163
TNT2 vagy Savage4?
  • Pheel
    #163
    Egy jobb minőségű Geforce 2 MX400, vagy egy gyengébb minőségű Geforce 2 GTS.
    A Voodoo-t nem tudom, én nem venném meg, az tuti.
  • l3alF1aKe
    #162
    na igen..minden nem megy vele természetesen...de ujabb és ujabb driverekkel "majdnem" minden program elindítható vele.-)
  • Pheel
    #160
    Kár, hogy nem megy vele minden ugye...
  • l3alF1aKe
    #159
    voodoo3 3000-))
    még mindíg tudja 125 fps t q3 alatt..
    UT alatt rekordom vele 451 fps-)
    totál lebutított graf.-)
    3dmarkszarságot nem eresztek rá...mert minek..glide ot nem bírja...egyébként meg kurvára nem mérvadó sztem.
  • Dikkma
    #158
    Ez szép. :)

    TeleporT: cöcöcö.
  • versio
    #157
    ja ezek default értékek ,640*480-ban 14e fölött van
  • versio
    #156
    szerintem igaza volt teleport -nak
    kár fikázni
    én is gef3ti200-at vettem tvout-osat 50+fáért

    egy gef2-ért 30e-et se adnék

    a teljesitménye meg joval több mint egy gef2-nek

    3dmark2000 : 10500 pont
    3dmark2001 : 7500 pont


  • WizarDTommy
    #154
    GF 3 a best !! ( nekem is az van:)
  • parxem
    #153
    Teleport Te egy nagy...inkább nem. Bake hogy jössz te ahhoz, hogy bárkit le... Pláne egy ilyen gazdálkodó arc szöveggel. A poén az, hogy én tisztában vagyok az árakkal, de csupán 4-5 gama az amiben jobb (igaz jelenleg)! Nézd meg inkább a Dx7-es gamekat, nem hogy a 200-ast a sima Gf3-at is veri itt, ott. Részben igazad van, de csak részben!
    De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy nem gondolod, hogy egy most is kiskerben 80E br-t érő kártyát 20E-ért kapsz meg??? Bake én csak kiváncsi voltam...de egy ilyen válaszra nem számítottam. Amúgy meg vegyél csak GF3Ti200-at. Jön úgyis a Gf4, s akkor már a Ti500-at is kidobhatod, nem hogy a 200-ast. Eszem ágában sincs eladni, nem vagyok hülye, hisz nincs olyan game (de van Ghost Recon:( ) ami, ne futna jól. A videókártya pedig qrva nagy üzlet lett manapság, pont az olyan hülyék miatt, akik negyedévente cserélgetik a vga-jukat, mondván, hogy húú, így meg úgy...Pénzem lenne sok mindenre, de nem vagyok hülye! Téma lezárva. Akit megbántottam, (különösen TeleporT) elnézést kérek, de azt hiszem nem adtam neki okot arra, hogy így reagáljon, ez nem a Mónika, ahol az a menő aki a legnagyobb okoságot mondja a másikra.
    Bye All!

    BuéK!
  • parxem
    #150
    Hi All!

    Szerintetek sok egy GF2 Ultra-ért 50Eft? 4-5 hónapos...
  • [Walaki]D`Lair
    #149
    Nekem Radeon van. Az első generációs. (R100) Sz6erintem kurrrrva jó. Majd jövőre cserélem 8500-ra.
  • K.András
    #148
    én vagy egy gf3-at vagy egy radeont tudnék ajánlani, nekem elöbbi van és mitmondjak nagyon megvagyok elégedve vele