2
  • kvp
    #2
    "Hát akkor ez kb meg is valósult."

    Nem teljesen, meg egyelore elnek a valodi modellek is. Legalabbis addig amig csondben vannak es nincsennek utjaban a reklamcegnek.

    A digitalis a modelleknek meg van egy hatalmas elonyuk, hogy nem oregszenek. Tehat akarmeddig dolgozhatnak es ha gyakoriva valnak, akkor az emberek konnyebben fogjak elfogadni a teljes mertekben generalt modelleket is. Ezzel a technologiaval kivalthatova valnanak meg a filmszineszek, a bemondok, de akar a politikusok is. Pl. egy virtualis vezeto a vilag vegeeig vezethet egy orszagot is. Jo pelda erre a Nagy Testver, aki vagy mar reg meghalt vagy soha nem is letezett, de ennek ellenere o a vezer mar emberemlekezet elott ota az 1984 cimu muben. A vilag nagytokeseinek ez egy tokeletes megoldas lenne a valtozo politikai ter stabilizalasara. A modellek csak egyfajta gyakorlas, mivel oket a legkonnyebb megvenni. (altalanossagban meg a szineszeknel is gyengebb tulelesi osztonuk miatt)
  • NEXUS6
    #1
    Az 1981-es Szupermodell c. film összefoglalója:
    "Larry Roberts, a jól menő Los Angeles-i plasztikai sebész legutóbbi négy páciense közül három gyilkosság áldozata lesz. A férfi nyomozni kezd az ügyben, felveszi a kapcsolatot a negyedik modellel. Egy estélyen megtudják, hogy a nagyhatalmú reklámfőnök barátnője vezeti a kutatóintézetet, amellyel a lányok kapcsolatba kerültek. Itt csak addig van szükség a modellre, amíg a számítógép letapogatja a körvonalait, a többi már az elektronikus rendszer dolga. Az így előállított művi reklámok hipnotikus hatásúak, politikai célra is felhasználhatók. Roberts és Cindy betör a kutatóintézetbe."

    Hát akkor ez kb meg is valósult.