  • Laalee
    #84
    hehe tokjo hogy mar tudom az imei kodomat de az mi a loszar?:))) es mitcsinaljak vele???
  • palace
    #83
    nem hiszem
  • palace
    #82
    szerintem ez azért nem egészen így van. nem hiszem, hogy mindenkinek a sajátja lenne a legjobb, én páldául egy 6210-es sokkal jobban örülnék, mint annak ami most van!
    miért neked jobb a 3210, mint mondjuk a 6210?
  • Lteebee
    #80
    De velős.
  • Jockey Ewing
    #78
    Nekem meg v05.01 1999-11-26
  • CybeRick
    #77
    *3370# beszédminőség javítás bekapcsolása / kikapcsolása (ezzel kímélhető az aksi)
    Nem erősíti, hülyeséget írtam, bocsi.
  • Lteebee
    #76
    Hogy érted azt, hogy aksi erősítő?
  • CybeRick
    #75
    3210-hez kódok:

    *3370# aksi erősítő
    *#746025625# Sim clock stop alowed - elvileg 1 perc helyett 1,5 percet beszélhetsz ugyanannyiért. Mindnen hívás előtt kell azhiszem aktiválni.
    *#06# IMEI kód, ez minden mobilon műxik

  • Breki
    #74
    *#0000#
  • Jockey Ewing
    #73
    Hol tudom megnézni a szoftvert?
  • CybeRick
    #72
    Milyen verziójú szoftver van rajta? Az enyém v 06.00 2000.10.03-i frissítésű

    Még nem fagyott egyszer sem. De annak idején a Motorola v2288-asom fagyott néha, és olyankor csak kikapcs-bekapcs segített. :-)
    A n7110-es tényleg elég trutyi szoftverrel van ellátva gyárilag, de javítható. Az kell nekem, mert ma is kaptam vagy 8 sms-t, és nem tudom tárolni!!!!

    Tényleg melyik telóba fér még sok! sms?
  • Jockey Ewing
    #71
    A Nokia-t jobban szeretem, de tényleg hasonlít az MS-re. Multkor küldtem volna SMS-t, és amikor kiírja a 3210-es, hogy Üzenet Elküldve, na ott fagyott meg. Nem is lehetett semmit sem tsinálni. Le kellett vennem az akksit, és ujra bekaptsolás után megint ment egyből. :o))))
  • CybeRick
    #70
    A WAP már elavult amikor bejött. De van, és használjuk. Nekem a n3210-es előtt egy Motorola v2288-as volt, WAP+FM rádió. Cool kis telcsi volt, csak voltak hiányosságai. Az óra hiánya, és a kevés csengőhang.
    Wapoltam is vele,és kb. fél perc alatt beállítottam url, szolgáltató, sebesség, stb...
    A T10-es szerintem egy miniatűr tégla, nyugi nem akarok fikázni, csak az előbbi hozzászólás Laalee-től erősen annak tetszett. Akinek T10-ese van, biztos nem véletlenül vett azt. Azért van ennyi típus, hogy mindenki a neki megfelelőt válassza.
    A 7110-est meg ne suxold! Méregdrága, 50e -ért már függetlenül hozzádvágják. És messze jobb a T10-esnél, még akkor is, ha abba T18-as szoftvert gyömöszölnek. Pont te beszélsz a patchelésről, mikor utána a T10-es szoftverfrissítését emlegeted?
    Ja, a másik. nagyon cool a T10-es majd ujjnyi széles kijelzője. Kb. az órát meg a szolgátató nevét ki tudja írni, ha jól emléxem.
    Ja, amúgy a Motorola előtt nekem egy Eric GA628-asom volt. Anno marha régen. Kb. a T10-el volt egy szinten csak, nem volt Dualmobil.

    Ja, látta már valaki az új T20-ast? Krumpli, lányos szinekkel. 3 soros WAP!-al. Szóval király :-)))
  • CybeRick
    #67
    de, ezt csak mellesleg hoztam fel :-))

    Amúgy én a 3210-es mellett voksoltam, de mind1. Lentebb.
  • CybeRick
    #65
    Nekem most egy népfon van, vagyis 3210(rezgővel, és csúszkás előlappal) . De ami tetszik (és hamarosan megveszem), az N7110-es. Mostmár olcsóbb lett, és nagyon sokat tud. WAPos, 1000 telszám (na jó csak 5*200, mert egy névhez öt számot rendel, asszem. De akkor is cool).
    Kivonták a Westelnél, és a Pannonnál is, mert szoftverhibásak voltak. Kb. 5 perc a frissítés, utána meg pöpec.
  • Lteebee
    #64
    A formája nálam se nyerő.