241
Szerinted igaziak? :)))
  • hen-tes
    #241
    én nem tom, manapság nem igazán érdekel, amúgy meg csak azért írtam, mert nagyon szenvednek mindig, hogy régen fú de jó volt.....
  • Punker
    #240
    2000. jún. 11. 17:26 ez már történelem, akkor 100 emberből 8 volt vérpistike most meg 80, ugye Hentes? :(
  • Skynet85
    #239
    Sajan egyett kell, hogy értsek ez a téma max gumiba lenne jó és oda is hát, hogy is mondjam csak ,,erősidegezetűekenk"...
  • hen-tes
    #238
    aha. persze.
    és még azt mondják, hogy romlott az SG színvonala..
    Ezt is csak a moderátorok hírdetik, mert akkoriban még nem is léteztek, még Punker is csak egy büdös alkesz volt. :P
    Ez nektek a színvonal? Britni melleiről vitázni? Hát gratulálok....
  • jointeer
    #237
    hülye margit :-c
  • Qwerty4
    #236
    Nem igaziak, mumellek hat hogy lehet ilyet kerdezni, az lenne a csoda hogyha igazi mellei lennenek.Nem logi???????
  • Phat Smoker
    #235
    Hit me baby one more time!
  • Rafaelo
    #234
    a két melle közé fognám a kigyót azt kapna egy beöntést a szájába
  • Phat Smoker
    #233
    wáááá zen meditációs szökőkutat akarok énis!!
  • Vlala #232
    kinemsz...? :-)
  • Cat #231
    Britney Spears új háza Arizonában

    A kisbabát váró énekesnő és férje olyan házat keresett magának, ahol nagy a nyugalom, és ahol elrejtőzhetnek a rajongók elől.
    Az ideális házat az arizonai Scottsdale-ben találta meg a pár. A hegyoldalban fekvő hacienda 3 millió dollárba kerül; négy hálószoba, négy fürdőszoba van a 6000 négyzetméteres bútorozott házban, melyhez úszómedence, zen meditációs szökőkút és kisebb golfpálya is tartozik.
    Britney-nek már van háza Los Angeles-ben, Floridában, Louisiannában és Angliában is.

  • moni
    #230
    Nem, eredetileg meg volt műtettve, de már kiszedték, mert a melle nem bírta a szilikont. De bassszus ilyenért topicot nyitni....
  • hen-tes
    #229
    hmm :)
    azé volt oan nagy :)
  • [Walaki]D`Lair
    #228
    a csöcs részt rakták rá a testre
  • hen-tes
    #227
    de a fejét rakták rá a testre vagy forditva ??
  • I.C.ram
    #226
    Kár, hogy ez fake :)
  • hen-tes
    #225
    A pophercegnő meztelen
    RTL Klub Online
    2004-01-12 07:59:18










    Britney Spears a Toxic című klipjében ruha nélkül táncol. A lényeget mindössze néhány gondosan elhelyezett gyémánt takarja.

    A szexi énekesnő ragaszkodott ahhoz, hogy zárt ajtók mögött vegyék fel a jelenetet, amit Joseph Khan rendezett.
    A rendező színész barátjának, Martin Hendersonnak osztotta Britney szerelmének szerepét.

    Ugyanakkor a Toxic kislemezének kiadását elhalasztják egy időre, mert attól tartanak, hogy Britney kérészéletű házassága negatívan befolyásolja az eladásokat.

    Most a sztár lemezcégének a főnökei nem csupán március 1-jéig várnak a Toxic kiadásával, de azt is fontolgatják, hogy Britney minden promóciós megjelenését lemondják, mivel attól tartanak, hogy a lemez helyett a házasságkötése lenne a téma.


  • hen-tes
    #224
    állitolag volt vmi klipp vagy mi amibe pucér
    csak új még és most nem akarják kiadni a sok botránya miat..
  • K.András
    #223
    Egyre csunyább ez a szutyok.
  • hen-tes
    #222
    khmm
  • Breki33
    #221
  • hen-tes
    #220
    hmmm
    de itt britni melle a téma !
    van róla vami kép ?
  • FtranX
    #219
    ez a házasság egy nagy baromság volt.
  • Buddy
    #218
    legalább eldicsekedhet vele : "remélem a második házasságom sikeresebb lesz"....vagy...."az első házasságomból tanultam meg mindezt..."
  • Sadun Tryst
    #217
    hogy a témához szóljak nem! mert már Ő is bevallotta (nem olvastam lejebb a kommentekben, így tudom, mik hangzottak el, szal nem kell anyázni, hogy ezt már 1 éve tudjuk)
  • Sadun Tryst
    #216
    mi a fasz... ilyen topic is van? ez kész van, mint a mateklecke... :P
  • Breki33
    #215
    sztem justint
  • BADE
    #214
    Valamivel fel kellett hívni magára a figyelmet!
  • Breki33
    #212
    ja a kis Jean :-)
  • Breki33
    #211
    nemistudtamhogyrajtavagyunk
  • ÁjjLe BoBBi
    #210
    gyáá :)) ez a "Pritniszpírsz" az én suopógépem, le lehet szálni róla...
  • Kata
    #209
    Bocs...
    Pritniszpírsz.
  • Breki33
    #208
    kiaza Britni?
    asszem az angol flottának van egy ilyen zsebcirkálója
  • Breki33
    #207
    na elmondom azért van, hogy házasság előtt még átgondolja milyen állapotban van :-)
    van aki ilyenkor fut el
    és olyankor sír a menyasszony P
  • Kata
    #206
    ON: mi van Britni melleivel?
  • K.András
    #205
    De szerintem a gyerek akart elválni,biztos kiderült a nászészakán hogy pöcse van a mennyaszonynak :)))
  • Gfreiter
    #204
    Miylen mellei?
  • K.András
    #203
    De ha jol tudom akkor nálunk is kérdezik...
  • Tikal #202
    ja, a nosex image már nem meno odakint, most a sex a meno :) (christina a.)

    errol egyébként volt is egy dok film.... arrol szolt hogy a kis sztárocskákkal hogyan befolyásolják a fialatokat, hogy mit vegyenek hogyan oltozzenek stb, meg persze a lényeg az volt hogy a nagy multicégek hogy szedik meg magukat.....
    mert persze az MTV music channel is egy nagy multi cégé, aminek még számos kis cége van akik mind azon vannak hogy kiszivják az utolso dollárt is a kocsog amcsikbol :)
  • Ams
    #201
    jajó:D