ketezer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Laalee
#946
12
k@rva anyád

aki nemerti nezze meg a viccek közt nekem nagyon bejött 😊

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Lteebee
#945
mert a hátsó kerékdobot televerő
3 kg kavics és sóder...

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Laalee
#944
hol lehet az a rohad emelő

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Lteebee
#943
Az érzés a fejemen nem túl felemelő

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

ipszilon
#942
lehet folytatatni!

ipszilon
#941
mondjuk legyen az elsô sor ez:

Csak esik, csak esik az esô...

ipszilon
#940
Kôltsûnk verset! Mindenki egy-két sort ír hozzá, de úgy, hogy rímeljen!

ipszilon
#939
tudom már, mivel pörôgjön értelmesen a számláló!

ipszilon
#938
szerintem lesz ebbôl 3év késés is!

skorpio7
#937
937

"A BC a jobbik csapat jutalma."

skorpio7
#936
Talán 2 éves késéssel sikerül is a terv ! 😊

"A BC a jobbik csapat jutalma."

ipszilon
#935
ez most hogy jön ide? vagy csak az a lényeg, hogy pörögjön?

mateos
#934
Britni szpirsz
ipszilon
#933
wow!

Marki
#932
Haladunk:-)

KoЯn

ipszilon
#931
???

mateos
#930
káposzta város
ipszilon
#929
allez!!! au boulot!!!

ipszilon
#928
hé!!! mi történt, hogy alig írtok??? így sosem érjük el a kétezret!!!

Laalee
#927
joreggelt ezen a topicon is!

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Lteebee
#926
Az ingerszegény környezet teszi.

Nem (csak) bennetek van a hiba.

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

mateos
#925
akkor én is beirok valamit KARAJ
ipszilon
#924
hu! most nem jut eszembe semmi értelmes (igaz, hogy ez nem az a topic:-)) De mégis kéne támogatni legalább egy hozzászólással a topicot!

Lteebee
#923
Ez most nyelvtani javítás volt, vagy ennyi a hozzászólás?

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Lteebee
#921
Naná!

Má' majnem a felénél tartunk.

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Laalee
#920
mér?
meg siman sikerulhet...

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

mateos
#919
de akkor ennek a topicnak már semmi értelme
Lteebee
#918
Elintézzük a sorsát.

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Laalee
#917
pedig nem.
a délelöttösök elöbbutobb visszavagnak !

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Lteebee
#916
Azt hiszi, örökre sértegethet minket mert nem olyan lett a fórum, amilyenné ő akarta változtatni.

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Laalee
#915
a topikot nem mi nyitottuk, csak felkaroltuk, hogy legyen 2000 ig 2000 hozzászolás...

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

ipszilon
#914
és legyen egy páros is:914

ipszilon
#913
na még egyet mára bucsúképpen! 913

ipszilon
#912
Nem baj! Legalább két hozzászólással közelebb kerûltünk a 2000-hez!

Coine
#911
Jhajj, de elnézést kérek, ez a ti szentélyetek...

Coine
#910
ha hozzátok a mai formátokat nemsokára meglesz az a 2k, el se tudom képzelni akkor mi lesz veletek 😄
nyittok egy ketezeregy topicot :-D
lesz e 2001 beszólás 2001-ig, mert az már más topic, lol 😄

Lteebee
#909
Mennyi kő?

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Laalee
#908
tucchozni olcsoér?😊

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Lteebee
#907
Uninterruptible Power Supplies.

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

ipszilon
#906
amúgy ti mit dolgoztok?

Laalee
#905
ez inkabb forditva van vagy te tudsz valami mast?😊

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

ipszilon
#904
veszem észre, hogy dolgozik! naponta csupán csak 6órát tôlt a net elôtt, és marad 2 óra hátra, hogy dolgozzon! komoly! :-)

Lteebee
#903
Moi roi aussi.

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Laalee
#902
de magunkkal nemszoktunk trécselni...
es efreet meg rosszkedvü igy velese lehet ltb meg olyan munkahelyen van hogy dolgoznia is kell... pfujjj 😊

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

ipszilon
#901
yeeeeeeeeeeeeeees! megvan a 900 és a 901 is!!! Roi!

ipszilon
#900
900

ipszilon
#899
persze ti az egész napot a gépetek elôtt tôltitek, szóval neketek nem gond ideírkálni!

Laalee
#898
huhh ako rastartolok 😊

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

ipszilon
#897
amúgy láttátok, hogy a játszunk mi is szóláncot-ban, pár hozzászólás híján, mingyá 2000 van???

ipszilon
#896
hát ja! de most még kevesebbet tudok majd írni, mert holnaptól suli!!!!