Anime, manga és LN

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lelouch
#57005
Szerintem is megfelel.
#57004
Mert érdekelt hogy S;G -rõl mit gondoltok. Megfelel-e ennek a célnak.

Szerintem igen de érdekelt más animések véleménye.
IMYke2.0.0.0
#57003
Akkor mi a fenének tetted fel a kérdést? <#confused>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#57002
Ez nem baj. Éppen hogy ezt akarja látni, mármint hogy a humor és a dráma/komolyság hogyan fog keveredni. Sztem jó lesz a Steins Gate.

- Humoros de nem idiótán.
- Nincsenek benne tõgylufi mellek, ecchi meg a jajLOLXD elestem és lehúztam a bugyidat jellegû kifinomult poénok. 😊
- Nem túl elszált és napjainkban játszódik.
- A történet izgalmas.
Lelouch
#57001
Detective Conan? Talán az egyetlen anime, amit szülõkkel néztem, míg adta az Animax. 😄
IMYke2.0.0.0
#57000
No ecchi, no gore - ellenben: ilyen-olyan izgalom, komolyság, gondolkodás, kis romantika, agyalás, és megható, gondolkodtató:

* Aoi Bungaku Series
* Asatte no Houkou
* Clannad + After Story
* Dennou Coil
* Interlude
* Jin-Roh: The Wolf Brigade
* Kimi ga Nozomu Eien
* The Sky Crawlers

stb.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Count Adyn
#56999
Vagy, Eden of the East, a Kenshin OVA-k, Sword of the Stranger movie ami beugrik iylen komolyabb hirtelen

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

Count Adyn
#56998
Vagy Ergo Proxy ha darkosabb kell, bár a Stein's is elég drámai lesz egy ponton😊

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

IMYke2.0.0.0
#56997
Régi nem jó?

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#56996
Szülõ (anya) feljön egy hétre -hogy miért az nem fontos- és mondja hogy valami kellemes, izgalmas, agyalós animét szeretne megnézni.

Én a Steins Gate-re gondoltam. Mit gondoltok? Az sztem kezdõknek akik nem lolecchi animét akarnak látni pont megfelelõ...
LasDen
#56995
ez a GJ-bu nem is rossz...hasonló, mint a Haganai, bár itt a klubnak nincs igazi célja és sokkal egyszerûbb. De élvezhetõ humora van és ez elég. Kirara pedig egybõl kedvelt karakterré lépett elõ 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zomil
#56994
Akkor majdnem eltaláltam, azt tudtam, h egy idö után romlott 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Lelouch
#56993
Az elsõ két évad jó. Utána jött a Manglobe... 😄
Lelouch
#56992
Jó lenne... 😄 De látva mit csináltak a Negimával is, valószínûleg abban se lenne túl sok köszönet, ha a SHAFT átvenné... 😄
IMYke2.0.0.0
#56991
Hét részt láttam belõle: túl sok a referálás más animékre benne.
Ajánlott azért elõtte sok animét ismerni. Fõképp a sztároltabbakat.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Zomil
#56990
Hát a topikbol összeszedett infoim alapján az elsö évad igen, a többi már annyira nem.

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#56989
Hayate no gotoku az jó anime?

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

LasDen
#56988
szólni kell shaftnak hogy csinálják meg elõrõl az egész mangat...😄D

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#56987
Mondjuk én már az elõzõ Arc-ra is azt hittem, hogy az utolsó lesz, annyira csúcsra volt járatva a manga. Viszont most ez az elhullajtott címre való utalás már tényleg nagyon sugalló... Na de sebaj, szerencsére egy jódarabig még így is eltart majd a manga. 😊 Félretéve az elfogultságom, ha nem rontja el a mangaka, akkor a felvett irányvonal alapján a végére tényleg egy igazi mestermû lehet ebbõl.
Kár, hogy az anime tuti nem fog belevágni még a vintage arc-ba se...
LasDen
#56986
nemtudom mi engedett erre következtetni, shoa nem szóltam hozzá a hellsing tárgyaláshoz 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zomil
#56985
Jo csak én abban a tudatban voltam, h már az utolso részt is megnézted 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

LasDen
#56984
mér, mit gondoltál? 😄
még 2010-ben elkezdtem, akkor 2 részt relatíve egymás után megnéztem, aztán ment talonba...végülis nem baj, így legalább nem kellett lesnem, hogy ugyan mikor jön már a köv rész 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zomil
#56983
Amugy badass Seras csak a 6. résztöl van, onnantol viszont ihaj-csuhaj 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Zomil
#56982
Jah hogy te még csak itt tartasz? 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

LasDen
#56981
Hellsing Ultimate IV

hát ez valahogy kiábrándítóan unalmas volt...Serast várom, hogy végre valami badass legyen, ne ilyen hebehurgya 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LasDen
#56980
ebbõl az egy képbõl tök olyan utolsó rész feelingem van 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#56979
Jah... 😄 A mostani (utolsó?) cselekményszál fényében kénytelen voltam... 😄
LasDen
#56978
visszatértél Keimahoz? 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#56977
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A 2. évadban majd fog folytatódni a páncélos-cselekményszál.
Máté94
#56976
BokuTomo NEXT 02: Ez a rész már sokkal jobban egyben volt, szórakoztatott is, így tovább. 😊
Lunki88
#56975
Na SAO után végeztem az Accel World-el is. A vége felé már nem zavart annyira a pufók fõszereplõ, csak az hogy ebbe a 24 részbe alig fért bele valami ami a fõ történeti szál (királyok közötti harc) szempontjából érdemleges lett volna.

Azért volt pár karakter aki szerepelhetett volna többet is benne pl. Ash Roller-t nagyon bírtam a "mega-giga lucky" és hasonló beszólásaival. 😄

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Amúgy ez a balsors páncélja az végülis Silver Crow-nál maradt igaz? Végig azt vártam hogy mikor veszi át felette az uralmat de sajnos ez nem történt meg. 😞
Zomil
#56974
Basszus From the new world 14. része nagyon jo volt. Szeretem az ilyen részeket amikor sok cselekvés nem történik, de rengeteget tudunk meg az ottani világrol, hogy mi miért történt.

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

LasDen
#56973
és a rajongói is ugyanolyan õrültek voltak 😄DD

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

PetruZ
#56972
Ó, a Kaiser és az õ spontán agybeteg dolgai. 😄
#56971
Vividred Operation 2

Meglepõen szórakoztató volt ez a rész is. A hadsereg meglepõen meglepõen jó teljesített és nem csak annyi volt a szerepük hogy "kilövünk mindent az UFO-ra az meg egy karcolás nélkül lemészárol minket, hogy hõseink megmenthessék a napot."

Besírtam katonák teljesen reális reakcióján (amit még szinté nem láttam ilyen sorozatban) hogy "Rakétákkal nem tudjuk kilõni és repülõ kislányok majd igen?"

A harcejelenetek ismét nagyon jók lettek, és az ecchi még mindig alacsony szinten volt, bár úgy tûnik hogy a titokzatos hallgatag lánynak, mindig csakis a két combja között lehet kamerázni. 😊
LasDen
#56970
Ezen teljesen kikészültem....
KIDDOOOOOOO 😄DD

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LasDen
#56969

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zomil
#56968
Felkeltetted az érdeklödésemet, meglesem majd én is 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

PetruZ
#56967
Kotoura-san (2013, AniDB): Az elsõ fele nagyon kemény, nem is emlékszem, hogy láttam-e valaha ilyen tragikus felvezetést egy egyébként könnyedebb hangvételû animéhez. A második fele már viccesebb, de ahogy kinéz, megint egy soha be nem fejezett sorozattal leszünk gazdagabbak... Mindegy, elõzetesen megérdemel egy 7/10-et, nézõs.
PetruZ
#56966
Berserk 02: Jó volt, jó volt látni, hogy az animéhez képest mennyivel kidolgozottabbak lettek a fontosabb részek és több idõ jutott rájuk. Sõt, felbukkant az egyik olyan karakter is, aki csak a mangában volt és majd a következõ film utáni részben lesz szereplõ. 8/10
A "befejezõ" film majd februárban jön, gondolom, a nyár elõtt nemigen lesz normális kiadás belõle (ez a második rész is júniusi eredetileg).
Lelouch
#56965
Remélhetõleg nem így lesz. 😄
LasDen
#56964
gondolom a részek csak félig készülnek el aztán majd a blurayen szép lesz...😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#56963
Én most arra leszek kiváncsi, hogy kezel majd a SHAFT egy 24-26 részes sorozatot... 😄 A 2006-os Negima volt az utolsó tõlük.
Zomil
#56962
Omg...akkor egy darabig biztos nem, elöbb látom Eva végét 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Lelouch
#56961
Majd a Kizu után... 😄
Máté94
#56960
Jajj, a Haruhis táncnál nagyon sírtam... 😄
Zomil
#56959
Inkább adnák ki a Denpa Onna uj évadját 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Zomil
#56958
Megnéztem ezt a Shaft-os Sasami-san hülyeséget...hát...nem vagoyk lenyügözve, eddig egy nagy hülyeség az egész...nah mind1...shaft, szoval legalább 3részt meg kell nézni belöle, h véleményt mondhasson rola az ember.

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

PetruZ
#56957
Vividred Operation (2013, AniDB): Csak az itteni vélemények után néztem bele, nem volt rajta a bõvebb listámon sem. Hát, nem is nagyon hiányzott róla, nem vagyok túlzottan techno-battle anime rajongó, ezen még a szoft-ecchi sem nagyon tudott segíteni. Pár részt megnézek még, aztán eldöntöm, mi legyen vele.
PetruZ
#56956
Az megtörténik. De semmi köze ahhoz, amit "belerettegtél". 😊