26171
  • Aspyrin
    #20092
    Egy blizzard sorcom van, lvl 75 körül. Hellen teljesen életképtelen, nighton már megy az mf :)
    Sorcival érdemes kezdeni, mivel tud telézni ezért viszonylag gyorsan megy vele az mf.
  • Sas6
    #20091
    Értem hát akor a HC kicsit odébb tolva. Akor lehet elkezdem a ladder-t valszinű egy sorcival mivel azzal tudok is majd MF-elni.Neked amúgy most milyen karid van? De mondjuk 30-40-es szintnél nagyobb assam meg druidám sosem volt még :D De elöbb értelmesebb lenne egy sorcit elkezdeni nem?
  • Aspyrin
    #20090
    Ne vegye el a kedved az, hogy a többieknek milyen cuccaik vannak, nem értük játszol. Nekem pl. még mindig csak egy spiritem van (hell, lvl 75), pedig már reset óta játszom naponta egy-két órát.
    Hc-t egyáltalán nem javaslom, ahhoz nagyon kell ismerni a karaktereket, rengeteg a host.. Arról nem beszélve ha ott halsz meg az összes cuccod odaveszhet.
  • sirdond
    #20089
    azért jó a cs mert minimális az erő igénye,aránylag gyors, és nincs dex igénye ami nálam (és sztem másoknál is talán) rohadt sokat számít mert én egy fika pontot nem teszek dexre :)
    bauer: hun1.rakanis.hu :)
  • bauer15
    #20088
    hel olyan oldalt keresek ahol a horadrim kockáról és módjairól írnak magyarul
    köszi előre
    multiban nyomom és iszonyatos :)
  • sz4bolcs
    #20087
    alakulunk srácok :D

    hr vs. 350 fg
  • Sas6
    #20086
    Jah téllleg :D Köszi!. Én meg most nagyon gondolkodom h elkezdjem e a jatekot 3-szorra is. Mert még mindig jó játéknak tartom és minegyik karakterrel voltam már sokat. Most igy olvasgatom a forumot hátha megjön a kedvem. Nem tudom talán... Meg azért is nicns kedvem már mert irtatok h már midnegyik tárgyat meg lehet szerezni szinte elig kell érte küzdeni és ez teljesen elvette a kedvemet. Még minimalis kedvem végülis van de nem tudom h elkezdjem e... Mondjuk druidám meg assam nem nagyon volt nekem még de ilyen "ingyen tárgy" dolgok igen elbeszik a kedvem... Amin még gondolkodom h kikéne próbálni hardcore-ban milyen lehet :) Csak hát ügye ahhoz is kell egy jó csapat aki meg itt fórumozik azoknal meg szerintem már nincsen hely. Nem tudom még gondolkodom! :))
  • Aspyrin
    #20085
    Jó egy mezei kard is ha négy lyuk van benne, a crystal előnye a minimális erő igény.
  • sz4bolcs
    #20084
    "aki a d2jsp-n vásárol előző szenzonból felhalmozott FGert az semmivel nem jobb mint aki dupeol"
    -ezt mire alapozod?
  • Sas6
    #20083
    :) nem rossz de ezt még most sem értem h miért nem jo egy sima kard :DD
  • Aspyrin
    #20082
    30%-96 mana, crystal sword :)
  • Sas6
    #20081
    Az király:DD És h sikerült perfect? :)
  • Aspyrin
    #20080
    Megcsináltam az első spiritem :D
  • Davidus
    #20079
    1.
    aki a d2jsp-n vásárol előző szenzonból felhalmozott FGert az semmivel nem jobb mint aki dupeol

    2.
    nem jó de el kell fogadni mert ez egy ilyen játék. szarul van megírva:P
  • sz4bolcs
    #20078
    tessék: itt egy remek példa.
  • sz4bolcs
    #20077
    amúgy fölfogtad, hogy miért tépem itt a szám, vagy csak annyit látsz, hogy sírok?
  • sz4bolcs
    #20076
    aha nyilván tök jó, meg normális, amikor egy hr drágább, mint egy enigma :)
  • Davidus
    #20075
    jó de az ilyen "enigmát kapok pulért" sírások nem kellenek:D
    ladder 3ban még 2 év után is volt a cuccoknak értéke szal pánikra semmi ok-.-
  • sz4bolcs
    #20074
    hát azét annyira nem lesz olcsó, de nem olyan drága, mint akkor lenne, ha nem massdupeolnák.
  • sz4bolcs
    #20073
    már tegnap árultak..
    ma is vehetsz jahot bert 1000 fgér..
    ennyi..
  • Aspyrin
    #20072
    Már régen peccselték, ja.
  • Davidus
    #20071
    eddig is eltűnt a TPd ha valakire rányomtad a hostilet?:o
  • Aspyrin
    #20070
    Ahogy érzed, nekem kifejezetten tetszi, ahogy mindenféle cucc nélkül szenvedünk nyolcan egy hell játékban :D
    Tegnap például egy flying scimitar(az a repülő kard ami a ládából jön elő) ellen harcoltam hosszú percekig, mire megölt :DDD
  • Davidus
    #20069
    kicsit el vagytok varázsolva. nem tudom ti hol játszotok de europeon még egy enigmat nem árultak(pedig beköltöztem a trade chanelre). az meg hogy a www.beszopatlakshop.com árul mindent az nem azt jelenti hogy van is-.-
  • Sas6
    #20068
    Hát az tiszta szar:S Az MF az egyik legjobb dolog :( A msot akor pl egy enigmast kapok egy PUL-ért vagy akor ez h lsz?
  • Sas6
    #20067
    Hát nem tudom h elkezdjem e én. Annyira naon nicns már kedvem mint régen. De ugyanakkor egy normalis játékom nicns a CS-n kivul :P A reset elött is volt ekkora mass dupe?
  • sz4bolcs
    #20066
    amúgy meg. ennyi. LE is állhatsz az mf-fel..
  • sirdond
    #20065
    hát nem tom, én is tök nagy kedvvel indultam neki az új seasonnek. gondoltam gazdagabb leszek pár fg-vel. erre eljutok hell baalig,még el sem kezdtem mf-elni és mit látok hogy már lehet kapni mindent szart :(
    na ez úgy el vedte kedvemet hogy hihetetlen :(
    így egyszerűen nincs értelme játszani :(
    köcsög blizardosok
  • sz4bolcs
    #20064
    én sima ladderbe.
    amúgy nem kéne így lennie ha blizzard nem akarná.. de nekik ez jó.
  • Sas6
    #20063
    Köszike hát ilyen midnig is lesz sajna.

    Amugy itt midneki hardcore-ban megy vagy van aki csak simán ladderben? :)
  • sz4bolcs
    #20062
    nagyon nagy tételben, mértéktelenűl.

    amúgy ezek tényleg szó szerint feltűnnek.. ki sem rakják őket talán.
  • Sas6
    #20061
    Értem köszi! Amugy mi is az a mass dupe? Azt tudom h a dupe az h másolás vagy valami hasonlo amit nem szabad de mit is pontosan a mass?
  • sz4bolcs
    #20060
    nem az a baj, hogy feltűnnek, hanem hogy pár hét múlva úgy fogják utánad dobni, mert mass dupe.
    normális esetben pár hónap alatt lenne enigmád, így pár hét..
  • sz4bolcs
    #20059
    eddig mai nap termése (tegnap délután kezdtem mefizni):

    arach
    skullder
    snowclash
    verdungo
    eth great hamburger (:))
  • Sas6
    #20058
    És ha feltünnek megint ilyen tök jó cuccok az miért gáz? :)
  • sz4bolcs
    #20057
    épp írtam volna a srácnak, hogy offerelek rá 4000 fg-t a nevem mellett csak azért nem látszik ennyi fg, mert az is olyan, mint a 15/15 bp enigmája... : - Hol volt, hol nem volt..

    az ilyentől elvenném, és eladnám kovácsnak.
  • JancsiPapa
    #20056
    40 euró - és máris a tiéd egy enigma.
  • sz4bolcs
    #20055
    pedig tök jó.
    épp az a gáz, hogy újra kezdenek feltűnni ilyen "tök jó" cuccok nagyobb mennyiségben...
  • Sas6
    #20054
    Sziasztok! Most látogatom meg a karim h nehogy törlödjon és láttam h volt Ladder reset??? :OO :(((((( De káár pedig tök jo cuccaim voltak :(
  • lucifer007
    #20053
    csáo, ti normálisan játszotok bneten vagy tört vagy esetleg hogy?:) Szeretnénk én is már másokkal játszani!!:) ÉS amugy mi ez a Reset?:)