294
  • Viking
    #6
    Mi ez a game?
  • xtaki
    #8
    ez egy fantasztikus jatek. az elso kitatalosdi amit annyira lekotott hogy vegignyomtam
  • Efreet
    #9
    hatalmas buli volt anno... mennyi idő lehetett az összes animot végigfotózgatni :) nagy hangulatot csinált a játéknak :)
  • xtaki
    #10
    ahhoz kepest mennyi munka volt benne nem tul sokan jatszottak vele
  • Efreet
    #11
    nem is készült folytatás...
  • Waterhorse
    #13
    én az ágyúval szenvedtem meg benne régen.
    Kár, hogy mások nem voltak vagyis végig magányosan jártuk a pályát sose találkoztunk ugy igazán senkivel. Mondjuk ez a történet miatt van, meg több munka is lett volna vele de azért kalandosabb lett volna.
  • addaam
    #14
    Nem tudja vki honnan szedhetem le a Neverhood-ot?
  • Orson
    #15
    Sziasztok!
    Most regisztráltam ide. Végre egy Nev fórum!! :)))
    A kérdésem a következő: nem tudja vki, honnan tölthetném le a Neverhood soundtrackot? (jó, a fele már megvan, de kéne a töbi is...)

    És van Nev honlapom is, akinek van kedve, nézze meg (plííízzzz!!): www.neverhood.fan-page.com

    És ha vki tud vmit a zenékről: [email protected]

    Orson }8)
  • Orson
    #16
    Sajna oly kevés Neverhood fant ismerek :((( (legalábbis magyart. Kár.)
  • Orson
    #17
    Nem játszott valaki véletlenül PS-ön a Skullmonkeys-sel és a Boombots-sal? Ezt is ugyanaz a csapat fejleszette, mint a Neverhoodot.
    Ha valaki játszott már vele, elmondaná, hogy milyen? És hogy miről szól?
  • Imremagdi
    #18
    HM csak ennyi üzenet egy király játékról ...

    Mindenki órákat szenvedett az egersssel, én 17 perc után rájöttem a lényegére most már bármikor megcsinálom 30 Másodperc alatt.

    Ténylegnemkészünlt folytatása ennek a játéknak?

    Ismertek olyan játékot amiben ennyit lehet röhögni ?
  • Zoidberg
    #19
    HA esetleg valakit érdekel itt meg vannak a zenék:

    http://devbiol.zoo.uwo.ca/~kvt/mp3/Neverhood/

    http://devbiol.zoo.uwo.ca/~kvt/mp3/Skullmonkeys/

    Érdemes leszedni, agyament egy zene :)
  • Waterhorse
    #20
    Ezek jól fognak jönni:)) Már nagyon régen jáccottam vele, de imádtam. Azokra a bugyuta zenékre meg még mindig emléxem:))
  • Waterhorse
    #21
    Hát én az ágyuhoz való heriglifákkal szenvedtem el mig rájöttem arra a kombinációra.

    Azért van olyan játék ezen kívül is amin lehet sokat röhögni(Grim Fandango, Monkey Island 3).

    Talán az volt ezzel az egyetlen baj, hogy éppen a története miatt egy emberrel sem lehetett találkozni, és túlontúl nagy volt a csönd, mondhatni idézöjelbe nagyon magányosnak éreztem magam a játék során.
  • FREAK
    #23
    de nem bizony :))))))))))))))


    a gyémántok különböző színben törik a fényt..... neked meg kell találnod a megfefelő színkombinációt.....

    na most az egyszer elárulom, de legközelebb csak a legvégén segítek, kár lelőni a poénokat

    szal oda van írva a kabin falára, hogy BOBBY

    B.O.B.B.Y = Blue, Orange, Blue, Blue, Yellow


    amúgy én is itt akadtam el először :)))
  • xtaki
    #24
    en ugy emlexem hogy ossze lehet a kombinaciot szedni...bar mar eleg reg volt mikor vegignyomultam. tan' ujra kellene ;)
  • FREAK
    #25
    ezt nem, ennek ez a megoldása..... kiszúrja az ember szemét az a BOBBY felirat, de mégsem törődik vele, ez a kurva nagy trükk benne.....
  • Waterhorse
    #26
    Most látom, hogy ezt már leírtam egyszer, sebaj ismétlés a tudás atyja. Ha már itt tartok, most újra elkezdenék játszani a neverhooddal (ha lenne müködöképes cd-romom) akkor abban se emlékeznék ám minden probléma megoldására.
  • xtaki
    #27
    nem kell hozza cdrom...eleg ha isot toltesz es emulalod ;) a daemon tool megfelelo eszkoz hozza
  • Hay
    #28
    Hi!
    Volna esetleg valaki, aki akár "bármi áron" elküldeni nekünk -8 éves kisfiam meg én :-) - a Neverhood-ot CD-n?
    Ha igen, írok nevet s címet. Vagy esetleg írjon a [email protected].
    1 éve keresem...
    Hay
  • moNTo
    #29
    Mennyire gyors a neted?
    Esetleg Budapesten vagy?
  • Hay
    #30
    Monto: Sexárdi vagyok, amúgy tv-kábelen nyomulok itt a cégnél. Viszont nem vagyok nagy net-szakértő, s ebbe bele tartozik az FTP ismeretek teljes hiánya is...
    Azér' tudsz valami megoldást?
  • Dante
    #31
    az egyik legjobb kalandjáték;)
  • Zoidberg
    #32
    Erős idegzetűek még mindig letölthetik a zenéjét :)

    http://devbiol.zoo.uwo.ca/~kvt/mp3/Neverhood/

    http://devbiol.zoo.uwo.ca/~kvt/mp3/Skullmonkeys/
  • moNTo
    #33
    Hay: mail ment
  • zaki
    #35
    ez melyik is volt? nem egy kalandjáték vmi gyurma figurával vagy valami ilyesmi? :P
  • zaki
    #38
    Direct Connect, vagy egyén filecserélőkön biztos megvan valakinek
  • Roll
    #39
    Ez a játék baromi jó volt, szerintem tök jó fejtörök voltak benne.
  • Tuvok #42
  • insp
    #48
    Látta már valaki boltban ezt a játékon Magyarországon? Ha igen, akkor hol? Nagyon fontos lenne, mert karácsony előtt mindenképp meg szeretném venni!

    Előre is köszi mindenkinek a segítséget!
  • plas
    #51
    http://www.gamasutra.com/db_area/images/features/19990402/the_neverhood_small.jpg
  • plas
    #52
  • Roll
    #53
    Ezt még valahol meg lehet találni a neten iso-ban?
    Nekem nem sikerült a nyomára bukkani.Ha valaki tud egy címet légyszi írja meg.
  • [HUN]PAStheLoD
    #54
    hát nekem megvan :)
    de amúgy DC.. DC... DC++
    jobbat sajna nem tok
    esetleg valami FTP archívumban de olyat meg nem nagyon reklámoznak.
  • plas
    #55
    file:///D:/let%F6lt%E9s/never4.jpg
    file:///D:/let%F6lt%E9s/never5.jpg
    file:///D:/let%F6lt%E9s/never2.jpg
    NeVeRhOoD
  • Roll
    #56
    Végre visszaszereztem én is a cd-s verziót!!!!!!!!!!
    Majd megpróbálom valahova feltenni.
  • Dynamic
    #57
    Megy ez XP alatt?Mert nekem szarik elindulni(rip verzió).
  • plas
    #58
    Szerintem menni fog XP alatt, de az ISO-val kellene próbálkoznod, mert a Ripben nincsenek benne a videók, meg a ZENE... ami aztán tényleg nagyon hangulatos lett...Már frankón el is akadtam benne.Majd leírom hol, ha tudtok segítsetek.. Kemény 5Mb-ot foglal el a winchiből fullos telepítés után:)))
  • _Neo
    #60
    Örömmel jelentem mindenkinek, van logika az egeres feladványban yeah! B) Amúgy megint elakadtam. B) A zenedoboz mögött barlangban, ahonnan kijön a szörny az elején, van a piros kis jármű. Ha végigmegyek rajta (mármint nem a spirálon, hanem jobbra egyenesen)találok egy kulcsot, de egy kicsit lejjebb a korlátnál ott hever egy videórészlet. nekem az hiányzik már csak és nem tudom hogy lehet felszeni. Hogy lehet eljutni oda? Kérek mindenkit, hogy segítsen ha tud, met már nagyon szeretném befejezni!
  • _Neo
    #61
    Major! nem vagy regisztrálva, nem tudok neked privátot küldeni, másoknak meg nem akarom lelőni a poént! ha olvasod még a fórumot, akkor regisztrálj egyet és onnantól nagyon szívesen segítek ha tudok.