17
avermedia kérdés
  • genory
    #17
    Win 7 alatt használom a kártyát, hang van de kép nincs! Felraktam egy új drivert, de semmi változás! Valami 5let?
  • Isabell
    #16
    sziasztok. nemregiben vettem egy aver media tv tunert a gepbe,minden ok, viszont csak most tunt fel, hogy a 15-20ik csatornatol felfele, az osszes csatorna recseg nezhetetlen. probaltam a finomhangolassal, de nem segitett, sot volt hogy befagyott tole. autohangolassal se jobb,a kep tokeletes, de recseg,hang semmi. PalB-re van teve es kabeles.esetleg valami tanacs vagy otlet mit csinalhatnek hogy ne recsegjen....
  • t0mmy #15
    helo!


    Az lenne a kérdésem, hogy ha veszek egy avermedia volar tv tunert akkor az tudom-e probléma mentesen használni egy eeepc-n?
  • akyyy
    #14
    nem tudj valaki miért van az usb kábelnak két vége? a másikat hiába dugom be nem ismeri fel, de akkro tök felesleges nem? mi célt szolgál:S
  • akyyy
    #13
    Üdv. Egy AVerTV Hybrid Express Slim tvtunert akarok venni.
    Kérdésem, hogy nem találtam neten olyan képet amin rendesen látszódik, hogy milyen kábel megy bele. Szóval ami jön itthonra kábeltv, azt szeretném laptopra kötni, de ezzel lehetséges? Vagy ez már valami digitálsi szabvány?:S (jó usb-s is)
  • Robin Hood
    #12
    Nem. Próbáld meg jelerősítőt berakni (tescoban kapható pár bartókért), és arról küldd tovább a tv-re meg a gépre.
  • Jóska Kapitány
    #11
    Nem kell külön valami audio codec, vagy valami extra dolog?
  • Jóska Kapitány
    #10
    Egy tv vab rajt, plussz az én gépem nettel meg ez a vonal.
  • Robin Hood
    #9
    Az gáz. Jelszint milyen? Hány tv lóg erősítés nélkül az antennán?
  • Jóska Kapitány
    #8
    Ha finomhangolom a csatornát, akkor a hang jó, de semmilyen kép nem jön be.
  • Robin Hood
    #7
    Finomhangold a csatornákat.
  • Jóska Kapitány
    #6
    Szevasztok!

    Olyan gondom lenne, hogy a kártyán sistererg a hang.
    Nagy sistergés az egész, valahol messze a távolban hallani, hogy van hag de szinte minimális. Igaz nincs összekötve a hangkártyával, de az elméletileg mindegy.
    Tudna-e valaki segíteni?