26171
  • Delac
    #16399
    Barbárból nehéz olyat csinálni, ami jó sokat sebez, ezért is van kevés barbár hellen, vagyis kevesebb mint paladin (hammer).
    Ha sokat akarsz sebezni, itt hatványozottan céltudatosan csak arra a skillre + a fegyver típusát erősítő passziv weapon masteryre kell gyúrni.
    Frenzy, amit használsz (6pont) nekem nagy kedvencem, de jó cuccokkal hell vége is lassabb, mint ahogy az elvárható. Nekem lassú volt. MInden szörnynek kell 2-2 ütés. hell act1-2-3 tetszetős ha szépen felépített itemekkel csinálod, nem muszáj feltétlen sok runa ehhez.
    Whirlwind (pörgős). Aspyrinék csináltak ilyet, annyi tapasztalatom nincs mint nekik, ennek ellenére ezt a skillt használva általában 2 kezes fegyvert használnak. Igez ilyenkor még sok más tényezőre kell figyelni, de ettől most tekintsünk el.
    Viszont van itt egy dolog, ami mind két verzióra érvényes: kell neki egy fortitude runaszó. Ami nem olcsó, mert van benne egy Lo runa :-/. Ez van sajnos. Nélküle sokkal rosszabb.

    Set ügyben Immortal King a menő. IK röviden. Ár/teljesítmény viszonylatban legjobb. Ha van full tal seted cserélhető erre fullra.
    Itemek:

    Immortal King's Will
    Avenger Guard
    Defense: 160-175 (varies) (Base Defense: 35-50)
    Required Level: 47
    Required Strength: 65
    Durability: 55
    (Barbarian Only)
    +4 To Light Radius
    +125 Defense
    37% Extra Gold From Monsters
    25-40% Better Chance Of Finding Magic Items (varies)
    +2 To Warcries Skills (Barbarian Only)
    Socketed (2)


    Immortal King's Stone Crusher
    Ogre Maul
    Damage: 231 To 318 (274.5 Avg)
    Required Level: 76
    Required Strength: 225
    Base Weapon Speed: [10]
    +200% Enhanced Damage
    +200% Damage To Demons
    +250% Damage To Undead
    40% Increased Attack Speed
    Indestructible
    35-40% Chance Of Crushing Blow (varies)
    Socketed (2)
    Adds 211-397 Fire Damage (2 items)
    Adds 7-477 Lightning Damage (3 Items)
    Adds 127-364 Cold Damage, 6 sec. Duration (Normal) (4 Items)
    +204 Poison Damage Over 6 Seconds (5 Items)
    Adds 250-361 Magic Damage (Complete Set)


    Immortal King's Soul Cage
    Sacred Armor
    Defense: 1001 (Base Defense: 487-600)
    Defense: 1301 (Base Defense: 487-600)
    Required Level: 76
    Required Strength: 232
    Durability: 60
    +400 Defense
    5% Chance To Cast Level 5 Enchant When Struck
    Poison Resist +50%
    +2 To Combat Skills (Barbarian Only)
    +25% Faster Hit Recovery (2 Items)
    Cold Resist +40% (3 Items)
    Fire Resist +40% (4 Items)
    Lightning Resist +40% (5 Items)
    +50% Enhanced Defense (Complete Set)


    Immortal King's Detail
    War Belt
    Defense: 89 (Base Defense: 41-52)
    Defense: 194 (Base Defense: 41-52)
    Defense: 247 (Base Defense 41-52)
    Required Level: 29
    Required Strength: 110
    Durability: 24
    16 boxes
    +36 Defense
    Lightning Resist +31%
    Fire Resist +28%
    +25 To Strength
    +105 Defense (2 items)
    +25% Faster Hit Recovery (3 Items)
    +100% Enhanced Defense (4 Items)
    Damage Reduced By 20% (5 Items)
    +2 To Masteries (Barbarian Only) (Complete Set)


    Immortal King's Forge
    War Gauntlets
    Defense: 108-118 (varies)(Base Defense: 43-53)
    Defense: 228-238 (varies)(Base Defense: 43-53)
    Required Level: 30
    Required Strength: 110
    Durability: 24
    +65 Defense
    12% Chance To Cast Level 4 Charged Bolt When Struck
    +20 To Dexterity
    +20 To Strength
    +25% Increased Attack Speed (2 items)
    +120 Defense (3 Items)
    10% Life Stolen Per Hit (4 Items)
    10% Mana Stolen Per Hit (5 Items)
    Freezes Target +2 (Complete Set)


    Immortal King's Pillar
    War Boots
    Defense: 118-128 (varies) (Base Defense: 43-53)
    Defense: 278-288 (varies) (Base Defense: 43-53)
    Required Level: 31
    Required Strength: 125
    Durability: 24
    Assassin Kick Damage: 39-80
    +75 Defense
    40% Faster Run/Walk
    +110 To Attack Rating
    +44 To Life
    25% Better Chance of Getting Magic Items (2 items)
    +2 To Combat Skills (Barbarian Only) (3 Items)
    +160 Defense (4 Items)
    Half Freeze Duration (5 Items)

    Partial Set Bonus
    +50 To Attack Rating (2 Items)
    Additional +75 To Attack Rating (3 Items)
    Additional +125 To Attack Rating (4 Items)
    Additional +200 To Attack Rating (5 Items)

    Complete Set Bonus
    +3 To Barbarian Skill Levels
    +450 To Attack Rating
    +150 To Life
    All Resistances +50
    Magic Damage Reduced By 10
    Display Aura

    Mint látható 2 kezes fegyver, ami kizárja a frenzy lehetőségét. Csak whirlwind marad. DE
    Full IK hoz az emberek concentration skillt használnak. Hatékony lesz garantáltan hellen is. Picit lassan fogja vinni hosz csak egy ütés, extra nélkül. Közbe persz nő a defensed óriásira. Ezért is szeretik.

    A maradék skilleket érdemes ezekre költeni: Battle orders 20 pont, Battle command 1pont, Natural resistant 1pont.
  • Sas6
    #16398
    Msot hogy a barbaromat folytatom mivel a varaazslomat elrontottam valaki tudna nekem mondani egy olyan set-et ami jo barbárnak és meg is van neki el tudna velem cserélni?? MErt van tal rasha-s övem,pajzsom,amulettem és maszk. Euekért tudok kapni egy jó Barbár set-et? Esetleg még ha ráfizetek vagy az már nem éri meg?
  • JancsiPapa
    #16397
    Hellen, high lvl duelben nem sok ilyet láttam, viszont lvl 18 és lvl 9 duelben nagyon király.
  • Sas6
    #16396
    Ok.

    Na szoval a barbarom 30-as szintu és tetszik nagyon az a skill hogyha rácsap az ellenfélra akkor sokkal gyorsabb lesz a támadási és a futási sebessége. De most hogy 30-as lettem van az a forgoszél nem tudom melyiket érdemes kimaxolni melyik az erősebb a forgoszél vagy az a Frenzy?A frenzy-n most van vagy 6 pont elég az?
    A barbáromnak jo lenne ha lehetne 2 fegyver a kezében de ha elég erős tud lenni egy fegyverrel is akkor az is jo nekem de akkor nem tudom használni a Frenzy-t ugyebár.Melyik az a kiálltás amire érdemes sok skill pontot rakni ha azt akarom hogy minnál erősebbet üssön.
  • vigyori14
    #16395
    ez az assa fejlesztes szted jo duel ben?
  • JancsiPapa
    #16394
    Ha egy sima bootsal nyomod, akkor kicsi is lesz - tegyél fel egysigon botsot, meglásd, jó lesz az!
  • vigyori14
    #16393
    elertem most a 20-as szintet, max on van a blade talon, a sebzése elég gyenge60-80 ig irja asszem, később jobb cucokban nagyobb lesz? vagy ugyis a cb vel ölünk? ja és szted gore rider vagy shadow dancer? viszont teccik benne hogy olyan mint egy boxoló, nyomsz ey kllikk et és megsorozza az ellent, csak nem jobb ball egyenesekkel hanem lábbal. megéri felnyomni erőt 156 ig az upp gore rider nek? egy sima gore nem jo?
  • horpeti
    #16392
    ha multiban játszol, akkor is normálon kezdesz :)
  • JancsiPapa
    #16391
    Np ;)

    Ha singleben is játszol, nem kezdhetsz hellen - először normal jön, majd szépen sorban a többi.
  • JancsiPapa
    #16390
    Az általános formula: perf gem+cucc+rúna+nem uniq jewel
    Ahhoz, hogy jó cucc jöhessen ki, a craftolni kívánt tárgynak magas szintűnek kell lennie, hell végén találva vagy magas szinten gamblezva/megvásárolva az npc-ktől.
    Itt mindet megtalálod , angol ugyan, de ha vmit nem értesz, írd le.
    Legérdemesebb craftok: Safety/Caster crafted amu, blood crafted ring/gloves, caster crafted belt és boots.
  • JancsiPapa
    #16389
    Na szóval. Vegyünk egy lvl 85 körüli karit, addigra sztem elég is lesz a hell baalrunból ;)
    Mivel a fejemben egy überre készült kicker van, ezért én nem raknék egy kanyi pontot sem az elementális sebzést adó charge-up skillekre.
    Nem lesz enigmánk, ezért a lvl 1es dragon talon mellé (ezt maxoljuk, hiszen ezzel fogunk támadni...) a teleport kicket, a dragon flightra is mehet egy pont.
    Martial artsra ennyi :S Aztán max venom, jól jön a psn dam. Max death sentry, 18-at (synergy miatt, h többet lőjön a trap) a fire blastra. Mefinél nincsenek hullák über tristben, de a másik két bossnál már gyakrabban előfordul a hulla, erre lenne jó a sentry. Jöhet golyófogónak 1-1 pont shadowmasterre a maradék pedig mehet a fade - re (van rajta hidden damred is, skill lvl számával egyenlő %-os reduce)
  • JancsiPapa
    #16388
    Na most már utánanézek ;)
  • vigyori14
    #16387
    ez a craftolás hogy működik mik kellenek hozzá?
  • radeer
    #16386
    Kösz JancsiPapa a beragadt karaktert egy géprestart megoldotta és be tudtam menni.

    Egyébbként az elején multiban csak normál fokozaton enged ugye, de még van két színt. Azokat miképp milyen karakterekkel lehet választani? Vagy kezdő karaktert kell feltornázni és abból lehet? Hogy is van ez???
  • vigyori14
    #16385
    én még csak december óta játszok bneten, azelőtt singl ben nyomtam, klán ban meg nem voltam ezalatt a fél év alatt, de nem is nagyon akarok menni. jancsipapa tudsz mondani valamiféle skill elosztást a rugdosós assa- hoz?
  • Gugger
    #16384
    hali

    elképzelhető, hogy az eddig WinXP-n rendesen müködő diablo 2 (tört verzió 1.07 +LOD) WinXP SP2 alatt kiakadna? Fater gépével van gond de rendesen lerohasztja az egész gépet! Lehet videókartya hiba? (GefMX 4000 64MB) nem egy csúcs kártya de én úgy gondolom a diablo 2 egy alap 3D VGA-n is elmegy vagy nem? Ti nyomjátok XP SP2 vel? Azért gondolok az XP SP2 vs diablo2-re, mert most installáltam újra a gépet és eddig rendesen ment minden és semmi nem változott, valamint Civilization 4 simán gond nélkül megy a gépen! vélemények?

    Köszi! G
  • Delac
    #16383
    Ha azt akarod, hogy erős legyen, tedd az összes pontot a strenghtre. ^_^

    500str.s barbi igen ritka dolog :D

    Viccet félre.
    Ird le, hogy barbod eddig hanyas szintű stb. Milyen elképzeléseid voltak. pl: 1 kezes vagy 2 kezes fegyvert preferálod?
    Ha van skill amit kedvelsz, szeretnél rágyurni, tudunk róla infot adni.
  • Sas6
    #16382
    :P Döntöttem végulis a barbaromat fojtatom mire érdemes a barbaromra tenni? Azt szeretném hogy minnél erosseb legyen a sebzése nagyon eros legyen arra gyurok!
  • JancsiPapa
    #16381
    Nekromanta...elég tág fogalom.
    Pontosíts, aztán írom a komplett buildet ;)
  • Delac
    #16380
    Necromantához nem értek :P
  • Delac
    #16379
    Vigyori, te régen nem nyomtad klánban ? BRFK<- ?
  • horpeti
    #16378
    a sebzést a dex és az erő határozza meg, ugyanabban az arányban, szal ha már valamit növel az ember, érdemes a dexet a blokk miatt, az növel mindent. :)


    Igen, pont emiatt nem tecc a kicker sem, mert ilyen hogy lefutsz ide vagy oda,arra tök jó, de egyéb PVMre hát nemtom.

    a maradék skill light sentryvel talán igen. :DD

    De ez kimondottan dueller kari... (most itt a Baal vs embert is így értem)

    :D
  • vigyori14
    #16377
    sztetek erdemes maxolni a shadow warriort-t dragon tallon után?
  • Delac
    #16376
    Dragon talon rengetek attack rating bonust ad.
    Konkrétan passz a dex re vonatkozóan.

    Str re annyit, hogy fel tudd venni a végleges cuccaidat, mint mindig. :)
  • vigyori14
    #16375
    és mire édemes több potot rakni erő mana dex élet?
  • Delac
    #16374
    2 martial skill a kesztyűn kb 100+ dmg-t ad, Ahhoz képest, hogy mit le kell szenvedni, hogy ki crafoljak egyett nem éri meg.

    Ebből következően a + dragon talon skilleket addig kell gyűjtögetni, amíg ki nem jön a 7-s max kick.
  • Delac
    #16373
    Na felpakoltam éles bevetésre.

    Dmg kiváló. Ennek ellenére->

    Egy ember támadás miatt nagyon lehuzza a szép összképet.

    Andarielhez le futottam gyorsan hellen. Nem igazán adta az érzést ahogy azt én elvártam volna. :(
    [csalódott]
  • horpeti
    #16372
    Überre tökéletes mindenféle változat. A lényeg, hogy legyen meg a resist, a max. FPA, minél több CB. :)

  • Delac
    #16371
    OW nál valóban ott a pont, de én szeretek eslőre behatni. :)

    Überhez ahogy jancsee is tervezte meg lehet hogy perfect :)
  • horpeti
    #16370
    mert + skillerekkel nincs értelme többet tápolni se a burst speedre, se a fadere, se a blokkra... +1 pont rátétele alig növel valamit 10-11. slevel után.
  • horpeti
    #16369
    20as dragon talon, 20as shadow master, pár fontos diszciplina. utána pedig én a leghtning sentryt tápolnám, az arra pont jó, hogy a gyengébbeket kinyírja..

    végülis PVMben ez az 1v1ezős nem túl jó, boss ellen persze tökéletes. :)

  • Sas6
    #16368
    Ok köszke.

    Most elkezdtem egy Nekromantát tudtok adni pár infot hogy hogyan csialjam hogy jó legyen?
  • horpeti
    #16367
    a 100as OW ellen volt kifogásom. Mert pl. ha van valahonnan pl. 20% OWd, akkor az egy 5ös rúgásnál már igencsak elég, hogy aktiválja. :)

    Míg a CB folyamatosan fontos igen.

    Nem mondtma, hogy nem kell CB. :)) Sőt..

  • Sas6
    #16366
    oks
  • Delac
    #16365
    Peti, ez a karakter cb és ow nélkül halott egy 3-4 players játékban. Kick mindig csak egy embert rug, TEHÁT nem zeal. Ha meghalt csávó ha nem, ő rugja a levegőt szüntelen. :-/
  • JancsiPapa
    #16364
    Figy legközelebb ne nyomj be 4x800x600as képet, mert nem túl szerncsés...
    Vágd le a felesleget...
  • Delac
    #16363
    Most teszteltem her editorral egy ww assa-t. Skillekben átalakítottam erre a kickerre :) Forti val egyetemben. Cb meg ow tehát 0 volt mindkettő. Célnak egyáltalán nem megfelelő itemekkel egy rugas 1000-1800 ig volt. Rugtam 5-t olyan gyorsan hogy oh my god!!!

    EZ a karakter fullos elméleti szineten.
  • horpeti
    #16362
    A strenght rúnaszó vagy mi az okos, viszont szerintem az az OW az fölös. akko rmár inkább jade talon... azon minden van ami kell :D az másra úgyse jó.

    amúgy nemtom a claw hiába very fast az assasin kezében, de milyennek számít értékben (-20 +20 stb)... mert abból jön ki a cucc. :)

    De amúgy nem rossz. De nekem csak akkor lenne így jó, ha jade talont tennék mellé, mert az jó kis cumókat ad, jóval jobb, mint egy spirit pajzs :P
  • horpeti
    #16361
    amúgy nem mind1, hogy hányat rúg 1*re?

    utána lenyomod még1* a rúgás gombot... :P
  • horpeti
    #16360
    skill/6+1 a rúgásszám kb.