5225
star-wars-banner.jpg
  • SzirmosSzisza
    #5225
    Csak a hangját :)

    Az eredeti így utólag picit fura volt https://www.youtube.com/watch?v=KQFho0_G1VI
    Utoljára szerkesztette: SzirmosSzisza, 2023.11.15. 22:53:09
  • manson222
    #5224
    Mondjuk soha nem gondoltam volna, hogy Darth Vader-t néger színész játssza, aztán jött a TBBT és:



    :D
  • MerlinW
    #5223
    Régi de máig jó :)
  • KolkaF
    #5222
    "What if everyone in Star Wars was BUFF"
  • KolkaF
    #5221
  • KolkaF
    #5220
  • IMYke2.0.0.0
    #5219
    Oké - ezen fanmade trailer alapján egy picit reménykednék egy jó SW-filmben... egy olyanban, ami tényleg a Sötéttel is foglalkozna.
  • MerlinW
    #5218
    Meh. Midjourney slideshow, minimális energia befektetéssel...

    Ez fan made trailer:

    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2023.05.01. 02:16:46
  • PLaci #5217
    Fan-made fake trailer:

  • Boston1975
    #5216
    Star Wars Original Trilogy VHS 1995 Limited Edition
  • Renata100
    #5215
  • repvez
    #5214
  • ximix #5213
    Edouard Groult
    https://sw.reactor.cc/post/5302906

  • tigeroo
    #5212
    na jó, akkor teljesen valid a sorozat. visszavonom.
  • SzirmosSzisza
    #5211
    Konkrétan a lázadók kialakulásáról fog szólni, szóval azért várható volt :D

    Thrawn-nak azóta van 2 új trilógiája ami viszont már kánon és jó eséllyel az Ahsoka sorozatban is szerepelni fog.
  • tigeroo
    #5210
    Megnéztem a castot, Mon Motha is ott van...? Akkor ez megint a lázadókról szól majd? Hát nem tudom, erről beszéltem hogy ezeket már el lehetne engedni hogy már meglévő történetet, időszakot töltenek ki utólag élettel, sztorival. Pl. Mon Motha már a 20 évvel ezelőtti Jedi Outcast-ben is benne volt, érted. És itt csak a történet tekintetében kritizálom, hogy megint egy szűk időperiódusban mozgolódik a SW évtizedek óta.

    A Thrawn trilógia még tetszett annakidején, de ugye már az is csak legenda. Annyi minden máshoz nyúlhatnának, de nyilván ők jobban értenek hozzá mi kell a közönségnek :)
    Utoljára szerkesztette: tigeroo, 2022.08.08. 10:23:12
  • SzirmosSzisza
    #5209
    Andor úgy néz ki picit más lesz, azt írják nem a tipikus Star Wars fan service minden snittben 3 referenciával, hanem egy rendes dráma.

    “I’ve seen the first four and it’s the most serious, grounded thing Star Wars has ever done. It feels more like an English-made espionage thriller than Star Wars. It is totally unconcerned with giving you fan service moments, and instead wants to delve into what it’s like for the bit players in this universe to wake up every morning and go about their day. This is not space opera. It’s more space drama. It’s slow, deliberate, complex (for Star Wars) and asks the viewer to do some work. It actually humanizes roles that are traditionally cartoon evil in the SW universe. It’s attempting to tell a grown up story, and I think a lot of fans are going to haaaate it. “


    Amúgy most nyitottak egy teljesen új korszakot a high republic-kal, de egyelőre csak könyvek jöttek ki onnan.
    Utoljára szerkesztette: SzirmosSzisza, 2022.08.08. 09:57:13
  • tigeroo
    #5208
    Nem mer tököset lépni a Disney. A Skywalkereket már el kellett volna felejteniük. Az Obi Wan is csak egy rétestészta, mindent tudtunk amit kellett a régi trilógiákból, nézték a sztorit hogy hova lehet még karaktereket, drámát odaszőni és szerintem ez el is vette a varázsát. Mintha az Idő Urai kapna egy folytatást / előzményt. Annyi mindenhez hozzá tudnának nyúlni (KOTOR is 40.000 évvel játszódik a film előtt) - nekem az a bajom hogy nem tökösek és nem mernek új sztori ösvényre lépni.

    A mostani Star Trek sorozatok pl. mernek ugrálni akár több évszázadot is.
  • repvez
    #5207
    Megnéztem az obi one-t, de nem aok mindent tartalmazott ez a 7 rész. ez a sorozat rávilágitott , hogy mi a problémám a sorozatokkal kapcsolatban, Az, hjogy a mozi filmek egy 1,5-2 órás idobe belesüritettek elég sokmindent amibe nem leheetett sokmindent kibontan és a 9 film, közel 100 évet átfog, erre most a sorozat ahol lett volna idő egy kicsit több időt forditani azokra a részekre amik a filmekben nem, most meg a közel 7 ora játékidöt sikerült nekik 2-3 napot elmesélni csak . de ugyan ezt el lehetne mondani a mandalori és a boba fettrol is.

    ÉS egy kicsit furcsálom, hogy a szereplök mintha amnéziába szenvednének, és ahoz képest, hogy lelepleződtek luke és leila mintha mise történt volna mindent hagytak ahogy vlt és a védelem is eléggé megkérdöjelezhető volt ahhoz képest, hogy milyen fontos személyekről van szo.
  • AnuluWork #5206
  • ximix #5205
  • IMYke2.0.0.0
    #5204
    #5203
    Okkkay...
  • Seth
    #5203
    #5179
  • IMYke2.0.0.0
    #5202
    OFF:

    Ha a Stormtrooperek jól tudnának lőni...
  • MerlinW
    #5201
  • PLaci #5200
  • lac coo
    #5199
  • MerlinW
    #5198
    Ha már láttad az Obi-Wan 6. részt:


    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2022.06.23. 16:01:52
  • PLaci #5197
    Kapunk egy gagyi cliffhangert, meg egy bejelentést, hogy a 2. évad mikor várható...
  • trabantos82
    #5196
    Kíváncsi leszek mit hozni ki ebből a fináléban. A főcimzenét úgy tudom John Williams komponálta, de másik szerzeménye azon kívül nem hallható az egész sorozatban sajnos.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vajon Luke-ra is rátalál a birodalom? Az 5. rész végéből nagyon úgy tűnik. Az inkvizítor csaj vajon átáll a jó oldalra a végén, vagy hősi áldozat lesz belőle? Én az utóbbira tippelek..

    Utoljára szerkesztette: trabantos82, 2022.06.17. 18:21:45
  • Kissssss0 #5195
    volt rá lehetőség hogy kihozzanak valami értelmeset a nővérkéből, de eléggé összecsapott érzést kelt az egész története, bár van még rá esélye hogy valami értelmeset összehozzanak a fináléban.

    az igazi gonosz karakter ott kezdődik akit mindenki utál a nézők közül... ugyanakkor senki nem tudná elképzelni a történetet nélküle, ha pedig van némi karakterfejlődés is, az már csak hab a tortán, sajnos itt egyik se áll fenn.

    a mostani gender vallásideológiák korában ilyet egyre ritkábban látni, az olyan negatív karaktereket mint például gul dukat és damar páros a deep space 9-ból valószínűleg sose fogunk már látni.
  • Sequoyah
    #5194
    Most hogy egyszerre nezem a Star Warst es a Stranger Thingst, elgondolkoztam hogy a ketto nem-e ugyanabban az univerzumban jatszodik. 11-ben lakozik az ero:D
  • Rage47
    #5193
    Tegnapi Kenobi rész annyival jobb lett volna valami normális zenével. Nem fogom fel, miért csinálja ezt a Disney...
  • Sequoyah
    #5192
    Hagyd, egyesek nagyon nem birjak ha nem feher ferfi kap fobb szerepet, es eros karaktert.
    Szerintem kifejezetten jo lett a karaktere, azert is szerepeltetik. Engem halalra idegesit, de egy negativ hosnek altalaban ez is a celja, es ezt hatekonyan elerte.
    Utoljára szerkesztette: Sequoyah, 2022.06.14. 19:09:10
  • SzirmosSzisza
    #5191
    Szerintem a karakterrel nincs sok baj, ahogy parkourozott a háztetőkön nevetséges volt, meg ahogy megelőzte Leiat, de ezt nehéz a karakterre fogni :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A csávó a Rebelsben mikor meghal valami olyasmit mond, hogy "Vannak sokkal rosszabb dolgok a halálnál", szóval szerintem látjuk még.
  • PLaci #5190
    A csoki csaj a csoki Ray, a Disney újabb túlerőltetett, mesterkélt, rosszul megírt karaktere.
    Az agyatlan felsővezetők azt hitték, hogy azért sikeres a Mandalorian, mert sorozat, miközben a jól megírt történetnek volt köszönhető a siker.



    Spoiler:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ráadásul kinyírták a Grand Inquisitor -t, ami ütközik a kánonnal.
  • trabantos82
    #5189
    Köszi az infót! Akkor hátha jönnek majd hamarosan a szinkronos részek. Visszatérve a sorozathoz, nekem tetszik ez az inkvizítoros felütés, bár a csoki csaj kissé túl van szerepeltetve szerintem. Nekem összességében tetszik ez a sorozat és sajnálom, hogy csak 6 részes lesz összesen, tudom hogy eleve minisorozatként jelentették be, de ez a 6 rész nagyon kevés, mivel az egyes epizódok átlagban csak 40-50 percesek, így a 6 epizód össz játékideje durván 250-300 perces, ami nem sok. Bár kitudja, a sikerre való tekintettel még akár az is lehet, hogy egy 2. évadot is legyárt a Disney, bár erre nem sok esély van szerintem, főleg hogy még azt se tudjuk mivel fog lezárulni a 6. rész.
  • piamania
    #5188
    Hivatalosan még el se indult Magyarországon a Disnex+ streaming, az hogy eddig is kikerültek szinkronosan dolgok,annak köszönhető, hogy Hollandoknál elérhetővé tették a magyar szinkront, így onnan leszedték és felrakták. 14-én indul a szolgáltatás, ha addig nem kerül fel,azután tuti fent lesz.
  • trabantos82
    #5187
    Az Obi-Wan sorozatot a 4. résztől már nem szinkronizálják? Elég fura, mert az első 3 része szerintem kimondottan jó szinkront kapott. Most akkor több szinkronos rész már nem is lesz?
    Utoljára szerkesztette: trabantos82, 2022.06.11. 06:27:40
  • SzirmosSzisza
    #5186
    Kánonba ültetik át a népszerűbb dolgait (pl Thrawn a régi trilógiája után kapott 2 újat), a hülyeségeket meg próbálják elfelejteni. Bár most a High Republic sorozattal próbálnak tiszta lappal indulni.