746
Savage 4
  • Phyre
    #359
    Egy hónapja, most, vagy egy hónap múlva (mármint a cím) :)? Na jó, jelenleg (remélem már nem sokáig): savagegamers.demostudio.hu. Egyébként én csinálom, és természetesen elég jó :)))). Másrészt kivel kéne kooperálnom?
  • Propeller
    #358
    Phyre : na tessék, reklámozd má magad egy kicsit.. :))) Szóval mi is a címe a lapodnak ? Rég jártam arra. Csináljátok még ? Ha elég jók vagytok, kooperálhatnánk is... >:)
  • atee
    #357
    en is 1 evig S4 el nyomattam
    es a vegen mar meg voltam elegedve vele!
    ezert huz meg mindig vissza a szivem:))))
  • Phyre
    #356
    Na végre némi élet. Szerintem azért még elég sokan használnak S4-t, csak hát a problémák nagy része már ismert, új driver meg ugye nincs. Nem próbálta valaki a ProSavage driver 3D részét? Talán működik, bár igen valószínűtlen.
  • Feketekéz
    #355
    Hát igen... Már vagy 3 hónapja nagyon ritka a hozzászólás sajnos. Valószínüleg azért, mert sokan eladták kártyájukat. Én még mindig SAVAGE 4 -el nyomom már lassan 1 éve! :)
    Tényleg ne hagyjuk srácok, hogy elvesszen a süllyesztőben ez a topic!
  • Dikkma
    #352
    Nahh, ma hülye vagyok teljesen.... ez ftp. Akkor tehát menj el a

    www.rizenet.com -ra, és a főoldalon a szürke keretben ott van a 8.20.33. Van újabb is, de az nem annyira jó.

    Most jut eszembe, inkább innét töltsd, ez a legegyszerűbb.

    Na végre.
  • Dikkma
    #351
    Elrontottam a linket: tehát ftp://ftp.diamondmm.com/pub/s3/desktop/395/395_win9x_me_82033.exe .

  • Dikkma
    #350
    Hát, ezek noname gyártók. Nem igazán jellemző rájuk a honlap, legalábbis én nem tudok róla. A drivert eddig a www.rizenet.com -ról lehetett legkönnyebben megtalálni, onnét a csaávó leszedett minden drivert, mert már nem bírja frissiteni, a 3DChipset.com-ot ajánlja helyette, de ott a legutolsó referenciadriver a 8.20.27.
    A Rizeneten szerencsére még megvan a link a 8.20.33-as driverhez. Ezt töltsd le, ennek jónak kell lennie.
  • atee
    #347
    igen az is lehet!!
  • Propeller
    #346
    A havernál ment gond nélkül ? Lehet rosszul van felírva.
  • atee
    #344
    nalam siman ment a king pin s4 el!
    es a haveromnal sincs vele gond!
    nem hinnem hogy a driver lenne rossz 10 bol 1 se jo:(
    en mar lattam 4 kuilonbozo driverrel ebboo nalam 3 es siman ment:)
  • Dikkma
    #343
    Nemtom, én soha nem rakok vissza régebbi drivert, minden megy a legújabb driverrel. És nem a hangkártya a gond? Mivel a teljes Kingpinnel nem játszottam soha, nem ismerem a bajait...
  • diegho™
    #341
    még nem láttam sosem ilyen tetűnek a gépet? - ne aggódj nekem Duron700 TNT2-vel is lemegy néha 9-10 fps-re. Ez azért van, mert a rohadt sok textúrát nem bírja kinyomni a kártya. Még a Geforce-ok is beszaggatnak simán high detailon. Nálam low-ban 66fps, mediumban 36, high-ban 19. Az egész eredmény 3046 pont. Szerintem az én gépem tetű lassú, szóval mindenkinek meg vannak a maga igényei, én most videókártyát fogok cserélni, lehet, hogy savage4 lesz, igaz rossz tapasztalataim vannak vele, de ha kifogok egy jó példányt, akkor az Q3 és UT alatt nagyon fog menni - volt már nálam ilyen. Szóval jó a chip, de a sok noname gyártó elbaszta vele a Savage hírnevét, remélem a jövőben ez másképp lesz.
  • dilic
    #340
    rengeteg minden függ attól, hogy milyen a hűtés a gépedben...
  • Dikkma
    #339
    Hát vagy a proci, vagy a S4. Mivel az S4-en nincs ventillátor, ezért melegedhet, főleg túlhajtáskor. Ha egy GF2-őt akarsz halálra húzni, akkor le kell szedned a régi ventit, és újat rakni rá, itt elég, ha veszel vmi chipset ventit, és ráragasztod. Egyszerű.
    Amúgy kb. 85 MHz-ig bírják, ami nemsok, de nema 75 a gond.
    A procidnak meg valszeg bírnia kell az 500-at, még fesz emelés nélkül is. Bár van olyan ismerősöm, akinek a 300-asa is csak 300-on megy, pedig a legtöbb bírja a 450-et. Gyökér a bordájuk, ventijük.
  • dilic
    #338
    nem tudom, lehet, hogy nem az az oka, de az is lehet.
  • Dikkma
    #335
    stonemen: nem azért mondtam, hogy az eredményt írd, hanem hogy a stabilitásról meggyőződhess. Nekem nagyon magas órajelen is futott már le teljes 3dmark, de a 2. már kifagyott akár 10 MHz-el alacsonyabban is.
  • dilic
    #334
    Én nem néztem le a gépedet, utólag bocs ha így értetted. De a baráti körömből akinek Savage4 e van annak nem mindig jó a véleménye róla, énnekem még nem volt. Lehet, hogy lesz és akkor tudok majd róla véleményt mondani. Ha neked megfelel akkor ne halgass a többire, az a lényeg, hogy neked jó.
  • atee
    #332
    stonemen:
    ez jo nalam 155/155 on volt csak stabil!
    legalabbis a 3d mark 2000
  • Dikkma
    #330
    Hát, inkább a mázlista kategória. Nekem annyin nem megy-bár azért téged is megkérlek, futtass le 3db default 3dmark 2k tesztet egymás után, kikapcsolás nélkül.

    4x-es agp nem gyorsabb, max 0.1 %. Játék alatt.
  • Dikkma
    #328
    magyarul egy s3tweak 1.15 és egy 8.20.35-ös driver, de mi a többi?
  • Dikkma
    #327
    Wednesday January 31, 2001 21:27

    My new driver!:) ... i am fast!


    Changes in Tatanka 1.5G beta 2:
    ----------------------------------------------------------------------
    files added:
    s3vdd8.vxd version 8.20.33 insted of version 8.20.35(bug!)-Thanks JGC!
    S3tweak 1.15k beta-Thanks S3 Planet :)

    regs added:
    HKCU,"Control Panel\Keyboard","KeyboardSpeed",,"31"
    HKCU,"Control Panel\Keyboard","KeyboardDelay",,"0"
    HKLM,Config\0001\Display\Settings,TM,,"32"-Thanks JGC!
    HKLM,Config\0001\Display\Settings,OS,,"OFF"
    HKLM,SOFTWARE\S3\S3GL\DMMQ3.EXE
    HKLM,SOFTWARE\S3\S3GL\DAIKATANA.EXE
    HKLM,SOFTWARE\S3\S3GL\GLH2.EXE
    HKLM,Config\0001\Display\Settings,ZB,,"OFF"-Thanks Aditya!
    system.ini,386Enh,,"KeyBoostTime=0.1"

    other changes:
    glide now optional!
    updated my regs directory and bios directory added
    ---------------------------------------------------------------------

    1.Maybe i relased my driver too soon but i do not think so!:)

    2.This driver has a lot of changes(and all of them good :)) ... i think?!

    3.This way i want to say thanks to the S3 Planet for making S3tweak! ... Tatanka: "Thanks!"

    4. I only added this settings to add something ... oh yeah!

    HKLM,SOFTWARE\S3\S3GL\DMMQ3.EXE
    HKLM,SOFTWARE\S3\S3GL\DAIKATANA.EXE
    HKLM,SOFTWARE\S3\S3GL\GLH2.EXE

    5.OK lets begin testing Tatanka 1.5G beta 2!!!



    Fogalmam sincsen, mi ez, de nemtom, rá merem-e rakni a gépemre... na mindegy..

    Valami új tweaked driver!?!
  • dilic
    #326
    Abban a programokban ami támogatja a SAVAGE 4-et abban nagyon szép képet alkot, de nem annyira gyors. Ami nem támogatja arról ne is beszéljünk.
  • Dikkma
    #325
    XTaki: kép szép, lassúság. De jó.
  • diegho™
    #320
    A színek szerintem nagyon szépek rajta(minden havernak az van), nem valami gyors, de tweak-elve még elég lesz egy ideig (nyárig). Dióhéjban ennyi.
  • diegho™
    #318
    A GeForce2 MX-es csókát elkapták a zsaruk azt hiszem, mert utolsó levelét már be sem fejezte, na sebaj, jó lesz egy TNT1-is, de a G400-is szóba jöhet még.
  • Dikkma
    #317
    Szerintem is, bár 650-es Duronnál már annyira a csúcson megy, hogy egy jobban procifüggő kártya simán lehagyja. Ja és mi van Abit barátunkkal?
  • atee
    #316
    hat vegyel 1 normalis S4 et szerintem:)
  • diegho™
    #315
    Az lesz! Kibaszom a pitsába és veszek egy TNT1-et, vagy Vantát, vagy normális S4-et, vagy nem tom mit, csak működjön a rohadék!
  • diegho™
    #313
    Most vettem egy szép gyári hibás Acorp darabot, fagy minden driverrel 3D-ben.
  • atee
    #311
    mar eppen ezen gondolkodtam en is:)
  • Feketekéz
    #309
    Meghalt a fórum vagy mi van?
  • Phyre
    #307
    Dikkma (és minden S4 tulaj), ha nem nagy kérés írjátok meg hogy a jelenlegi driverrel milyen gondok vannak, mert így nem tudom felrakni az oldalra. És egyébként is, Dikkma, te nem is vagy regisztrálva nálam !!!! :). Azért a kérés komoly... Meg még egy. Rune-ben Metal-lal az első pályán a varászlónál a füst átlátszó (nem teljesen, olyan füst kinézetű), vagy tömör szürke, lila kerettel?
  • Dikkma
    #306
    Este már én is rájöttem, bocsi :-((((((

    Szomorú dolog, de hát néha még nálam is becsúszik egy-egy hiba. :-)

    Ma kipróbáltam a No One Lives 4Evert, hát ha nem is tökéletes, de megy szépen. Néha a vér szar, vagy a talaj villoghat a földes pályán. De élvezhető! Csak a light mapot nem szabad benyomni, akkor tré.
  • Phyre
    #305
    Meg nem is S3Tweak, hanem Savage Tweaker, de egyébként igaz :). Talán ez a verzió majd működik is...
  • Dikkma
    #304
    Persze már 7-ei, de nem láttam senkitől, hogy mondta volna. Ha már volt, bocs.
  • Dikkma
    #303
    Na, ha lesz Radeonom, tuti nem fogok innét elszakadni.. úgy vettem észre, mindenki megkedveli egy sor anyázás után a S4-ét.

    EHHEZ JÖN, HOGY

    Új S3Tweak!!!
  • Phyre
    #302
    Propeller: több is :)
    Azért maradhattok :)
  • atee
    #301
    jaja:) hiaba visszahuz a szivem:))
    en szerettem az S4 es kartyamat.
  • atee
    #299
    melyik drivert hasznalod hozza?
    amugy meg keves a proci neki azert ennyi csak:((