ketezer
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
12
k@rva anyád
aki nemerti nezze meg a viccek közt nekem nagyon bejött 😊
k@rva anyád
aki nemerti nezze meg a viccek közt nekem nagyon bejött 😊
Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me
mert a hátsó kerékdobot televerő
3 kg kavics és sóder...
3 kg kavics és sóder...
Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.
Az ingerszegény környezet teszi.
Nem (csak) bennetek van a hiba.
Nem (csak) bennetek van a hiba.
Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.
hu! most nem jut eszembe semmi értelmes (igaz, hogy ez nem az a topic:-)) De mégis kéne támogatni legalább egy hozzászólással a topicot!
Ez most nyelvtani javítás volt, vagy ennyi a hozzászólás?
Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.
pedig nem.
a délelöttösök elöbbutobb visszavagnak !
a délelöttösök elöbbutobb visszavagnak !
Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me
Azt hiszi, örökre sértegethet minket mert nem olyan lett a fórum, amilyenné ő akarta változtatni.
Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.
a topikot nem mi nyitottuk, csak felkaroltuk, hogy legyen 2000 ig 2000 hozzászolás...
Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me
ha hozzátok a mai formátokat nemsokára meglesz az a 2k, el se tudom képzelni akkor mi lesz veletek 😄
nyittok egy ketezeregy topicot :-D
lesz e 2001 beszólás 2001-ig, mert az már más topic, lol 😄
nyittok egy ketezeregy topicot :-D
lesz e 2001 beszólás 2001-ig, mert az már más topic, lol 😄
ez inkabb forditva van vagy te tudsz valami mast?😊
Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me
veszem észre, hogy dolgozik! naponta csupán csak 6órát tôlt a net elôtt, és marad 2 óra hátra, hogy dolgozzon! komoly! :-)
de magunkkal nemszoktunk trécselni...
es efreet meg rosszkedvü igy velese lehet ltb meg olyan munkahelyen van hogy dolgoznia is kell... pfujjj 😊
es efreet meg rosszkedvü igy velese lehet ltb meg olyan munkahelyen van hogy dolgoznia is kell... pfujjj 😊
Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me