273
11302645631175625091.jpg
  • blackgamer
    #73
    Képzőművészeti pályázat a városi kerékpározás népszerűsítésére
    határidő: [b]2007. április 27.
  • RaZoK
    #72
    Hi!

    Felhívnám a figyelmet, hogy a Bannerműhelyben "Fejlécbanner készítő pályázat" van.
    Várunk minden kreatív résztvevőt ^^
  • blackgamer
    #71
    Henkel Art Award 07 formatervezési pályázat
    határidő: 2007. 06. 08.
    díjazás: bruttó 7000 euró
    (nem pdf link)
  • mojito10
    #70
    Ki fog leggyorsabban megutálni az isióta linkem miatt? :) klikk
  • blackgamer
    #69
    FEFO játék
    határidő: 2007. április 15. vasárnap
    nyeremény: egy egér és egy egérpad
  • blackgamer
    #68
    World of Warcraft képregény verseny
    határidő: 2008.03.31.

  • blackgamer
    #67
    mail démon visszajött, ennyit erről gondolom befulladt a postafiók
  • blackgamer
    #66
    JAVASOLJON NEVET A FÚRÓPAJZSOKNAK

    "A 4-es metróépítésénél munkába álló gépvakondok, a két fúrópajzs egyelőre névtelen.
    A [email protected] címen várjuk a névötleteket, és április 11-én közzé tesszük a legjobb húsz javaslatot, hogy szavazni lehessen róluk. Így 3 hét múlva a következő pajzs indításakor már elnevezhetjük a fúrópajzsokat is!" link

    egy érdekes verseny, hallgattam a Sláger rádióban a Bumerángot, ahol Boros és Bocskor kéri hogy őket küldjük be :)
    mai műsorban meghallgatható
  • blackgamer
    #65
    mert ez a téma egy építő kezdeményezés itt SG-n, végre az értelmesebbjét hozza össze
    olyan embereket akik nem csak punnyadnak mint a legtöbb topicban, hanem tenni akarnak valami kreatívat

    ui: amúgy nem szólnám le St topicját (goto #1) :)
  • RaZoK
    #64
    #55

    (általában minden másnap van belinkelve pályázat, de ha nem hát nem...annyira nem fontos...pár hszt mindenki vissza tud olvasni)
  • Punker
    #63
    1999. okt. 17. 11:28 és van eddig 62 hozzászólás, minek ide házigazda? mert ha még pörögne a topic sok emberrel........
  • RaZoK
    #62
    nem vagyok értetlen...és olvastam már!

    szerintem minden meg van az 500 hsz.-t leszámítva...de arra vonatkozóan: #60
    akkor már csak egy lehet a probléma:

    # a kategóriában jelen lévő moderátoroknak lehet más javaslata, illetve ha általuk negatív színben ismert emberről van szó, vétójogot kapnak
  • Punker
    #61
    olyan nehéz elolvasni a szabályokat?????


    "# A házigazdai jogok kiosztásának elvei

    A házigazda jogok a fórum egy-egy témájára vonatkoznak, birtokában a felhasználó jogot kap a hozzászólások törlésére, és módosíthatja a téma fejlécét. Mivel a más felhasználók feletti jogok gyakorlása kiemelt felelősség, ezért az alábbi irányelv alapján adunk rá lehetőséget:
    # legalább 500 hozzászólás legyen a témában
    # a házigazdai jogot kérő fórumozó legalább egy éve regisztrált
    # az elbíráláshoz feltétlenül szükséges, hogy a felhasználó az adott témában is felvesse a dolgot, és ezáltal a moderátorok megismerhessék az igénylő támogatottságát, esetleges negatív kritikákat
    # a kategóriában jelen lévő moderátoroknak lehet más javaslata, illetve ha általuk negatív színben ismert emberről van szó, vétójogot kapnak

    A pozitív elbírálást jelentős mértékben gyorsítja, ha a felhasználó kompetens tekintély a szakterületen/témában (például írt FAQ-t, van honlapja a játékról,egyszóval letett valamit az asztalra), sok éve regisztrált és nincs rá panasz, vagy ha más topikokban már van házigazda joga, és a topiklakók elégedettségére végzi muködését.

    A házigazda jogot a [email protected] címen lehet kérni, megjelölve az adott témát (URL-t is!), a kérő felhasználó becenevét és azonosítólapját, illetve az adott témában a jog kérésének hozzászólásszámát. Minden levelet elolvasunk, de fenntartjuk a jogot az indoklás nélküli elutasításra.

    A HÁZIGAZDASÁG NEM JOG, HANEM FELELŐSSÉG. A felhasználó semmivel nem lesz különb, elvárjuk hogy segítse a fórumozókat, "legyen jelen". Pprobléma esetén a törlési lehetoséget elvesszük."
  • RaZoK
    #60
    aha

    egész pontosan milyen feltétel hiányzik?...tán az 500 hsz. hiánya?
    ha jól tudom speciális esetben lehet kivételt tenni...
  • Borg
    #59
    Amíg a topik nem teljesíti a házigazdaság feltételeit, hiába lobbiztok.
  • RaZoK
    #58
    hmm....megpróbálhatom, legfeljebb átadom ha nem válok be :)
  • blackgamer
    #57
    elválalod? valami olyan kéne hogy pályázat megnevezése és mellette hogy még hány nap van a beadásig, táblázatos formában
  • zsolesz92
    #56
    Sajna soha nem találok nekem való pályázatot. vagy kötött a részvétel, vayg már vége, vagy nem grafikai
  • RaZoK
    #55
    kellene egy házigazda aki kiírja az aktuális pályázatokat a banner alá vagy valami....
  • RaZoK
    #54
    örülök :)
  • blackgamer
    #53
    hajrá! majd írj hogy mi lett az eredmény + kép is jöhet
    egyetemek honlapjain is szoktak lenni pályázatok
  • blackgamer
    #52
    emlékszem, tetszik!
  • RaZoK
    #51
    :)

    nekem egy vélemény elég is...akkor hát szólok :)
  • Japep
    #50
  • RaZoK
    #49


    Blackgamer: régen ígértem egy bannert...most eszembe jutott erről egy ötlet..ha tetszik akkor szólok a modiknak..:)

    már fel kéne dobni a topikot :)
  • Japep
    #48
    #37... Elvileg pénteken lesz az eredményhírdetés ! (Addig reménykedek...)

    Köszi a lehetőséget, és ha tudsz hasonló pályázatokat, rakd be ide...

    Köszi! :D
  • blackgamer
    #47
    vannak pályázatfigyelős oldalak de vagy nehezen kezelhetőek vagy nincs is rajta friss adat
    google segítségével találom a legtöbbet, de pl. a borosat véletlenül láttam egy videós oldalon
    remélem egyszer majd fellendül a topic

    melyikre neveztél ha nem titok?
  • RaZoK
    #46
    nézelődik ^^
  • Japep
    #45
    Köszi a pályázatokat...neveztem is egyre!

    Én már régen is kerestem ilyen versenyeket, de nem találtam...te honnan nézed őket ???
  • blackgamer
    #44
    Csinálj kedvet a borhoz - Videópályázat!

    Nyerj 100 palack bort egy ütős videóval!



    A Varga Pincészet videópályázatot ír ki minden 18. évét betöltött érdeklődő számára

    A játék 2007. március 12. és április 8. között kerül megrendezésre.

    különdíjat:

    - legviccesebb videó
    - legszexibb videó
    - legötletesebb videó
    - legmeghökkentőbb videó
    - legprofibb videó

    azóta már fotóval is lehet pályázni Nyerjen 100 palack bort egy fotóval!

    Sok sikert!
  • blackgamer
    #43
    tudod ez úgy működik hogy én linkelek, és elvárnám hogy mások is linkeljenek
    méghozzá önzetlenül
    eddig sajnos kevesek vették a fáradságot
  • GVG
    #42
    ja, így mindenki tudja milyen nyereményjátékok vannak és kevesebb lesz az esélyem nyerni...xD
  • blackgamer
    #41
    Nivea fotópályázat

    * Nyeremények:
    1. díj – Canon Ixus 750 Silver fényképezőgép
    2-3. díj – iPod Nano 2GB (ezüst)
    4-10. díj– NIVEA ajándékcsomag és Asher Lane CD

    A NIVEA Creme fotópályázat egy nemzetközi verseny és a győzteseket a nagyközönség választja ki. A pályázat leadási határideje 2007. április 23.. a szavazás pedig, 2007. április 30-án zárul.

    Fénykép nevezése:

    * A képeken legalább egy embernek kell látszania, amint NIVEA Creme-et használ.

    * A képen látszódnia kell, hogy a NIVEA Creme-et valóban használják. Azok a beadványok melyeken a terméket utólag helyezték el, nem vehetnek részt a játékban.
  • blackgamer
    #40
    Vasúttal kapcsolatos kisfilm
    határidő: 2007.05.31.
  • blackgamer
    #39
    Magyar játékfejlesztős kiírás!

    Az ArtOfGaming játékfejlesztő pályázatot hirdet nem céges keretek között működö garázsprojektek számára.
    határidő: 2007.07.01 éjfél

    http://verseny.artofgaming.hu/
  • blackgamer
    #38
    írj cikket és nyerj könyvet
    határidő: 2007.03.30.
  • blackgamer
    #37
    magyar üdítőitalnak kellene készíteni egy designos üveget
    első helyezett: 100 000 Ft
    A terveket kézi rajzolással és grafikus programmal is elfogadják
    határidő: 2007.03.31.

  • RaZoK
    #36
  • blackgamer
    #35
    Készíts webdesign-t a TopCoder.com-nak és nyerj 10 000 $-t!!!
    határidő: 2007.03.27. szavazás a művekre 28-tól

  • blackgamer
    #34
    smashing magazine logó pályázat
    határidő: 2007.03.31.

    nyeremény egy 250 GB-os külső winyó