ketezer
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Az üldözési mániás, akit üldöznek.(3 pont a megfejtõnek!).
Ez nem az a fórum, ahol komolyan kell venni az embereket(azt a részt kivágták és nyitottak neki egy külön részt...hehe), pláne ez a topic, ahol a mennyiség a lényeg.
Ez nem az a fórum, ahol komolyan kell venni az embereket(azt a részt kivágták és nyitottak neki egy külön részt...hehe), pláne ez a topic, ahol a mennyiség a lényeg.
Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.
nembaj itt minden elfer csak pörögjön a szamlalo!
Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me
Kérlek bocsáss meg úrnõm!
(ja, ez a 2000-es topik?)
(ja, ez a 2000-es topik?)
Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.
És amikor mondja:
Elmentünk Candyhez.
Rajtam természetesen a világoskék pulcsim volt.
Iszonyat jól játssza.
Elmentünk Candyhez.
Rajtam természetesen a világoskék pulcsim volt.
Iszonyat jól játssza.
Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.
elõre ország népe haaaarcra ma gyõzelem vááár, hív hazááád...
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
Láttátok a hajcihõ címû filmet az hbo-n?
Abban mondta ezt az egyik fodrász(persze a Tibi helyett mást mondott).
Abban mondta ezt az egyik fodrász(persze a Tibi helyett mást mondott).
Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.
Mondják is mindig: Tibi te túl rendes vagy az emberekkel!
Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.