ketezer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1168

htka.hu - harcirepulok.hu - militarypapers.hu

ipszilon
#1166
SIKERÜLT!!!:-)

ipszilon
#1165
na?

ipszilon
#1164
jaaaaaaaa!

ipszilon
#1163
milyen vesszôket?

#1162
kacsacsőr elött, után töröld a szóközöket

htka.hu - harcirepulok.hu - militarypapers.hu

#1160

htka.hu - harcirepulok.hu - militarypapers.hu

ipszilon
#1157
és akkor ez most miért nem sikerült????

ipszilon
#1156
< marquee behavior=alternate bgcolor=white >< font color=navy >na?< /font >< /marquee >

#1155
telitalálat 😊

htka.hu - harcirepulok.hu - militarypapers.hu

ipszilon
#1153
most lehet, hogy hlyét kérdezek, de a szöveg heyére a szöveget kell írni, ugye?

Marki
#1152
Tök jó.Rá lehet kattintano😊)))

KoЯn

#1151
ja, bocs! 😊

htka.hu - harcirepulok.hu - militarypapers.hu

#1149
< marquee behavior=alternate bgcolor=white >< font color=navy >szöveg< /font >< /marquee >

kiveszed a szóközöket, s máris müxik a HTML kód

htka.hu - harcirepulok.hu - militarypapers.hu

#1146
érdekel?

htka.hu - harcirepulok.hu - militarypapers.hu

ipszilon
#1145
ezeket hogy csináljátok??????

#1144

htka.hu - harcirepulok.hu - militarypapers.hu

Marki
#1143
Tudom,de én is igyexem.

KoЯn

#1142
Laalee a fórumbetyár! 😊

htka.hu - harcirepulok.hu - militarypapers.hu

ipszilon
#1141
hééééééééééééé! most én vagyok hülye vagy az sg? nem találom sehol a szerdai hozzászólásomat!!!!!! lehet, hogy törölte?

Marki
#1140
~~ˇˇ^°˘˛

KoЯn

#1139
ehhe, nem sámli! 😊

htka.hu - harcirepulok.hu - militarypapers.hu

Marki
#1138
őpö9756zh67

KoЯn

Marki
#1137
rfgrdsetdfrfrtfr

KoЯn

Marki
#1136
iiui

KoЯn

Marki
#1135
re

KoЯn

Marki
#1134

Gratulation!!!!!!!

KoЯn

Laalee
#1133
237 edik hozzaszolasom 24 ora alatt...

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Marki
#1132
1132

KoЯn

Laalee
#1131
nekem is oda kene jarni ennyi ösztöndijjal 😊

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Dikkma
#1130
Én most is suliban vagyok, Efreet, ide kéne neked is járni.. :-/
Laalee
#1129
de miert??? most megint jön az unalom 😊

na mindegy ugyis van mit csinalni

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Efreet
#1128
39kor indul a busz, és oda is buszozni kell...

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Laalee
#1127
fakk...

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Efreet
#1126
sajnos igen... megyek suliba...

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Laalee
#1125
ha a vegen akor neki kell ulni dolgozni is...

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Efreet
#1124
és kit érdekel a fizika?
nekem lassan indulnom kell....

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Laalee
#1123
az fizikai keptelenseg...

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Efreet
#1122
nemhiszem, de lássuk 😊

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Dikkma
#1121
majd a 2222-t, fél óra múlva 😄
Laalee
#1120
bakker most jut eszembe hogy en akartam a 1111 et beirni... 😊

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Laalee
#1119
2000 ben itt a vilagvege nosztradamusz is megmondta...

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Dikkma
#1118
Így tudhatjuk meg leghamarabb, mi lesz 2000-en túl! vagy mega akarjátok várni, míg 2050 lesz? Akkora meghalunk/kipusztulunk stb.
Így meg fél óra...!
Dikkma
#1117
10 másodperc? Az mi?
Beszólnak, hogy pörgetjük a számlálót, vazz... miért, mit csinálunk?
Efreet
#1116
szép lett, egy ideig énis elszórakoztam rajta...

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Laalee
#1115
hu de hianyosan sikerult ezt beirni gratula aki kibirta silabizalni 😊

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Efreet
#1114
😊)) pedig???

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Laalee
#1113
ááá a délutánosok biztos beszlnának hgy pörgetjuk a szamlalot, pedig öket nem is izgatja a az...

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Efreet
#1112
a 10 másodperc akkoris korlátoz, akárhány mbiten ülsz...

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Dikkma
#1111
Van egy kis időm, és 10 mbiten ülök, elérjük itt és most a kétezret?