25353
Whistler - Windows XP
  • Banyapapa
    #5426
    Beteszed a XP cd-t és elindul,ott megkérdi hova akarod a xp-t telepiteni,de elötte a régi particiot töröld, majd ujra csináld meg ( asszem L és a T betükkel kell mahinálni:), utána megkérdi milyen legyen NTFS vagy FAT32, na ot beállitod leformáz beállit és felteszi a XP-t.
    Legalábbis remélem:P
  • Matthewpamer
    #5425
    hali, ezek mik?:
    Microsoft.Windows.XP.Professional.SP2.RC2.Integrated-ETH0
    Microsoft.Windows.XP.Pro.Corporate.Edition.SP2.RC2.B2149.Integrated-CLU
    melyik a jobb?egyáltalán op.rendszerek?
  • CybR
    #5424
    Jó az oldalad!
  • CybR
    #5423
    Köszi, már megoldottam!
    Csak megkellett buherálni a tanusítványokat!;)
  • marsu
    #5422
    Ezt probáltad már?? CWShredder
  • sirdond
    #5421
    okés, köszi szépen! és hogyan tudok megformázni xp-t? tucc esetleg ilyen dolgokkal foglalkozó oldalt?
  • lck
    #5420
    Csak újraformázással szabad!
    Az átkonvertálás komoly fájlrendszerproblémákat okoz.
  • CybR
    #5419
    Hali!
    Az a problémám, hogy a programok beírják a registry root legacy bejegyzései közé, és azokat nem engedi a win törölni... Hogyan tudom mégis kiszedni azokat a dolgokat? RegegCleaner nem jó hozzá, a többi sem szedi ki!
    Help plz!
    HTX!
  • sirdond
    #5418
    Az NTFS formátumot hogy tudom visszaállítani FAT-tá? plz help
  • HoTDoG
    #5417
    Ezen a masinán, adobe progi még az életben nem volt. De mindig is ezt csinálta... Akkor még nem törődtem vele, csak mostmár egyre fontosabbak a pdf fájlok, és nemtom őket olvasni...
    Nagyon jó lenne ha működne...
  • fifi
    #5416
    Régebbi verzió egyes részei/szemetei/komponensei/registry bejegyzései nem, bújnak meg a masinádon?
  • sirdond
    #5415
    Hello
    XP mellé win 98at hogy tudok telepíteni?
  • HoTDoG
    #5414
    Szevasztok! Az Acrobat Reader-rel lenne gondom...
    Szal letöltök, bárhonnan, bármilyen installálót, nem indul el az installálás. RÁmegyek az ikonra, vagy fél mp-ig tölt, és kész. Töltöttem le, angolt, magyart, és nem tudom feltelepíteni, ezáltal pdf fájlokat sem tudok megnyitni, ami elég nagy baj.
    Eddig soha, semmivel nem volt ilyen gondom. Bárhonnan letöltöm, kétszer katt rá/enter és semmi...
    Valakinek 5lete?
  • CybR
    #5413
    Keress itt:
    crackek
  • Ronaldinho
    #5412
    Helló!
    Légyszives valaki irjon nekem egy Windows XP telepítőkódot!
    Nagyon fontos!Előre is köszönöm!
    Üdv:Roni!
  • CybR
    #5411
    Én köszönöm az infót!:)
  • petesilver
    #5410
    Köszi! Megcsinálom, és ha legközelebb megmakkan, használom. Amúgy akkor ez egy rendszerleíró lemez lesz. Azt viszont akkor dos alól kell copyzni lemezről vinyóra, és akkor a vinyón elszállt rendszert felülírja a jóval, és akkor elindul újra a win. Vagy ha nem, akkor is jó, mert ezzel a lemezzel relatv dosos kezelést kapsz NT, és ntfs alá. Utólag végiggondolva logikus, de soha nem találtam volna meg!
  • CybR
    #5409
    :D
  • 0ppika
    #5408
    Nem kell!
  • CybR
    #5407
    http://users.atw.hu/tuvok/index_elemei/egyeb/badlink.gif
    Szted meg kell adjak betárcsázó számot, ha így is betárcsáz?
    Ha igen, akkor hol van ez az opció, ahol meg lehet adni?
  • 0ppika
    #5406
    Ja, csak a hálókártyának tudsz fix ip-t adni.
  • CybR
    #5405
    Senki ne ilyedjen meg, nem tünt el az indítólemez a Windows XP-bõl, igaz egy kicsit eldugták. Itt lehet DOS-os indítólemez csinálni.:

    1. Menj be a Sajátgépbe
    2. Rakj be egy Floppy-t
    3. A Floppy meghajtóra jobboldali egérgomb, majd Formázás...
    4. Pipáld ki az "MS-DOS rendszerindító lemez létrehozása" négyzetet
    5. Katt az "Indítás"-ra!

    Ennyi.
  • CybR
    #5404
    Köszi!
    Nincs tele szarral, csak 90Gb adat van rajta, de rendszeresen karba van tartva!
    De az ADSL alapban nem fix ip-s, attól még a hálókarinak lehet fix ip-t adni, igaz?
    Köszi!
  • 0ppika
    #5403
    A hálózati beállításoknál megtudod adni hogy a hálókártyának fix ip-je legyen, és akkor gyors lesz, pl: 192.168.0.1
    Ha nem rakod tele minden szeméttel akkor gyors alapba, amúgy nem érdemes trükközni szerintem mindenféle "gyorsító" hülyeségekkel.
  • CybR
    #5402
    Sajátgép, ott jobb klikk a cd meghatódra, és ott kell valamit csinálni, de már nem tom mit!
    Én a lacy.hu\index.php-n találtam infót asszem, de lehet, hogy a windowsxpinfo.fw.hu-n!
    De, ha berakod a helyreállító lemezt, bevisz a dos-ba...
    Ott mit kell csinálni?
    Mert a sima dos-os parancsok nem müxenek!
  • petesilver
    #5401
    Kérdés: Van az úgy, hogy teljesen magaalá rogy az Xp, és elszáll végleg. Ilyenkor boot a Cd-ről, és vagy gyalu, vagy install, vagy J betűre helyreránt. Ha ezt választom, akkor kéri a hibajavító lemez behelyezését. De edig nem sikerült rájönnöm, hogy ilyet hogyan kell kicsikarni az Xp-ből !!!!!!!!!!!!!!!!! Valaki tudja?
  • CybR
    #5400
    Hali!
    A windows98-nál volt olyan, hogy, ha megadtad az ip címet, gyorsabban bekapcsolt a gép, mert nem kellett keresse az ip-t!
    Ezt úgy tudom, hogy xp-ben parancssorral lehet beállítani...
    Mi ez a parancssor?
    Egyéb win bekapcs/kikapcs gyorsításokat tudtok?
    AutoEndTask, megilyen időzítéseket benyomtam, de még mindíg csiga...
    Egyszer föltettem valami fastwin nevű progit, de az csak elcseszte a winem, és format lett a vége!
    HTX előre is!
  • 0ppika
    #5399
    Jó kérdés.
  • #5398
    Köszi, így már ok, csak azt nem tudom mitől állítódott el?!
  • 0ppika
    #5397
  • #5396
    Ki van kapcsolva az üdvözlőképernyő, egy user van, mégis bejön az a mocsadék állat bejelentkező képernyő reboot után. Mit tegyek?
  • CybR
    #5395
    HTX a konkrét válaszért!:D
    Ez a mostani regem, mert még nem kaptam vissza a régit...
    Ja, és nem mondták meg, hogy miért bannoltak, sőt, ha írtam a Moderátorok topikba, még ki is törölték, amiket kérdeztem!:P
  • 0ppika
    #5394
    Igen.
  • MoDuS
    #5393
    Hülye kérdésért nem kap senki BAN-t!:D
    Akkor az egész sg-t bannolnák!:D
  • MoDuS
    #5392
    Az a kérdésem, hogy, ha hibernálod, valahova elmenti az éppen folyó adatokat...
    A kérdésem az, hogy ezek nem vesznek el mondjuk 2 nap multán, ha úgyvan a gép?
    Szal olyan, mintha leállítanám a gépet, csak menti az adott állást???
  • 0ppika
    #5391
    Mit akarsz csinálni? "lefrísteni"?
  • Matthewpamer
    #5390
    ha lefrístem a windows,ugye az sp1 fenn marad?
    sp2 mikor jön ki?
  • 0ppika
    #5389
    Igen.
  • maffia79
    #5388
    rakjam fel a sp1-es javító csomagot?
  • Met
    #5387
    Szerintem ezért kapta a BAN-t:D