ketezer
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ako kitalaltam, namindegy mar ugyse fogod elolvasni
Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me
jo akor a 607 re gyurjal
oda tudok majd pözsot ajanlani
oda tudok majd pözsot ajanlani
Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me
ez egy lehetõség mi mar eldöntöttük 😊 marcsak megkene kerni az illetekest 😊
Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me
Én ugyan nem írok fórumba, ahol ti moderáltok!
Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.
vagy csináljunk egy közös nick-et, és fogalmazzuk meg közösen... na?
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
amúgy ha valakinek, akkor a listavezetõnek kellene referálni "odafent"
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
hatha meg azt a faradsagot se veszed mint szoszolo hogy a moderator figyelmebe topicba irsz akor ne vard hogy idefigyeljen a nagymester!
Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me
szerintem mi, mint 3 legtöbbet hozzászóló, meg különbenis király, igazán kaphatnánk moderátori jogot... szerintem többszörösen bizonyítva lett hozzáértésünk, függetlenségünk, és objektív rálátásunk. Na? milyen ötlet?
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
majd töröljük...
moderatort ide 😊 javitani a hibainkat...
moderatort ide 😊 javitani a hibainkat...
Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me
pl... azert tegnap en is dolgoztam csak tudnam minek... elmentem egy idiota konferenciara azt egybol lett munkam... persze ha jol lelogtam volna...
Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me