29
meleg hirességek
  • Imremagdi
    #14
    Alföldi Róbert színész

    Antal Imre műsorvezető

    Bende Zsolt operaénekes

    Csere László színész

    Csonka András színész

    Gálfi László színész

    Erős János bankár

    Friderikusz Sándor műsorvezető

    Jeszenszky Géza táncpedagógus

    Juszt László riporter

    Karinthy Márton rendező

    Hegyi Gyula politikus

    Kalamár Tamás televíziós producer

    Kerényi Miklós Gábor színház vezető

    Kulka János színész

    Markó Iván táncművész

    Mohai Gábor bemondó

    Melis György operaénekes

    Nárai Tamás divattervező

    Paudits Béla színész

    Pntér Dezső újságíró

    Tabajdi Csaba politikus

    Tolvaly Ferenc producer

    Orosz József műsorvezető

    Kozma atya egyházi vezető

    Warnus Xavér orgona művész
  • Cat #15
    orosz józsef? juszt lászló? ez véletlenül egyébként nem a netkacsa kamulistája, aminek egyetlen célja az ismertség volt?
  • CsepeLee fiú #16
    Hári Richárd, a Barátok közt Botondja.
  • CsepeLee fiú #17
    Állítólag Erik is.
  • kukucs
    #18
    Nem mondod komolyan, hogy Hári Richárd is meleg? Annyira helyes csávó, nem hiszem el, hogy ő is az...
  • Mojlepque
    #19
    Pfuh gyerekek, bocsi de ez picit sok nekem!:)
    Attól hogy ha valaki megtetszik nektek kérlek ne jöjjetek már azzal hogy egyből meleg. Egy dolog az amire vágytok és amitől beindultok, de ezt ne keverjük már a valósággal!

    Csonka Bandit tánc által ismertem meg, és köze sincs a dologhoz, rendkívül csinos barátnője van, Kulka Jánost a munkám által ismerem, a családjával együtt.
    A többit nem, illetve kevésbé ismerem, viszont Xavérről tudom hogy az, hiszen nem is egyszer a fiú párjával és vele együtt buliztunk a Candy partyban, ahová Antal Imre is hivatalos vendég volt.
    Ezen kívül Antal Imre a Bohemian Club Alibiben is többször vendégelőadó volt.
  • Mojlepque
    #20
    Illetve Pa-dö-dö-ből Falusi Mariann is személyes ismerősöm, szintén munkámnak köszönhetően, ő 100%-ra nem leszbi, és énekestársa sem, amit bárki alátámaszt akik ismerik őket!
  • Mojlepque
    #21
    Csak azt nem értem mitől tud ennyire zavarni titeket ez a dolog...
    Attól hogy kiderült 1-2-ről hogy meleg még nem fog ettől fogva sem rátok mászni, nem fogja ettől másként végezni a munkáját, sőt még sikeresebb lesz, mert ti éltetitek a pletykákat, így elég sok jogdíjból fognak élni a riportok végett
  • sziamiau
    #22
    Lang Györgyi leszbikus. A párja Bognár Éva, aki egy rádiónál dolgozik.
  • bettina8888
    #23
    Nem tudom,hogy miért fontos ennyire, inkább emberségük és művészetük alapján kellene megítélni őket.
    Csonka Andrást illetően nagyot tévedet "Imremagdi" és a többiek, csini barátnője van, csak nyissátok ki a szemeteket!
  • d kiara anna
    #24
    Csak most azért írok h kiálljak az igazamért.Markó Iván NEM meleg!!!!!
    Személyesen ismerem sőt nagyon közeli kapcsolatba vagyok vele ugyanis úgy tekintek rá mint nagyapámra és ő úgy rám mint unokájára!!!!!Én már kérdeztem tőle hogy meleg-e és milyen meglepő azt mondta h nem!!!Csak azért szólok h ügyesen ezekkel mert tudok ám köpni és nem hiszem h jól esne ennek a honlapnak ha fel lenne jelentve!!!!!!!Köszönöm kyara :@
  • Daza500
    #25
    Nem zavar, hogy 5 éves a komment ?
  • Victor1103
    #26
    Fáziskésés FAIL:D
  • sorler
    #27
    Frissítés kellene
  • Renata100
    #28
    Miért, neked már megvolt mindegyik?
  • Garga Pitic #29
    Almásy László pilóta felfedező, Afrika-kutató, az Angol beteg c. novella főszereplőjének ihletője
    Nopcsa Ferenc báró őslénykutató, geológus, utazó, Albánia-kutató

    Indiana Jones-t bármelyikről mintázhatták volna.