72
Amiket tudni kéne róla...
  • gregtom6
    #72
    Hy!Régi a mikrofonod.Nekem is ez volt a baj.
  • Dj Révész
    #71
    Sziasztok! most vettem egy Audigy2 hangkártyát, és nagyon halkan vesz fel mikrofonnal, pedig minden csutkón van. Mi lehet a gond?
  • Gabesz amd64
    #70
    Már mint olyanra gondolok ami a mikrofonról jövö hangot egyből átalakítja!
    Kösz
  • Gabesz amd64
    #69
    Hali!
    Nem-e tud valaki olyan programot ami a SB live 5.1-es surround mixer-hez hasonló?
  • stone
    #68
    Menj be a rendszerinformációba (Start->Programok->kellékek->rendszereszközök->rendszerinformáció) és nézd meg a megszakításokat(IRQ), ha azonos megszakítást használ a hálókártyával akkor dugd át másik PCI slotba.
  • fluga
    #67
    nah úgy néz ki megvan a driver, a gond csak az, hogy amióta beletettem egy új hálókártyát a régi helyett, egyfolytában hardverlistán felkiáltó jellel ott figyel egy multimédiás audiovezérlő..hiába van fennt a driver.ötletek?
  • fluga
    #66
    sziasztok!
    nekem egy sb live!-om van, a gond csak az (isssszonyat láma vagyok, nem pofázni!:)) hogy nem igazán tudom, hogy pontosan mien, mert elég rég vettem, doboza már nincs meg, csakúgy mint az eredet install cd. (jeee.)
    sz'al a lényeg, hogy sb0100 a termék kódja, erre viszont a creative kiad vagy 3 féle kártyát. az enyémem van egy digital kimenet, így gondoltam digital, de amikor telepíteném a drivert a drága kiírja, hogy nincs is sb live! kártya a gépemben...
    ötletek?
  • seAke
    #65
    Nekem is így van NF7+SB...mondjuk nálam nem mindegy a hangminőség!
  • stone
    #64
    Fura a kérdés egy kicsit. Az alaplapi integrált a legjobb neked ha minél olcsóbb alapon vásárolsz. Az újakon már mindegyiken 5.1 van, sőt az ABIT-NF7-esre még az optikai kimenet is rá van integrálva. Ha meg valami elfogathatóbbat akarsz akkor min. 5.1 SBlive.
  • Police88
    #63
    Helló most állok új konfig vásárlása elött.
    Milyen hangkártyát tudtok ajánlani(olcsobb)??
  • Gerry
    #62
    Az hogy 2 éves, az semmit sem számít, akár 5-6 éves is lehetne, mindegy (nincsen benne mozgó alkatrész, ami elkopna, vagy elkoszolódna, húzni nem lehet, tehát nem igazán amortizálódik), amúgy az a 2500 pénz az reális, én olyan 3000-re taksálnám, de a 2500 az baráti ár.
  • steweee
    #61
    mennyit érhet egy két éves sb live! 4.1 ?
    2.500-re gondoltam eladni
  • TZoli
    #60
    Eleve a Watch Movie mód szinte kikapcsolja a hátsókat,nagyon szarul szólnak.
  • #59
    Van is neki a Surround Mixerbe...
    De, ha azt hangosabbra állítja, akkor a többi halkul!
  • BBking
    #58
    nekem audigym van.Annál lehet állítani,hogy melyik hangszóró szóljon erősebben.Szerintem nálad is kell ilyennek lennie.
  • TZoli
    #57
    Bazze ne vitatkozzatok,inkább abban segitsetek hogy csináljam meg hogy menjen a cuccom?!
    A Watch movie az rendben van Front+Center szól szépen,de a Back annyira halk hogy csak akkor hallom ha közel megyek.Ja és nem tudom közelebb hozni mert a falra van fogatva.Segitsetek ha tudtok!

    Köszi előre is! Peace 4 U !
  • #56
    Majd nálunk is lesz az EU-ban, mi?
  • BBking
    #55
    Még jó hogy az mp3 legális mi?Jó hogy csak te látsz ilyet.
  • #54
    Kint alig vannak audio cd-k, mert ott amit a zene cd boltban kapsz, az mind mp3-ban van!
    Látszik, hogy milyen gyökér vagy!
    És szól is a sima 5.1, csak nála nem megy...
    Ja és azt hallottam, hogy valami olyan eljárással veszik fel, hogy nem csak lekevert 5.1, hanem télleg 5.1ch!
    Úgyhogy bukta van pajti!
    Na sztem hadjuk abba a vitát, mert nincs értelme, neki csak a kevert 5.1 kell, úgyhogy ennek már semmi köze a kérdéséhez.
    Na cső!
  • BBking
    #53
    Akkor meg Watch Movie nélkül is szólni kellene az 5.1-nek.Egyébként nagyon érdekes.Pont én kérdezhetném,hogy te mit hallgatsz,hisz az Audio cd-k 98%-a stereo.Ja, és ecsém!Nem az előadó miatt 5.1 az audio.Még a mikimanó is szólhatna 5.1-ben,ha úgy keverik(készítik el) fel a cd-re.Na mindegy,folyamatosan bebux.Nem baj ám.
  • TZoli
    #52
    Én mp3-ra gondolok!Csak ha már megvettem az 5.1et akkor legalább szóljon is!
  • #51
    Nem tom miről beszélsz, és te miket hallgatsz, de amiket én veszek kint németországban zenei cd-ket, azok mind 5.1-ben vannak feltéve gyárilag...
    Gondolom, hogy a Padödöt amit te hallgatsz, az csak mono, vagy stereo, de mostmár szinte mindegyiket 5.1-be veszik fel!
  • BBking
    #50
    Öreg!A földön,nem mint te.Attól az még mindig stereo marad,ha átrakod a szimulációt.Látom a zenéhez sem értesz.
  • TZoli
    #49
    Majd megnézem...
  • #48
    Nyomj egy kicsit több hangerőt a hátsókba, az elsőket, meg rakd közelebb magadhoz...
    Én is így használom, de mozizásnál nagyon cooooool!!!!
  • TZoli
    #47
    Na igen erre a Watch Movie-ra rájöttem,de ilyenkor az Front és a Back hangszórók sokkal halkabban szólnak.
    Próbáltam a KX Project drivert,azzal ment viszont ez meg az EAX-et nem támogatja ráadásul a Mixer progija is egy nagy rakás...
  • #46
    Csináld azt, hogy bemész a Surround Mixer-be, és fölül kattints a lefelé nyilra, és válaszd a neked legmegfelelőbbet (Watch Movie) a legjobb!
    És BBKing!
    Hol élsz te, 5.1-ben a legkirályabb zenét hallgatni!
  • BBking
    #45
    Minek?A zenét stereoban kell hallgatni.
  • TZoli
    #44
    Senki?
  • TZoli
    #43
    Nagyon jó kis hangkártya a Live,nekem csak 1 problémám van vele,és nagyon örülnék ha valaki segítene nekem ezzel kapcsolatban:

    Hogy lehet megcsinálni hogy pl: zenehallgatás közben is szóljon a center,mert szörnyen idegesít hogy ott van a monitor tetején de semmi haszna nincsen

    Ha valakinek van ötlete az ossza már meg velem,thanx előre is!
  • DEx-
    #42
    Nekem az lenne a kérdésem, hogy nem tudtok.e vmi progit, ami szoftveresen felcseréli az első, és a hátsó kimenetet, tehát mintha felcserélném a jack dugókat.