5225
star-wars-banner.jpg
  • Johnyy
    #292
    Angolt tudok adni holnap!
  • Punker
    #291
    az újra magyarításokat nem szeressük.
  • _Vegeta_
    #290
    Nekem epp az angol kell, nemszeressuk a magyaritasokat. :)
  • Punker
    #289
    hát attól függ, van ugye a régi alap jó szinkron, vagy van a 95/97-es szinkron ami valami iszonyat, a DVD-k a bővített filmeket tartalmazzák tehát a régi szinkron időzítése nem megvalósítható, az "új" szinkron meg olyan hulladék hogy annál még némafilmként is élvezhetőbb, de ha te ragaszkodsz a gagyi szinkronhoz akkor nézz körül DC-n meg hasonlókon biztos fent van, bár 5.1-t ne remélj.
  • Johnyy
    #288
    üdv! figy! a sw dvd-ken csak angol hang van,,, le lehet valahonnan szedni a magyar hangot hozzá, vagy nekem akármelyi magyar hang jó lenne csak ne legyen angol :(((((
  • _Vegeta_
    #287
    Kicsit lamaskodok..
    Valaki tud a klasszikus reszek dvdivel kapcsolatos kepeket meg leirasokat csinalni vagy linkelni? Mar annyira izgatott vagyok a felujitassal kapcsolatba hogy az csak na :D És nincs zsé h megvegyem, letolteni szinten nemtom. :(((
  • RaveAir
    #286
    Különösen az alatta futó zene zseniális!
    Ez a telefonom csengőhangja is... :)
  • Punker
    #285
    ez kész, qrva jó a baki parádé :)
  • Johnyy
    #284
    Holnap ezerel rohanok, remélem már megvan a tékában!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
  • Smuge
    #283
    Na megjött nekem is és KURVAJOOO!! Azok a hangok, az a kép.áá hihetetlen. Ha nem tudnám nem is hinném el hogy 30 éves filmekröl van szó, annyira nem látni semmit. KÖTELEZŐ ! MESTERMÜ!
  • Mhosah Myth
    #282
    Sajna egyenlőre nem tudom feltenni mert leszedtem a dvd-ről a vob filet csak a hangot nem tudom hogy hogyan és hogy hol kell leszedni... Meg azt sem tudom hgoy a hang milyen formátumban van...
  • Johnyy
    #281
    EZ egy uj karakter az uj dvd-n Lucas vices volt :DDDDDDDDDDDDDDDDDd
  • Johnyy
    #280

    Ön áruló és a lázadók szövetségére játszik Elvezetni!!!!
  • bigapó
    #279
    de halad az a lényeg:))
  • Punkerwork
    #278
    kicsit lassan haladunk, mert ICQ-n mondom mit csináljon :)
  • Punkerwork
    #277
    a könyvek alapján így logikus + aszem volt 1x egy cikk hogy miért változtat a régi dolgokon Lucas, de kb fél éve olvastam
  • bigapó
    #276
    Ezt valahol olvastad? mert jó érvnek hangzik. az a baj, hogy Lucas-tól független írók is leírtak már sok mindent és szinte követhetetlen lett a sok változás...

    Ez olyan,mint a pokol és menny. Aki jó jedi-ként hal meg az a "mennybe" kerül és utánna "angyal-szerűen" visszatér.
  • Punkerwork
    #275
    Obivan olyan korúként halt meg mint jedi, ahogy Yoda is, de Anakin fiatalon meghalt és sötétjediként tért vissza.
  • Punkerwork
    #274
    III. rész elõzetes: Darth Vader visszatér (kb. 9 p.)

    elméletileg Myth megcsinálja ebből a DIVX-et közkivánatra
  • bigapó
    #273
    nem, nincs igazad és a szakállasnak sem. egyrészt már ott bukik az egész, hogy akkor Obi-wan-t miért hagyta ott??????
    másrészt az idő mindenkin meglátszik. ez teljesen értelmetlen volt
  • bigapó
    #272
    a film végéről vágtad ki?
  • Punkerwork
    #271
    bizonyos szempontból igaza van, a 3(2) új részben 1 manusz játsza akkor a végén ne más legyen.
  • bigapó
    #270
    ennyire nem veheti el a pénz az eszét
  • bigapó
    #269
    komolyan mondom, ez a szakállas ürge már minden határon túl megy...
  • Punkerwork
    #268
    Lucas szerint nem :)
  • bigapó
    #267
    Most tényleg viccelsz velem, ugye? az egy dolog, hogy anakin hogy halt meg, ebbe most ne menjünk bele. de a végén darth vader-ként halt meg, tehát jogosan szerepelne a végén, mint idős ember (ahogy obi-wan), nem??
  • Johnyy
    #266

    Ne szóljál be!!! :DDDDDD
  • Johnyy
    #265
    Végüülis obivan jedi volt meg nem volt elgépesítve, de atól még ani is öregedhetett szóval, jól van az úgy ahogy az eredeti filmben van!!!
  • Punkerwork
    #264
    Anakin kb így halt meg.
  • bigapó
    #263
    ???? micsodaa????? hogy egyezzeeen? ennek semmi értelme! Anakin nem öregedett talán meg, Obi-wan meg igen??
  • Punkerwork
    #262
    az egyik kis változtatás, hogy egyezzen az új részekkel.
  • bigapó
    #261
    Ez milyen kép?? Nem mondod, hogy ez igazi és nem fake?
  • Punkerwork
    #260
  • Punkerwork
    #259


    dokumentumfilm: az álmok birodalma - a Star Wars trilógia története (kb. 150 p.)
    III. rész elõzetes: Darth Vader visszatér (kb. 9 p.)
    kisfilm - a fénykard születése (kb. 15 p.)
    kisfilm - a Star Wars karakterei (kb. 19 p.)
    kisfilm - az erõ velük van: a Star Wars hagyatéka (kb. 13 p.)
    Star Wars Battlefront x-box videójáték elõzetes és játszható demó
    kisfilm - Star Wars III - így készült a játék (kb. 6 p.)
    10 elõzetes - elõ-elõzetesek és elõzetesek
    10 TV spot (televíziós elõzetes)
    képgaléria - korábban nem látott képek a forgatásról (kb. 300 kép)
    DVD-ROM - link egy exkluzív Star Wars honlapra



  • Johnyy
    #258
    SZasztok, SW Fanok! most értem haza suliból! ujra fenn van a topik jeeeeeee!!!! CSinálok egy banert, milyen méret elgyen?
    Figyi dejó lenne havalahol fenn lenne a most kijött mind a 4 dvd- image ben, tuctok helyet?
    Jah Szerintem ez lessz a legjobb rész,, én szinte az öszes részben az nem tetszett hogy kevés volt a lightsabre fight,, itt sztem lesz dögive,, igazi sötét darko hangulat,, FORVÖR!!!
    Jah akonek megvan advd-- mik vannak a a 4. en?
  • Punkerwork
    #257
    nem akar valaki csinálni 1 jó kis bannert?
  • Punkerwork
    #256
    és még sok más meg van változtatva
  • RaveAir
    #255
    Ez több, mint a korábban kiadott változat. Tele van apróbb változtatásokkal. Elvileg Jabba is "fel van javítva".
  • bigapó
    #254
    ennyire magváltozott volna a rendezői változat? nem biztos, hogy ennek mindenki örül, gondolok itt a fanatikus rajongókra...
  • RaveAir
    #253
    Nézd meg a korábbi verziók feliratát, és olvasd el ezt. Ennek kevésbé van meg a dallama, és a hangulata. Még csak idáig jutottam, mert többre nem volt időm.
    Jahh, és még megnéztem, hogy "ki lő először", és döntetlen.