Véget ért a megfizethető kézikonzolos játékok korszaka

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7
És nyilván létezik az az árszint, amit a piac hajlandó megadni egy kézikonzolért..... az se igazán segit azért, hogy az egyre ütüsebb telefonokon egyre több mindent lehet jól játszani. Én is játszom útközben a telefonomon. ha meg otthon vagyok játszom a gamer PC-n..... nem igen van szerepe közte egy 350-400 ezres kézikonzolnak, mert minek??????
#6
...nem mondjátok hogy ez is ennyire elszállt?
Én a gyerekeknek 240 ezerért vettem 1,5 éve kettő 64Gb-ost a csgo-s időkből maradt pénzemmel csökkentve 😊
Csak egy 512-es wd ssd-t kellett bele vegyek, ami kemény 12-12 ezer volt a hardveraprón.
#5
Amig ki nem pukkad az AI lufi, es ujra megfizethetove mérséklődnek az komponens arak.
#4

Kriti83 írta (#3):
Gondolom a helyenként 6-8x -os memória, és a kb 5x-ös flash drive árak nem játszottak szerepet egyáltalán az árképzésnél.



...amit a globális részvényes maffia tevékenysége idézett elő és tart "életben", mer' ők ezen keresnek, a kis mohók...

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#3

Kotomicuki írta (#1):
Ha egy üzlet a kezdeti beetetés után beindul..., és végre szabadjára engedhetik benne a profitéhséget...
Ehhez azért hozzá kell tenni, hogy az (indokolatlan) áremelések döntő részéért a globális részvényes maffia és az őket ellenállás nélkül kiszolgálók a felelősek - pl. az nV negyedéves bevétel/haszon aránya!



Gondolom a helyenként 6-8x -os memória, és a kb 5x-ös flash drive árak nem játszottak szerepet egyáltalán az árképzésnél.
#1
Ha egy üzlet a kezdeti beetetés után beindul..., és végre szabadjára engedhetik benne a profitéhséget...
Ehhez azért hozzá kell tenni, hogy az (indokolatlan) áremelések döntő részéért a globális részvényes maffia és az őket ellenállás nélkül kiszolgálók a felelősek - pl. az nV negyedéves bevétel/haszon aránya!

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)