ketezer
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
háromévesen... na mindegy. valaki úgyis itt figyel, és lehiénázza az 1500-at
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
tízévesen 'naggyerek' lesz, és ideális esetben kijárta a 4 általánost.
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
tizenkilenc évesen az ember nagyon úgy kezdi érezni, hogy felnőtt, és elvárja, hogy úgy kezeljék
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
aztán ha nem, akkoris 2000ig megleszünk. mostmár tényleg nincs sok.
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
nem sok, és közben fantasztikus dolgok fognak eszembe jutni.
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
olvasd el az első párszáz hozzászólást, és meglátod... ezt nem lehet csakúgy elmagyarázni, ez egy érzés.
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"