Anime, manga és LN

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

IMYke2.0.0.0
#34026
Figyeld csak meg, amikor angolul számolnak 😊 "Námber tzu" 😊))

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#34025
Nagyon szépen köszönöm! "Elfen Lied" az örök alaptéma marad 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#34024
Hát, az "idijóta" volt akkor... <#nyes>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LasDen
#34023
pedig rólad pont elképzeltem volna ezt 😄
de amúgy ennyi beleélés kell 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Máté94
#34022
Hát, hogy lenyakaztam volna, halt volna meg. Én sose tudok ilyet mondani egy karakterre sem 😄
armageddon666
#34021
Beleélni?

@

armageddon666
#34020
Meg olvasgatok most... "remake"... mindenhol azt mondják "remake" sorozat, én meg mondom, hogy tanuljanak magyarul, az úgy van, hogy "remek", e!
Aztán esetleg mekkora pofára esés lesz, mikor kiderül esetleg, hogy sequel 😄

@

Máté94
#34019
Hogy a fenébe tudjátok ennyire beleélni magatokat😊
armageddon666
#34018
Legszívesebben azt mondanám halt volna meg, de akkor még fölöslegesebb lett volna... tényleg csak hogy legyen egy epic harc... am vicces mnnyit sírt Ritsuko, hogy
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
jajj lement a szennyezõdési zónába, nem marad ember!!!! aztán senkivel semmi nem történt ... ok, Shinji pillanatra istenszerû lett, illetve Shinji mamája feloldódott, de ezt a rebuildben még nem tudjuk 😄

@

Lelouch
#34017
Mari csak homorít még valamit a továbbiakban... 2-3 év múlva. 😞
Máté94
#34016
Kämpfer nem is olyan rossz, még jól is jön mert németül van benne pár szó. xd
armageddon666
#34015
Asszem vannak nyelvbe beépült átvett szavaik, mint ahogyan a magyarban is vannak ilyenek.

@

armageddon666
#34014
Ez a NGE Rebuild 2.22 harc a BombAngyal ellen még mindig nagyon komoly 😄 Már vagy 25ször megnéztem 😄 Meg
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
amikor Asuka a fertõzött Evaban ül... Na az se semmi. Mivel tudtam mi lesz, mikor meghallottam azt a fura hangot... hát, nem volt kellemes 😄

Nagyon el van találva minden egyes pillanata az animének 😊
Egyrészt élvezetesebb és pörgõsebb mint a sorozat, másrészt ez NGEnél nem tudom hogy elõny-e... még ha esetleg ezek több fant is szereznek a sorozatnak, azért remélem hogy az eredeti marad meg mindenkinek, mint Evangelion... Mert ez a Rebuild igazából egy fanservice így 2 rész alapján 😄 Csiszolása, sûrítése, szépítése (grafikailag) a sorozatnak.

Makit meg töröljék a létezésbõl... CSAK ÉS KIZÁRÓLAG azért kellett bele, mert Beast mode, meg hogy legyen pilótacsere... meg elejére egy fillerharc... kész. Talán a kevés szereplése miatt, de egy abszolút kidolgozatlan, fanservice meganekkonak tûnik... és ne legyen ilyesfajta "casual" fanservice az evámban -.-

@

LasDen
#34013
amúgy japánba az angol az már ennyire beleivódott a nyelvbe???
sok op és ed-be vannak ilyen fél angol-japán sorok.....meg a "klasszikus" szánk jûzés 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Máté94
#34012
Szügge!:o
armageddon megnyilt elõttünk 😄
LasDen
#34011
én se vagyok sportos alkat....190 centi 100-115 kiló...asse tiszta izom....egyedül az amerikai focihoz van alkatom....de tudom milyen a lehúzás is....pl röplabdáztam is párszor vagy kéziben is kicsit visszahúztam a csapatot mikor nem védtem 😄

télleg...kézilabdás anime nincs???

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

armageddon666
#34010
Utálom a csapatjátékokat - nem vagyok valami sportos alkat - mert mindig úgy érzem, hogy én húzom le a csapatot... :\ és ez egy nagyon rossz érzés... meg egyébként öngerjesztõ folyamat... mivel inkább nem játszom, így nem is tanulom meg, így ha arra kerül, húzom a csapatot. puff.

Nem hiszem hogy ez hasonló, de valahogy eszembe jutott... Online jóságokban meg pont fordítva tapasztalom, ez a még rosszabb... Mert ott meg nagyon sokszor engem húznak le a csapattársaim... és nagyon frusztráló. Mondjuk általában nem említem meg, mert tudom milyen tehernek lenni...

@

LasDen
#34009
amúgy Giant Killingbe volt pár rész amiben az egyik fiatal csatár volt a kezdõ, de nem tudodd betalálni és teljesen kikészült miatta....akkor nagyon megtuttam érteni az érzéseit, mert tudom milyen mikor ott vagy edzésen és a meccsen is kiteszed a lelked de nem jön össze és csak azt látod, hogy a többiek mind túllépnek rajtad....bár én sérülés miatt kaptam lehetõséget és a bajnokság végéig megvolt ez és monták hogy fejlõdtem, de én nem így éreztem....valahogy nem láttam kézzel fogható eredményét...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Máté94
#34008
Added. Én Kämpfer-t akarom elkezdeni. Darálom a 12 részeseimet 😄
LasDen
#34007
megnéztem a Kenkou Zenrakei Suieibu Umishou 1. részt....ez már jobb....könnyed kis szórakozás...😄 viszont valamiért úgy érzem hasonlít a Seto no Hanayoméra 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Máté94
#34006
Gai-Rei Zero-nek is vége. Hát ha nem a 12. résszel kezdtek akkor a 11.-el. 😄 Ettõl függetlenül egy szívszaggató kis történet volt, csak rosszkor néztem 😊)
byzhouse
#34005
jó bocs azt hittem fix banner(nem frissítettem a topicot) és sz*rul nézet ki 😄

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ &#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;

LasDen
#34004
nekem sose volt gondolatolvasó....sose volt olyan mint a többiek monták 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

RelakS
#34003
marad a jelenlegi "gondolatolvasó" banner 😛 😄

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

armageddon666
#34002
Mondjatok pls egy avi-to-mp4 convertert, ami már ki lett próbálva. Elõny ha lehet a videó méretét is állítani, de mégse legyen túl bonyolult az egész. telefonra kéne konvertálni vele.

@

Piloss
#34001
egy újabb kárba veszett ték.....

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

byzhouse
#34000
ték

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ &#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;

Piloss
#33999
?



(na valaki tékeljen)

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

Máté94
#33998
A másik...

#33997: aha
byzhouse
#33997
benne volt a top10-ben ez a f*s azt sírva bejöttem ide 😄

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ &#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;

Piloss
#33996
fejére esett

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

Máté94
#33995
Csak mivel te köztudottan utálod az animéket miért van favolva neked az anime topic?😄
Máté94
#33994
Engem ütöttél ki😄
armageddon666
#33993
nem felel meg a sémának 😞

@

LasDen
#33992
ott haltam volna meg a falat kaparászva....😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Győri Devi
#33991
bezárkóztam egy kis lyukba és 1 hétig endless eightet néztem 😄
amúgy meg valamilyen pocsolyában lógattam a lábam 😛
(nah megis volt a dupla post hirtelen...)

mikéne Máté barátom? 😊

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

byzhouse
#33990
honnan máshonnan?😄

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ &#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;

Máté94
#33989
Nézd már ki van itt...

devi...
LasDen
#33988
kösz csá 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

byzhouse
#33987
csináltam 1 sz*r bannert:
remélem azt a japán szöveget nem rontottam el 😄

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ &#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;

LasDen
#33986
én mennék de egyedül....

am megnéztem Chu-bra elsõ részét.....nem biztos hogy ez nekem való....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Seth
#33985
Hol jártál egy hétig ?

PSN ID.: Beegabor

Máté94
#33984
Nem értek PS-hez 😄DD
Lelouch
#33983
Tényleg lehetne csinálni újabbakat.
armageddon666
#33982
csinálj bannert.

@

armageddon666
#33981
Õszi conra - és melyikre - ki jön?

@

Máté94
#33980
Seitokai no Ichizon sosincsen 😄DD
Győri Devi
#33979
jaja gondolat olvasó topic banner 😄
A heti lemaradást meg bekell hoznom mert még gondok lesznek és alig bírom számon tartani hogy mi hol hányadik rész. 😄 De a Major ep19 bezzeg nincs is kint pedig ezért siettem...

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

Lelouch
#33978
"Befejezõ" anime nem is nagyon lesz, max. teljesen új. Bár erre eddig nem nagyon volt példa a Madhouse részérõl.
Seth
#33977
A bannerben mindig az van amit megemlítesz. Sõt ,ha csak gondolsz rá. Ördögi <#idiota>

PSN ID.: Beegabor