FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

b-type
#98044
Pozíciót sosem volt divat a pályát elhagyva szerezni...lehet hogy Palik és Gyula nem értenek vele egyet, de a lényeg akkor is az, abból nem lehet elõnyszerzés, pláne pozíció szerzés hogy valaki elhagyja a pályát.
Teszem hozzá Hamilton visszaadta a pozíciót és mégis megbüntették, szal lehet hogy jól csinálta Alonso, hogy legalább nem adta vissza.
De akkor is, nem lehet pályát vágva pozíciót szerezni.

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Máté94
#98043
Most képzeld el valamelyik kedvencedet, hogy ezt csinálja és nem büntetik meg. Akkor mi van?😊
#98042
igaza van, a cikázás meg hasonló húzásait Nyomilton megússza annyival kivétel nélkül mindig hogy jól van semmi baj fiacskám elnézzük majd a következõ versenyen ha valaki ilyet mer csinálni azt megbüntetjük, hol igazságos ez? k..... igaza van...

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

Norbi1990
#98041
Wéber jól mondta <#eljen>
#98040
Ha vkit a niggerezésért tajgetoszszökevénynek tartasz, akkor esetleg nem te felelsz meg az elõbbi jelzõnek?

Ég veled, jó volt a végbeled! Antichrist-Premium Quality \"Szemem a pályán oda teszem a vasat nem szarozok tudok lőni, célpontot kikeresem aztán megszórom. Itt jön képbe a tehetség!\" by Matyashun

#98039
ne haragudj de erre mi szükséged van..?

Hamilton alig volt képernyõd te te így is le tudod niggerezni te tajgetoszszökevény.. <#levele>

ilyenek minek fórumoznak..?

ON

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#98038
nem csinalt semmit, ezert volt parszor a legjobb korido az ove.

Norbi1990
#98037
<#eljen>
Szép volt!
Sutilnak megköszönhetik, hogy Vettelt feltartotta 😄
bakkerman
#98036
egyébként nem semmi dolog,hogy Buttonnak úgy van még esélye(nem is csekély...) megvédeni a címét,hogy januárban még mindenki leírta,mert hogy a tavalyi Meki gyenge volt,lesz egy bomba csapattársa,aki mellett valszeg nem fog sok sót megenni,erre eltelt a szezon fele,és 10-15 pontnyira van Ham-tõl,és nagyon magabiztosan vezet idén(is) ! Bár,2-3 futam múlva el kell dönteni Vitmársnak,hogy mégis ki merre hogyan...De nekem idén akkor is õ a pozitív csalódás! A negatív meg hagy ne mondjam kicsoda <#ravasz1>

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

#98035
Azert ez a 'nem csinal semmit Rosberg gyerek' eleg jol vedekezett, aztan mikor Kubica kiallt elole, akkor megnyomta azokat a koridoket, hogy visszajohessen a Kubica/Alonso/Schumacher ele...

Amugy szemely szerint orulok Rubens es Kamui ket verseny ota tarto jo formajanak<#eljen>

http://gaborszantai.co.uk/

#98034
Csendesen megjegyzem Schuminak mar megint a kivalo taktikaval kefeltek el a dolgot.. Tul koran hoztak ki, ezzel helyeket vesztett.. Rosberg meg megint nem csinalt semmit, csak ugy tortentek korulotte a dolgok, es a dobogon talalta magat.. Viszont Schuminak javitani kell az idomero formajan, az teny..

bakkerman
#98033
megbüntették,csak okosan csinálta meg 😊

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

Armagedown
#98032
de nem eléggé

Nagy az Isten állatkertje csak túl alacsony a kerítés!

#98031
Megbuntettek.

http://gaborszantai.co.uk/

#98030
Ilyenkor látszik, hogy Alonso (nem) profi, mert nem veszélyes önmagára és másra is!

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

bakkerman
#98029
hehe,alonzó 3.-ról nulla pont,Button 14.-rõl 4.hely,no komment <#wave> sumcsy-t megint alázták <#wave> Ham megint szépen autózott,értékes ez a 2. hely! Asszem a ferka ezzel a futammal végleg kiszállt mind a konstruktõri,mind az egyéni VB-bõl <#wave>

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

Armagedown
#98028
a multkori versenyen , amikor a SC-t megelõzte

Nagy az Isten állatkertje csak túl alacsony a kerítés!

Jacek
#98027
mert feka, nem erted?😄

Norbi1990
#98026
Hamiltont mér kellett volna megbüntetni??
Armagedown
#98025
Azért elég durva , hogy a fekát nem büntették meg , Alonsót viszont igen

Nagy az Isten állatkertje csak túl alacsony a kerítés!

#98024
huhuhuuuu, ez durva volt😊))

Amikor Webbernek gratulaltak radion, azt valaszolta, hogy nem is olyan rossz ez egy masodik szamu pilotatol...

http://gaborszantai.co.uk/

mflex
#98023
Õ nem mondott ilyet, hogy "szarok a rádiótokra" 😄

What about the forests?

#98022
kobayashi, vettel-sutil, rosber alazta megint schumachert = <#eljen>

Armagedown
#98021
nem emlékszel még Satóra ? Õ még rosszabb volt 😊

Nagy az Isten állatkertje csak túl alacsony a kerítés!

#98020
4 nemet egymason<#wow1>

http://gaborszantai.co.uk/

#98019
na most meg boldogabb lesz alonso :d

#98018
amig nem csinal belole balesetet addig vegulis mondhato profinak, mert meg ilyen elgurult gyogyszeres vezetessel sem csinal balesetet. (bar teny eleg veszelyesen hajt)

#98017
Rosberg-nek makja lesz, Button-nak szoltak, hogy sporoljon, mert keves az uzemanyag...

http://gaborszantai.co.uk/

#98016
ez jo uberfaszsag ja. volt ra 5 koruk legalabb ha visszaakartak volna adni.

mflex
#98015
Ilyenkor látszik, hogy Alonso nem profi, veszélyes önmagára és másra is!

What about the forests?

#98014
alonso jol kesz van 😄 vettelnek meg kar elfogyott a gumi 😞

Norbi1990
#98013
Azzal a redbullal még Yamamoto is VB lenne XD
#98012
BBC pit-lane reporter Ted Kravtiz says that the Ferrari team are not happy at all with Alonso's penalty: "they say that it is impossible to give a position back to somebody who has retired."

Lol, mikor akarta visszaadni, a magyar futamon? 😊))

http://gaborszantai.co.uk/

#98011
A Red Bull ellen ahogy nezem nincs esely.... Ugyan annyi kort mentek kemeny gumin Massa, meg Vettel.. Vettel meg mindig siman durvul azon a gumin, Massa meg mar a kaszkador mutatvany elott jopar korrel elkezdett minden kanyarban jobbra-balra csuszkalni.. Azaz a Red Bull gyorsabb, es meg a gumit is kevesbe eszi... Hihetetlen...

Ulvar
#98010
only dzsászt 2 éves de ennek mi köze a verseny pályához? Nincs érved nekem van! Szakértõ? Mert vezet egy Forma 1 es autót?



Más Eddie bácsi nagyon szépen oltogatja a SKÓTot 😊)). Nem hiába!!!

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

rucinho
#98009
jaja!

zene egyenlő élet

Jacek
#98007
de a legjobb a ket idiota a tv-ben😄😄😄

#98006
nem mert becsúszott!<#eplus2><#eplus2><#eplus2><#eplus2>
#98005
Lol, Massa bement a boxba ugy, hogy nem szolt be elotte😊))

Ez nagy nap a Ferrarinak😊

http://gaborszantai.co.uk/

Armagedown
#98004
ritka szar most a Ferrari <#zavart2>

Nagy az Isten állatkertje csak túl alacsony a kerítés!

#98003
Renault Mercedest alaz, ilyenkor kellene Cliobol integetni a hurkasnyaku vallalkozoknak😊

http://gaborszantai.co.uk/

rucinho
#98002
vettel megnyeri! 😄 😄

zene egyenlő élet

#98001
tessek shumi-vettel ugyanaz a szitu, csak vettel itt helyett hagyott.

Norbi1990
#98000
Massa <#idiota>
Norbi1990
#97999
Vettelnek benéz majd egy defekt is ha így folytatja 😄
#97998
Azert gondolom nem baj, ha a BBC-n kommentalo expilotaknak es azonnal meginterjuvolt szakembereknek a velemenyere jobban adok, mint az SG-s szaGertoknek...😊

Hany kilometert is vezettel F1-ben, csak ugy DC-hez viszonyitva...
Egyaltalan jogsid van?
Marmint rendes autohoz, nem vmi konzolos bohockodashoz😊

http://gaborszantai.co.uk/

rucinho
#97997
csak az érdekes hogy mansell a kis pöcs világ életáben ilyeneket mûvelt, mégis azon véleményen volt hogy meg kell büntetni! talán már a végsõ gyõzelemre gondolt ezzel is segítve a kis köcsög niggert!

zene egyenlő élet

Norbi1990
#97996
Azért hagytak helyet egymásnak mert csapattársak és tisztelik egymást 😊
#97995
erdekes pl hogy hamilton-button azon a nevezetes uzemanyagtakerakos modos dolognal, siman megoldott egy ugyanilyen bal-jobb kombinaciot, mert hagytak hegyet egymasnak.

#97994
bal-jobb kombinacio volt, alonso a bal kanyarban kivulrol kezdte elozni, ezutan jobb a jobbkanyar, ahol mar egymasmelett voltak, na itt latszik alonso belsokamerajabol, hogy siman tudna ES AKAR IS kanyarodni jobbra, de aztan megjelenik az autoja melett kubica kereke es ekkor rantja el alonso jobbra, hogy ne menjenek egymasnak -> emiatt vagta le a kanyart. gyak balesetet elozott meg vele.