9
  • wkm
    #9
    Meg a Financial Times és a Flightradar24 is. ;)
  • AgentKis
    #8
    Naaa, most akkor már a telex is orosz propagandát nyomat?
    https://telex.hu/kulfold/2025/09/02/flightradar24-repulogep-ursula-von-der-leyen-bulgaria-gps
  • Kissssss0 #7
    így igaz, aki mást mond az putyinista hazaáruló akit ki kell dobni....

    (hol láttam már ilyen mentalitást, annyira ismerős)
  • Narxis
    #6
    Jól látható itt a hozzászólásokból, hogy hány ember agyát lúgozta át a Kreml. Működik az online ruszki propaganda.
  • end3
    #5
    Persze.., a navigáció támogatásához még véletlenül sem az ESA Galileo műholdas rendszerét építik a tervek szerint. - Ami persze megfelelő eszközök birtokában ugyanúgy zavarható. (Nem.., kifejezetten von der Leyen "légi bizonytalankodása" miatt lövik a sokmilliárdos űreszközöket Föld-körüli pályára...!)
    - Amiben kicsit lassít az Ariane-5 európai hordozórakéta-program kifutása és az újabb hordozóeszközök (Ariane-6) fejlesztésének, majd gyártásának nehézségei.
    - Persze Musk ebben is segített. 2023-tól nem volt az ESA-nak saját hordozóeszköze és a Space-X vitte fel néhány Galileo holdat.)

    (Persze, ha kémholdat lőnek fel az ukrán front megfigyelésére, - esetleg a NATO számára, - akkor inkább azt kellett volna a cikk címében kommunikálni.)
    Utoljára szerkesztette: end3, 2025.09.04. 16:11:52
  • AnuluWork #4
  • NEXUS6
    #2
    Engem meg Putyin gyíkká változtatott...de már elmúlt.
    XD
  • gosub
    #2
    Újabb mese az oroszokról, ahogy az északi áramlat robbantása. Csak ebből a sztoriból egy szó sem volt igaz, de legalább lehetett oroszozni.
  • barret
    #1
    Mint utólag kiderült,kacsa az egész,nem akarnak kivizsgálást.