34
Mikene jobban????
  • qwer74
    #34
    jaja télleg az :)
  • cenobite
    #33
    Hinnye, de szép kis moci!
  • The Garrett
    #31



    Egy ilyenünk van(ezért vagyok elfogult :D ) kicsit feltuningolva Remus kipufogók, bőrtáskák hátul, elöl egy nagy plexi...

    ha lesz egyszer egy dig. fkpzgépem majd csinálok a kicsikéről egy képet!
  • The Garrett
    #30
    Yamaha xvs 650!!! DRagstar!
    Az a nyerő gép.

    DE hogy chopper vs gyorsasagi?

    mindegyik motornak megvannak a maga szépségei! a szerintem össze se lehet hasonlítani a 2 tipust.

    a gyorssági motor inkább a száguldás élményét adja, van aki ezt szereti,

    de viszont a chopper motor ennél sokkal többet.
    Amellett hogy lehet menni ezzel is 120-130 at, (ennél többet motorral nem is érdemes, olyan szabadság érzetet ad, amit csak az tud aki ült már mondjuk egy Yamaha Dragstaron :D

    keresek is róla egy képet!
  • cenobite
    #29
    Én chopper őrült vagyok. Anno kinéztem magamnak egy AME ST800-as modellt, persze kurva drága, úgyhogy egyenlőre csak terv szintjén létezik. De meglesz. Vagy egy Harley-Davidson Heritage Softail Classic
  • CSOCSO
    #28
    begipszelt karos:) ez nagyon light-tos volt
  • Ali
    #27
    Legésszerűbnek a harmadik megoldást találom: túramotor. Magam is ezt a módját választottam a motorozásnak, bár sajnos saját gépem (per pillanat) nincs.
  • CSOCSO
    #25
    nekem 8 csak cbr legyen:) nekem mindíg is tetszett de azé tetszik a hayabusa meg stb
  • Jano
    #23
    Én egy Yamaha VMax-ot kérnék. Inkább chopperes külső, és brutális teljesítmény. Az arany középút.
  • Blasta
    #22
    Kizárólag Chopper!!!!!
    Laza szerkóban (nem bőr rohamosztagos ruha, pfffff) 50-el a Balatonparton! Nincs annál gizdább és biztonságosabb érzés!

    Nameg fel is áll tőle a farkam!
  • CSOCSO
    #21
    choppert eladnám vennék cbr 600 fs-t vagy ha nagyobbat akarok cbr 900 rr-t:)
  • corleone
    #20
    Nekem mind a kettő jöhet.