16
Szkenner
  • Desiderata #16
    van egy Canon Lide 25 szkennerem, amihez az adott program csak XP alatt működik
    tudtok segíteni hogy vistán is működőképessé tegyem?
    esetleg bevált programot is tudtok ajánlani?
  • blackgamer
    #15
    van egy őskövületem, lassú és a felbontása is gyenge
    maiak mennyivel jobbak a régiektől?
  • marius
    #14
    Egy ismerősömhöz került a következő gépezet.
    TEVION 6190 slim 2000 típusú szkenner.
    Ha valaki tudna segíteni nekem abban, hogy drivert hol találok hozzá nagyon meg köszönném, mert én még csak nem is hallottam ilyen típusról soha.
  • Roll
    #13
    Az ABBY FineReader 7.0-t használom, és nagyon jó.
  • zero_cool51
    #12
    hogy lehet szöveget szkennelni szövegfileba.
    speciális progira van szükség vagy ezt a szkenner alapból tudja?
  • Anee
    #11
    Nem tudtok olyan szkennerprogit mely a karcokat szöszöket el tudja tüntetni???????????????????????????Vagy csak hardverből lehet
    Jah és nem photoshop mert az szopás.
    Mustek BP4800 PRO II-höz
  • Chappy
    #10
    Mustek 1200 UB+

    Ez van nekem is, és jó! 10000Ft körül lehet, A4-es, de kurva jó. Még jók a 20000-25000 Ft-ért kaphatóak is, de ha nincs nyomtatód, akkor a multifunkciós készülék érné meg.
  • janos666 #9
    És ma mi a legjobb ORC program?
  • MaSzKa
    #8
    hali! nem tudtok véletlenül egy hejet ahol szkenner javitással foglakoznak?(BP,vagy veszprémmegyében)
  • Sliders
    #7
    Az lenne a kérdésem hogy tudna e valaki sgíteni abban hogy ez a scanner valóban jó vétel lenne, és hogyha valaki használt ilyet akkor ehhez lehet e dia egységet venni, hogy anegatívokat is be lehetnse scannelni vele. Itt a weblap róla:

    http://www.hpshop.hu/product.my?idt=1149&cdt=105

    Egyébként a HP 5550C scanneréről van szó.

    Illetve ez a pici kézi scannert ha valaki használ kérem mondjon róla véleményt: Photosmart 1200

    http://www.hpshop.hu/product.my?idt=1592&cdt=105

    Sokat segítenétek vele. Vagy érdemes diáknakkülön gépet venni? Igazából azért kéne ez a scanner mert sok fényképet é dokumentumot kell saccelnem az automatizálás jó, ezért kérnék véleményt hogy szokott e elakadni a gépben a dokumentum vagy kép. Illetve van e más gyártóknak is ilyen terméke tuttommal nincs.

    Ha tudtok segítsetek jól jönne
  • Loál János #6
    Hát! Ez a topik meghalt!