53
  • zsolti97
    #53
    Hello!
    Valaki megtudná mondani, honnan lehet letölteni a Prince of Persia 3D-t???
  • Kongy
    #52
    Én nemrég kezdem el nyomni,de sztem elég gyenge,főleg hogy a kamerát nem túl élvezetes mozgatni...
  • sheriff80
    #51
    sziasztok!
    tudna valaki segíteni honnan lehetne ezt a játékot megszerezni? (letölteni)
    Ha megvan valakinek és átírná, vagy ha adok egy tárhelyet és feltöltené, annak nagyon örülnék :-)
    ha érdekel valakit, van hozzá MAGYARÍTÁSOM! már csak egy fullos game kéne hozzá :-)
    mail ha segíteni akarsz: [email protected]
    köszi
  • ReaL KiLLeR
    #50
    Pontosan hányadik, vagy milyen pályán vagy? Ha ezt megtudom, segítek.
    De szerintem elkéstem már... legyen igazam. :)
  • Danee94
    #49
    hogy kel megoldani a vizes árkos rész?????
  • ReaL KiLLeR
    #48
    meg 4 évvel...
    elismerem a hibáit de akkoriban 99-ben annyira nem hiszem hogy gáz volt bár hogy aki elkezdett vele jáccani az az elsö 5 pája után csalodott azt elhiszem, de megoszlanak a vélemények rola az ismeröseim körében szal ki kell probálni ahhoz hogy tudd télleg rox e és nemkell azt osztani amit a többség mond...legalább nem eggy tomb raider klon lett söt az akkori igen alacsony plogon számmal ekészitett modellekkel neveccséges lett volna egy sands of time...perxe mosmár késö véleményt alkotni mer half life 2 ep1 far cry és társai után van mihez képest automatikusan is leszarozni...
  • ReaL KiLLeR
    #47
    én vagyok az a hüje...
    ...aki szt ez 1x jo játék volt mer hangulatos az elsö fele azzal 1et értek hogy a hölégbalonos pájátol rém unalom de addig minden rendbe vele. jójó let hogy érezlmi szálak füznek hozzá mer 2003ba lett gépem nyáron ami normális kategoriába tartozott végre,és ez volt az 1. game ami nem eggy unalmas 2 pájás szemét volt azok közül amikkel akkoriban jáccottam..viszonyitási alapom nem volt nekem akkor ugyhogy nemtuttam mihez képest kéne jonak lennie és sejtésem se volt hogy vmihez képest szar,..télen már max payne2vel toltam ugyanaz év karácsonyakor...szal fejlödtem de xép emléknek az a prince 3D nekem
  • ReaL KiLLeR
    #46
    aszem ez a game nem tul nagy durranás a nép átlag-besorolása alapján 1enesen rox (én nem osztom ezt a véleményt) ugyhogy a fejlesztök nem érdemelnek tiszteletet. ráadásul régi játék,megvenni már uccse lehet és 2006ba nemis látom már éretlmét 7éves és sose volt közkedvelt ahogy látom ezér ha még kell és még felnézel ide akkor torrent-en megtalálod rip-elt verzioban de CD imageként már nem...vagy ed2k-n...javaslom az utobbi-t mivel nemhiszem hogy torrent-en ezt sokan seed-elnék...
  • ReaL KiLLeR
    #45
    ez meg késöi válasz. gondolom azota már nem uszkálsz de azért shift + elöre nyil(?) amikor part-hoz érsz
  • spk202
    #44
    ezt meg lehet még szerezni, vagy már csak a régiségpiacon lehet??
  • zachi
    #43
    ki az a hülye aki ezzel játszik
  • lahos
    #42
  • lahos
    #41
    Ez most béna kérdés lesz: hogy kell a vizből kimászni?
  • Szilvi
    #40
    Köszi, igen a Doom3 nem szaggat :)De a half life 2 se..:) yeeeeee. Még 1x kösz a gyors választ :)
  • NEOreg3
    #39
    végigjátszás nincs, max angol de én nemtudok jól angolul:P
    azért nem jó a gépeden mer régi, jobbgomb az exe-re-tulajdonságok-kompatibilitás-windows 95 vagy 98, talán ez segít, amúgy a gépeden még a doom3 se szaggattna
    crack
  • Szilvi
    #38
    Császtok
    Lécci vki küldjön ide 1 végigjáccást: [email protected]. Elöre is kösz. qébként a game mér nem jo xp-n? A konfigom: asus p4p800, p4 (prescott) 3ghz, 1 gb ddr ram, msi ati radeon 9800pro. Ha leszedem az 1.01-es patch-et akkor menni fog? a game nem eredeti vki tud 1 normális crack-et?
  • Norsz
    #37
    leírást keresek ha valakinek van küldjétek el nekem az emailom:[email protected]
  • Norsz
    #36
    tudna valaki küldeni egy végigjátszást vagy legalább egy patcht lécci itt az e mail om [email protected] lécci
  • Norsz
    #35
    kénne nékem végig játszás válaszoljon már nekem valaki mert nem tudok tovább menni e-mail:[email protected] ok?
  • OBig
    #27
    Jó Kriszt@, na de mégis, hol akadtál el? Nem tudsz kimenni a börtönből? Van ahol egy tömböt kell kihúzni, van ahol fel kell kapaszkodni.
    Mondj valami közelebbit.
  • bogi
    #24
    Szerintem nem, legalábbis nekem nem ment patch segítségével sem.
    Van valahol pályaugrásos cheat, de később is lessz ilyen. Szerintem egy megoldás van, én megvettem ezt eredetiben.
    Egyébbként a jobb oldali ajtón kéne bemenned.
  • bogi
    #22
    Igen, sajnos másolt vagy tört verzival játszol. Valami másolásvédelem van benne. Én ezért vettem meg az eredetit. Nem tudsz továbbmenni, egyébbként a jobb oldali ajtón kéne bemenned. Ha pályát ugranál is, később is lennének ilyenek.
  • Zita
    #20
    Akinek kell a játék végigjátszása, itt megtalálja: http://www.gamestar.hu/Cikkek/1999%20December/Leiras/Prince/prince.html
  • bogi
    #19
    Hát bizony ott időre megy a játék. Hamar végezni kell vele, és utána menni a felső szintre, de gyorsan. Asszem a láncon kell felkúszni, majd ott feljebb kapaszkodni balra. Először én a lándzsával adtam neki, majd fent a karddal asszem.