8
  • barret
    #8
    Lassan beérnek az EU gondosan dédelgetett gyümölcsei! Igaz nagyon sok még a zöld,de érésben vannak!
  • gosub
    #7
    Svédek és dánok a jóléttől bűnözésbe kezdtek, bandákba tömörülnek és még egymás országába is átmennek bűncselekményt elkövetni. Régi felvételeken az Abba együttest és svéd rajongóit látva nem néztem volna ki belőlük, hogy kézigránáttal, késsel irtják majd egymást. Még a gyermekeiket is erre használják. Nem hittem volna hogy ide jut a jóléti rensszer, úgy látszik kedvez a szervezett bűnözésnek.
  • kvp
    #6
    Nezopont kerdese. Ha ezek a "sved" bandak tenyleg svednek szamitanak, akkor a sajat vallasi alapu jogrendjuk is "sved". Marpedig onnantol nem igazan kovetnek el buntetheto buncselekmenyt.

    Tanulsag, ha Svedorszagban valaki meg akana donteni a kormanyt es mondjuk egy uj allamrendet bevezetni, akkor csak es kizarolag 18 ev alatti katonakat erdemes toboroznia a rendszervaltashoz. Vonatkozik ez a sved es a "sved" lakossagra is. Persze az oslakos svedek varhatoan a jovoben sem fognak elkovetni semmit. A sharia bevezetese a kozeljovoben szerintem sok problemat meg fog oldani.
  • Tetsuo
    #5
    Azt tilos észrevenni Svédországban. Nagyobb bűn, mit a bűnbandák elkövetnek.
  • codaco
    #4
    "A probléma része, hogy a svéd törvények csak enyhe büntetést szabnak ki a súlyos bűncselekményeket elkövető kiskorúakra". Akkor már meg is van a megoldás. Szívesen.
  • zriboliv
    #3
    Na, mikor esik le a tantusz nekik is, hogy ezek "svéd" bűnbandák és nem svéd bűnbandák?
  • Cat #2
    Te egy papíron kinyomtatott újságban már láttál olyan hirdetést, amely bűncselekmény elkövetéséért kínál pénzt?
  • Tetsuo
    #1
    Ha telefonon toboroznának, a telefontársaságokat vonnák felelősségre?