71
Detonator Driver Probléma
  • borntofly
    #71
    őőőő....ezt nem értem. Feltettem a videokártyám driverét és egy nvidia forceware 78.01-et. Az asztal tulajdonságok nvidia beállítások alatt nem lehet beállítani, hogy játék közben a monitor ne 60Hz-en menjen. Ezért keresek vmi programot...Help me!
  • NeoMaN
    #70
    VGA kari driverében beállítható....
  • borntofly
    #69
    Sziasztok!
    Meg tudná nekem mondani valaki, hogy melyik az a program, amivel be tudom azt állítani, hogy játék közben az általam beállított Hz és felbontás működjön?
    Ismerem az NV Refresh Toolt,csak használni nem tudom.....nem tudom mit kell nyomogatni és milyen sorrendben.
    Segítsetek!
    Köszönöm
  • ent
    #68
    Megoldódott a problémád? Mivel nekem is ez a nagy büdös helyzet!????!!!
  • Green Ghost #67
    Azt honnan tudom leszedni?
    És még vmi:
    Mi a fenét jelent az 56.56-os driver menüjében (ezt tettem fel, mert a bfvietnam ezt kérte...) a
    -NULL rögzített függvény
    -NULL 1.x , 2.x
    -textúrák kényszerítése a legalacsonyabb MIP szintre
    -előre reprodukálandó max. képkockák száma(3-on van nekem)
    Mit jelentenek, mi a szerepük, mikor érdemes őket bekapcsolni?
  • Narancs
    #66
    A driver!
    TEdd vissza a régit, de előtte DriverCleanerrel tisztísd meg a gépet!
    Nekem ugyanez volt...
  • Green Ghost #65
    Szasztok!
    Van 1 Gef4 ti 4200 kártyám, ráraktam az 53.03-as drivert, de néhány játékban (generals,zero hour) a kép elemei eltünedeznek, villodznak.
    Szerintetek mi lehet a hiba? A kártya v a driver????
  • Joey
    #64
    az a "bi" szó az a "vki" szó akart lenni, csak elírtam..bocs
  • Joey
    #63
    Hali all!! Nekem a detonaátor 30.30 am van fenn, és egyszerűen bármilyen alkalmazást elindítok, ha fényerőt adok rá, alapértelmezett fényerőre veszi vissza a program. Nemtudom miért. például ha az nfs undergroundot akarom indítani,mertugye köztüdott hogy elég sötét a játék képe, megprobáltam rá a detonatornál fényerőt adni, majd elindítottam, de a játék már úgy futott hogy a fényerő csuszka kilépés után 0% volt. Probátam hogy frissiítem a detonator szoftvert nem oldotta meg a gondot, pedig pár nappal ezelőtt még sikeredett ez, sőt még a divX ben sem veszi be az ott beállított tényezőket..Bi segítsen mert már az őrület keringet! Thx
  • M.A.D.
    #62
    Ja, és sima SVGA 1024*768-on van a monitor. semmi márka optimal refresh rate (60Mhz).És 800*600-on futkorászott.
  • M.A.D.
    #61
    Heheeeej. Kezdem kapisgálni. 40.72-es driver Gef2 TiVx64MB kártya Win98SE AMD Tbird1.2Ghz.
    Natehát: Engem sokszor kidobott desktopba. De, valaki írt itt a képfrissítésről. na, progi letölt, de csak win2000, NT, és XP alatt megy. DE, van egy dll fil, ez a MSVBVM60-microsoft visual basic virtual media. Na, ez a file le lett cserélve, és lőn. Tegnap 2 órán keresztül teszteltem, és........nem akarom elkiabálni, de idáig OK! :)))
    Amúgy az eredeti dll file 2000-es volt a VisualBasic 6-al telepítettem, és READ ONLY! hmmmm
  • Kevinke
    #60
    ok már megvan
    köszi majd kipróbálom
  • Tovi
    #59
    Ha van Dc-d, bárhonnan
  • Tovi
    #58
    Szerintem Anon arra gondol, hogyha bekapcsolod néhány kártyánál a párhuzamos megjelenitést, akkor a monitor 50 Hz-el frissül, és ezt néhányrégebbi analóg moncsi nemigen szereti.
    Az enyém pl. nemes egyszerüséggel kikapcsolt...
  • Kevinke
    #57
    honnan lehet letölteni ezt a progit?
  • Kevinke
    #54
    GF2 tudja GF3 nem
    Ez gáz!
    Nem lehet ezt valhogy megoldani egy másik progival?

    Ha van ötletetek írjátok meg!

  • Breki33
    #52
    köszi nem lett volna erőm begépelni :-)
  • Breki33
    #51
    nekem is hasonlo problémám volt, a via4in1 felrakása standardban segitett
    azt hiszem a 42-ben még van ilyen
    utánna vissza a 43-ast és azóta 9150 pont a 3DMarkban 1600+-os procival SD-rammal...
  • Kevinke
    #50
    Hali!

    Lenne egy olyan problémám!
    Nekem van egy Abit Siluro GF3 Ti200 vidkártyám, amin van DVI és S-Video kimenet. Nem értem ,hogy miért nem tudom egyszerre használni a monitort és a TV-t!
    Win Me van a gépemen, és a legújabb detonator. Ha jól tudom, akkor a képernyő beállításainál kéne lennie egy olyannak, hogy nwiew, meg képernyő klónozás, de nincs.

    Ha van ötletetek, írjatok!

    Köszi!
  • Tovi
    #49
    ez egy kimondottan referenciadrivereket buzergáló csapat, igyekszik a gyári driverekből a legtöbbet (sebesség, üzembiztosság, bugfix) kihozni, szvsz megéri használni. Minden népszerü platformra fejleszt( ATI, S3, Nvidia, 3dFX) drivert, így a régi kártyák tulajainak főnyeremény.
    J, a link: http://www.omegacorner.com/
  • olaj
    #48
    Omega driver?
    Srácok ez micsoda?Valaki kifejthetné bővebben!
    Köszi
  • M.A.D.
    #46
    ja, omega driverről van szó!!!
  • M.A.D.
    #45
    az lehet, de én felraktam pár napja az egyiket 30.82-est, azt a GTA3 nem futott rajta. Illetve futott, de koromfekete képernyőn!!!!
  • Breki33
    #44
    Nem tudom hogy tudsz-e róla de van egy bizonyos Omega driver
    család. Szebb képet sajtol ki a vasból. Itt a cime:
    www.omegacorner.com Ja és itt van BIOS beállítás. Enyém is
    valami hasonlo ahogy igy átfutottam.
  • Gerry
    #41
    Na, igen, ott van, ha feltolom a coolbits.reg-et, viszont ez csak a régi (30.xx-es vagy régebbi) detonatorral müködött, ha most felhúzom a Ti4200-ast 275/500-ra, akkor nemhogy nem növekszik a 3dmark eredmény, hanem csökken, méghozzá 600-700 pontot, ami igen érdekes...
  • Breki33
    #40
    http://www.guru3d.com/

    amugy a vezérlőpultban keresd a megoldást
    persze csak ha Winfosod van :_)
  • Gerry
    #36
    Köszi,megnézem, de mintha nekem nem lenne ott, csak a képfrissítés /tehát, hogy hány hertz-en menjen a D3D-s alkalmazás (60, 72, 75, stb...), és a GPU/RAM órajel nem állítható.../!
  • EmThor
    #34
    viszont még mindig nincs képem a tv-n ,régi driverrel tv out perfect most meg szar... mi lehet az oka?
  • Gerry
    #33
    Üdv Mindenkinek!
    (Jó régen neteztem már... És asszem sokáig még nem is fogok..)
    Nos, a kérdésem a következő lenne:
    A 40.71-es Detonator-hoz van-e valami működő CoolBits, mert én a régi Detonatorokhoz jól bevált reg key-t tettem föl, és a kártyám kicsit felhúzva (Inno3D GF4 Ti4200/128) gyengébb eredményt produkált 3DMark2001SE b330-ban, mint amikor nem húztam (eredetileg: 9596 pont, ha felhúztam, akkor lement: 9214-pontra!!!!!). Nos ez számomra igen kiábrándító volt, hiszen nem lenne rossz elérni a 10000 pontot.

    Plz valaki, aki tud működő reg key-t, vagy hasonlót, az írja meg, hogy honnan szedhető le, mert kéne, ja és más progik, pl. PowerStrip, és rársai nekem nemigen jönnek be, lehetőleg kerülöm őket, ha van más megoldás... (De ha nincs, nem marad más mint egy efféle progi bevetése...)

    Előre is köszi!
  • TheZsenyka
    #31
    http://www.nvidia.com/view.asp?IO=winxp-2k_40.72
  • TheZsenyka
    #29
    Megerősítem, a területi beállítás a gond.
  • Breki33
    #28
    Nem biztos, hogy ez a gond illetve, hogy ez megoldja, de valahol olvastam:
    A win regionak a settingjét tedd US-re, ne magyar legyen !! Mégha angol is az XP-d. Ekkor nem fog elszállni.
  • Imremagdi
    #27
    nekem jl müködik...
  • Imremagdi
    #23
    nekem a régebbi driverekkel jól működött : s-video beállítás : müködö tv,csak furcsa szinek, komposite beáálítás : Tökéletes kép+szinek

    40.41 ugya az a szer szin van kompositban mint s-video módban !! Nálad működik ? Hogyan ? Nálam átalakitó is van RCA-ba !!
  • V6
    #22
    Nekem semmi baj nincs a tv-kimenettel.Inno GeFoce
    4 TI4200 128MB DDR-em van pedig csak mielöt
    felrakod az új Detonator 40.41-est uninstaláld le.
    Egyébként Windows XP van a gépen.
  • Imremagdi
    #21
    senkise haszánál detonátor 40.41-el tv-kimenetet ! Mert nekem nem működik a komposite baálítás,csak a sima,így viszont szar a tv képminősége ! MEgoldás ?
  • rage
    #20
    A megoldás sok helyen leírva

    Régi driver eltávolítása az Add/Remove - ból
    Restart Windows, s utána install DET40

    Aztán már jó lesz
  • The Garrett
    #19
    Nah uj detonator probléma a képernyő beállításoknál ugyebár lenne a vid. kari beállításai. a D3d opengl ilyenek. Nem tudom mi annak a hivatalos neve:

    Szóval arra a fülre klikkelve:

    a run32.dll hibát okozott itt és itt. Ezután kilép.
    WinXP hun.
  • TomBond
    #18
    Köszi felraktam és tényleg jó!
  • Imremagdi
    #16
    nekem az új 40.41 driver vannak gondjaim ! A tv-kimenetes részével !! Inno3d geforce4 ti4200 128 Mb ram !

    Nem működik a COMPOSITE beállításs, csak az s-video így meg szar képet ad tv ! Másnak se megy