312
Paintball
  • Gando
    #228
    nem forróra értettem hanem olyan kézmelegre bár fingomsincs hogy beválhate :D
  • 0Fritz0
    #227
    Ezzel szerintem csak másodperceket nyersz (ha nyersz).
    No mindegy, próbáld ki és majd meséld el, hogy milyen volt 40C-fokos lencsével játszani. :D
  • Gando
    #226
    jóérzés okosnak látszani :D amig nem szólnak le ... :D
  • Gando
    #225
    Még most gondoltam arra, hogy melegen kéne tartani a lencsét vagy menet előtt felmelegíteni, mert ha belegondolunk a pára az a hideg felületeken csapódik le, és a thermo lencse az kétrétegü tehát a 2 réteg közti levegő jobban szigetel és tartja a hőt akkor megoldható lenne.
  • 0Fritz0
    #224
    A szuszpenzor lesz a te barátod. :)
  • Gando
    #223
    amugy köszi, és lenne még1 kérdésem, az hogy a nemesebb szervem védelmében mit tudnék tenni? Mert az egyik multkori játékon körbelőtték de nem sokon volt hogy ne álljon meg a szivem :D gondoltam én összehajtogatott törölközőre meg hasonlókra. Aztán már csak egy mellényt,egy olyan csövet amivel megoldható hogy a mellényben hordjam a palackot( mert tippmanoknál, és nem csak azoknál szerintem nagyon rossz helyen van a palack, ami eléggé zavaró) és olcsóért egy válltámaszt, osztán mehetek amerre látok, és egyszer talán még egy saját marker is összejöhet...
  • 0Fritz0
    #222
    Próbálj nagy szélviharban játszani, más megoldás sajnos nincs. :)
  • Gando
    #221
    akkor nemigen úszom meg a párásodást mi? a futkosással meg nincs baj :D
  • mzcsiga
    #220
    mert bevizeseddik a szivacs, es annak is van kiparolgasa, ez thermo lencsenel is gazos nap vegere, tippek, amikor kint vagy vedd le, papir torlovel torold ki a szivacsot tedd napra had szaradjon, masik meg az amikor sokaig vagy egy helyben es "beliheged" a maszkot, szal move move move:P
  • Gando
    #219
    szevasztok
    nem is tudtam hogy megint életre kellt a topik (igaz pár hónapja már de nem nagyon figyeltem)
    lenne egy kérdésem: tekintve hogy nemsokára megyek majd játszani és az előző játékom alatt iszonyúan bepárásodott a maszkom (saját) és nincs benne thermo lencse de nincs is pénzem rá, ezért szeretnélek titeket megkérni hogy légyszives adjatok tanácsokat a párásodás ellen. Igazábol az első pár kör alatt még elviselhető de a nap végére már 2 perc alatt bepárásodik és olyan szinten hogy nem lehet átlátni rajta :S

    Fritz: állat a videó, egy ilyen scenarion szívesen részt vennék, persze sajna szigorúan Bp körzetében :S
  • mzcsiga
    #216




    Kingmann Spyder Mr2 eladó
    « Dátum: Jlius 20, 2008, 04:06:37 »

    --------------------------------------------------------------------------------
    Kingmann Spyder MR2 válltámaszos taktikai marker eladó,ok egyszerű, kész az x7-esem:D kb 20x hasznalt , MINDEN JATEK UTAN szejjel szedve kipucolva, karbantartva, "Extrak" plussz golyo akaszto es tomites keszlet, akksi tolto a markerhez, 12" gyari cso, E-grip, 22bps, View Loader Revolution Tripod Tar, 2db vadiuj 9v-os elemmel(a markerhez is adok eggyet)

    Arak:

    marker+tar 50ezer (ujonnan 50 csak a marker)
    HA, elmegy tar nelkul a marker akkor a tar kulon 10ezer (DE CSAK HA A MARKER KULON ELMENT)
    csak a marker: 40ezer
    mamba: 9000
    mamba+tar+marker: 58ezer

    az arak tajekoztato jelleguek, alkudni szabad, megtekintheto es kiprobalhato Szekesfehervar es a Velencei to kornyeke
  • 0Fritz0
    #214
    Scenario video.
  • 0Fritz0
    #213
    Itt láthatsz példát az egyik elektromos tárfajtára.

    A golyók csupán azért nem szorulnak be, mert a tár kivezető csövének átmérője hangyánival nagyobb, mint a skulo.
  • mzcsiga
    #212
    semmi extra, de ha mondjuk megmondod miert erdekel akkor lehet hogy pont arra egyszerubb lesz valaszolni
  • adamkocs
    #211
    Köszi szépen a kielégítő választ! ;]
    Említetted a különleges tárkialakítást ami megakadályozza a golyók beszorulását. Erről tudnál még írni réshzleteiben egy keveset. Netán tudsz mutatni róla képet vagy rajzot?
    Persze csak ha nem nagy fáradság.

    Előre is köszönöm szépen!

  • mzcsiga
    #210
    marha egyszeru, van ugye a tarhely ami maga ivelt, ebben van a loszer, ezen van a kis leomlo cucc amin lemegy a golyo, ezt illeszted a tarnyakba, ezen csatlakozik a markerhez, a markerben a dugattyu felhuzott allapotban pontosan a tarnyak feled eso szelevel van egyvonalban, mm pontosan! a dugattyu legvegetol pontosan 0.68 colra( ekkora a golyo kulso atmeroje van egy pici gumi pocok ez a golyo akaszto ami pont annyira nyulik be a csobe hogy meg akassza a golyot,ezek felett szepen sorakozik a tobbi lovedek, amikor egy loszert kilosz a digattyu el alja az atjat a kovetkezo golyonak, majd mikor ujra vissza huzodik akkor be eshet a kov golyo, ez a szimpla ejtotar, a tarhely kialakitas meg olyan hogy ne tudjon megszorulni a cucc, aztan vannak meg kulonbozo elektromos meg gazos tarak de ezek csak full automata fegyvereknel kellenek ahol nagy a tuzgyorsasag, vagy szolenoidos elektromos elsutos speed markereknel amik igaz hogy fel automatak de...:D
  • adamkocs
    #209
    Sziasztok!

    Még laikus vagyok a témában, de már régóta foglalkoztat a paintball tárak működése.

    Az ugye teljesen világos, hogy maga a tár egy tartály tele golyóvól, az alján pedig egy megközelítőleg olyan belső átmérőjű cső, mint maga a lövedék. Arra lennék kíváncsi hogy hogyan oldották meg a gyártók, hogy a golyók egyesével soroljanak be a csőbe megakadás nélkül (értem ezalatt azt, hogy két három golyó képes lehet olyan formációt felvenni a tár kivezető csövének belső nyílásánál, hogy egyikük sem jut a csőbe, viszont nem is engednek más golyót sem a csőbe jutni, ezzel elzárva a nyílást), vagyis hogy folyamatos legyen a lőszerellátás.

    Sajnos még szétszedve egyet sem láttam, illetve nem találta rajzot sem a működést illetőleg, ezért fordulok most hozzátok segítségért.

    Hogyha nagyvonalakban elmegyaráznátok a dolgot, esetleg ha valaki tudna nekem küldeni egy képet vagy csak egy egyszerű rajzot a dologról, azért nagyon hálás lennék!
    Előre is köszönöm a segítséget!

    Üdvözlettel,
    Ádám
  • JunkYard
    #208
    Bokor kiírtva.
  • JJLuis
    #207
    Fasza a pálya,olyan Call of Duty hangulata van.Kétszer tévedtem el rohangálás közben.Hétvégén biztos megint megyünk, de addig azt a szúrós bokrot ki kellene iktatni, mert szita lettem tőle.
  • JunkYard
    #206
    www.junkyard.hu
  • JunkYard
    #205
    Sziasztok!

    Nyitottunk egy pályát a XXII. kerületben a 87-es busz végállomásánál.
    Egyenlőre saját felszereléssel tudjátok használni.
    Levegő,co2,festékgolyó van.
    Nyitási akció: 2000 Ft/fő

    06 70 302 0442
    www.pballstar.atw.hu

  • mzcsiga
    #204
    Kingmann Spyder MR2 Valtamaszos taktikai markerelado, ok egyszeru, kesz az x7-esem:D vegre:P kb 15x hasznalt 3000loves volt vele leadva , MINDEN JATEK UTAN szejjel szedve kipucolva karbantartva, vadonat uj golyo akasztoval (kurva nehez beszerezni)ajandek plussz golyo akaszto es tomites keszlet, akksi tolto a markerhez, 12" gyari cso, E-grip, 22bps, View Loader Revolution Tripod Tar, 2db vadiuj 9v-os elemmel(a markerhez is adok eggyet), plussz igeny eseten egy 2x hasznalt tehat vadiuj mamba

    Arak:

    marker+tar 50ezer (ujonnan 50 csak a marker)
    HA, elmegy tar nelkul a marker akkor a tar kulon 10ezer (DE CSAK HA A MARKER KULON ELMENT)
    csak a marker: 40
    mamba: 9500
    mamba+tar+marker: 59ezer
  • Revalt
    #203
    A FELSZERELES ELKELT!!!
  • Revalt
    #202
    Eladó egy teljesen új Tippmann A5 Rap4 Krinkov paintball felszerelés!!!
    A felszerelés külön-külön is megvásárolható.
    Tartozékok:

    -Tippmann a5 Rap4 Krinkov marker E-grip-el ,cyclon tárral : 110000 Ft
    - Krinkov fa előagy : 12500 Ft
    -Gyári 8"os cső
    -Flatline cső : 10000 Ft
    -J&J Ceramic 16”-os cső : 7000 Ft
    - Csőzsák ,csőkihúzó
    -Tippmann kihúzható váltámasz : 10000 Ft
    -V-Force armour maszk : 4000 Ft
    -Tippmann x7-es 200-as tár
    -Extreme Rage fegyvertáska : 3000 Ft
    -Extreme Rage 6+1 palack és tube tartó : 3000 Ft
    -6db Extreme Rage tube :500 Ft /db
    -20 oz co2 palack : 5000 Ft
    -Dupla ujjas elsütő : 3000 Ft
    -Mamba : 7000 Ft
    -Javitókészlet

    A felszerelés egyben : 162000 Ft érd.: 0620 5262033
  • Revalt
    #201
    Sziasztok!!!
    Elado egy zsir uj pb.cucc ,Tippmann a5 markerrel.
    tartozékai:

    -Tippmann a5 marker
    -Tippmann a5 E-grip System (beszerelve)
    -Tippmann a5 Cyclone Feed System (beszerelve)
    -Gyári 8.5”-os cső
    -Flatline cső
    -Mindkét csőhöz csőzsák és csőkihúzó
    -Tippmann kihúzható váltámasz
    -V-Force armour maszk
    -Tippmann x7-es 200-as tár
    -Extreme Rage fegyvertáska
    -Extreme Rage 6+1 palack és tube tartó
    -6db Extreme Rage tube
    -20 oz co2 palack
    -Dupla ujjas elsütő
    -Mamba
    -Javitókészlet

    Kepet tudok kuldeni!!
    Ára: 120000 Ft érd: 06205262033
  • rol33ndooo
    #200
    Végre vakáció ez 2-t jelent itt a nyár és itt a paintball:D





  • rol33ndooo
    #199
    Csak hogy nekeljen másolgatni:D
  • Youri
    #198
    Nézzetek fel honlapunkra :) Még fejlesztés alatt ár, de nagyon jó áron tudunk fegyvereket szerezni közvetlen a gyártótól!

    http://www.paintwarshop.work.hu/
  • rol33ndooo
    #197
    Hello írtam e-mailt majd nézd meg ha van időd hello.




    rol33NDo
  • Youri
    #196
    Sziasztok!

    paintball csapatot toborzunk budapest közeliek előnyben!
    Június végén vásároljuk meg a fegyvereket. Taktikai pintball markerek nagyon jó áron a gyártótól! (tippmann, spyder, stb.)
    Akit érdekel az írjon ide: [email protected]
  • JunkYard
    #195
    Sziasztok!

    Június közepén indul a pályánk Budapest mellett, a 87 busz végállomásánál (volt Mechanika művek területén).

    Van ott 4 db épület összesen 3300 m2, és közöttük 6600 m2 zöld terület.
    Fénykép, weboldal és bérelhető felszerelés csak júliustól lesz, de addig saját felszereléssel korlátlanul használható.
    Levegő, co2, és golyó már elérhető a helyszínen (golyó 4-5 Ft/db).
    Pályadizájn gőzerővel készül, merthogy próbálunk új izgalmakat vinni a játékba, de azt később fogjuk csak leleplezni.

    3000 Ft/fő
  • Barni
    #194
    Ide is érdemes pillantást vetni:

    tipikus LIVE QUAKE oldal :)

    www.fraglimit.hu
  • ati88
    #193
    *** Paintball éjjel-nappal ***
    Izgalom, adrenalin, jókedv, hihetetlen élmények!! Ez a Paintball!! Ez az, amit nyújtani tudunk Neked/Nektek!
    Vállaljuk kisebb-nagyobb csoportok, csapatok, baráti társaságok játszatását, céges paintball bulik rendezését! Nagyobb létszám esetén kedvezményeket tudunk biztosítani!
    Hétköznap vagy hétvégén? Délelőtt vagy délután érsz rá? Vagy netán extrém vagy és éjjel, vak sötétben akarsz játszani? Ami mellesleg nagy buli? Semmi gond! Mi mindig a rendelkezésedre állunk!
    Vedd fel velünk a kapcsolatot és egyeztess időpontot!!
    További opcionális lehetőségek: ebéd/vacsora készítése, távolsági busz igénylése az oda és visszautazáshoz, kitelepülés, paintball pálya építés, versenyek - bajnokságok levezetése, továbbá bármilyen igényt kielégítünk, csupán megbeszélés kérdése

    "Paintballozz! Ne háborúzz!"
    ALBA Paintball Team
    www.albapaintball.hu


  • mzcsiga
    #192
    nah, megvan minden cucc, MR2 lett a vége, elektromos tárral és komplett szervíz hátérrel egy 3x használtat sikerült vennem (egy kedves barátomé és leendő csapat társam tartalék fegyója volt x7 mellé) cakli pakli induló cumót megúsztam 170bol, ebben van mamba tubeok, tube tartós taktikai mellény, 2 váltás gyakorló, 2db 12-es palack, maszk, protektoros kesztyű, jó minőségű térd meg könyökvédő, meg egy dzsungel kalap:P ja meg a marker tárral, új akkukkal, tartalék szerszám meg tömítés készlettel:) Na de amiért megint itt olálkodom, ötleteket várnék honnan lehet military tuningokat beszerezni hozzá, Magyaro. USA. Anglia játszik, innen pikk pakk hazakuldetek akármit, PAYPAL meg van ha fizetni kell
  • rol33ndooo
    #191
    Jah és azt a csövet amire gondoltál sztem mambának hívják ami összeköti a palackot a fegyóval:D az 9500-10000ft között van/MO-n amerikában az is 4-5ezer.........hát ez van sz***ok vagyunk
  • rol33ndooo
    #190
    Hello van youtubeon 1haverom:D aki tipman fegyókat alakít át otthoni módszerekkel belinkelem hátha érdekel valakit:Dő lenne
  • SG rock
    #189
    kisebb képet nem tudtál volna?:D
  • liszike
    #188
    Paintball marker eladó!
    1x használt Tippmann 98 Custom (Rental) csomag eladó, hibátlan szép állapotban, dobozzal, számlával, hordtáskával. A csomag tartalma: - 1 Tippman 98 Custom Black Marker - 1 VL Flip Top Hopper 200-s tár - Maxs 12OZ CO Palack ON/OFF szelep (nem volt használva) - Extra erős!!! Extra: Vörös leddel működő fegyverre szerelhető célzó. + 1000db fesék lőszer, Tippman cső zsák, cső tisztitó,szerszámok. Irányár: 60,000 Ft
  • KisPaintballer
    #187
    Mindenképpen olyan marker kell, amit egyhamar nem akarok majd lecserélni! :D A Proto Rail tetszik külsőre, számomra a fogása is jó, hallottam róla dicséretet, viszont rosszat is...

    Még akkor palack is kellene. Érdemesebb kevlárt venni, vagy az alu palack is elég lesz? Merthogy azzal kevesebbet lehet lőni, ezt jól tudom?

    Jah, meg tár is... azok fajtáit és tulajdonságait egyáltalán nem ismerem. :$

    Hogy mennyit akarok rákölteni? Inkább mennyit tudok! :)) Jó volna 100ból megoldani.
  • mzcsiga
    #186
    hello mindenkinek, fogjuk rá még kezdo paintballos vagyok, de elértem arra a szintre hogy saját marker után nézzek, az álom az egy Tippmann x7 lenne váltámasszal, övvel, csöves tartállyal meg egy red dottal és távcsovel de azt majd kicsit késobb:) amit most kinéztem az egy Spyder MR1 vagy e-MR1/MR2 lenne mindenképp váltámasszal és csöves övön elhelyezett CO-val, fontos lenne a CO mert ahol játszunk ott ez van és nem szeretnék külön tartályal szarakodni hanem azt "bérelném" mindig, maszk sem fontos saját az is van mindenhol:) tengerentúli árakat néztem, nevetséges, postával mr1 itthon van 35 ezerbol 1db 12oz-os CO val maszkal, CO csovel, taktikai övvel, loszer tartokkal, de én mégis jobban preferálnám a hazai beszerzést újonnan, csak sehol nem lelek:) azért is nézegegttem ezt a tipust mert láttam hogy egész jó military modding készleteg vannak hozzá és pl pofás M4 replica építheto belole;) nade a kérdéseim mr1 és mr2vel kapcs:

    szerelék sín van e rajtuk? mr1 ejto táras , átalakítható elektromos kényszer tárazásosra?(jobb ha oldalt van a tár, egyszerubb a célzás:) meg ugye a sorozat )hol a francba lehet itthon beszerezni oket, és a nagy öregek ajálják e félkezdo félhobby játékosnak??(ez annyi hogy havi 1x 2x max 6-700 lövés elpuffogtatása baráti körben)kesobb esetleg valami csapathoz verodés;)

    ui: e-mr1 mr2 jobban preferálva, és joinpaintballnal láttam de 50e egy csupasz mr1-ert nekem eros:( vagy ha van valakinek kontakt külfoldi beszerzéshez, mert ebay tele van csak eggyik seller sem szállít magyar foldre (UK még szóba johet onnan haza hozzák nekem:) )

    válaszokat köszi