4
-
Gabbbbbbbbbbbb #4 Szerintem ez mar veszett fejsze nyele. Ahogy no a modellek komplexitasa, ugy egyre kevesbe lehet majd perelesre bizonyitekot talalni. Ezzel maximum uj startup vallalkozasokat benithatnak meg, esetleg lassithatnak le. -
ZenMillitia #3 en mar 10 eve nem teszek ki semmit a facebookra. a legtobb okos meg az egesz eletet csaladjat celpontkent kirakja, mert barmikor egy bunozo deepfaket csinalhat es zsarolhatja vele felteheti vhova stb. ahol nem fizetsz ott te vagy a termek. nem facebookon kell csajozni meg tiktokon, hanem a strandon. luzerek.
Utoljára szerkesztette: ZenMillitia, 2024.07.23. 18:44:59 -
#2 Érdekes látni általánosan, szinten minden téren, hogy a "szakértők" bizonyos kezdeti adatokból, sikerekből extrapolálnak, úgy hogy arra számítanak, hogy az új tényezőkkel, új piaci szereplőkkel szemben a régi szereplők, pl. maguk az emberek nem kezdenek el fellépni. Igaz ez az ukrán háborúra, a kriptovalutákra, vagy az AI-ra.
Aztán pár év prosperitás után jön a pofáraesés a hurráoptimizmussal szemben.
Utoljára szerkesztette: NEXUS6, 2024.07.23. 17:38:36 -
end3 #1 "a kiadók és az online platformok" - nagyon helyesen teszik, ha vigyáznak az "aranytojást tojó tyúkjaikra". - A felhasználóknak sem hiányzik a 7/24-ben történő lehallgatás és a személyes létezés minden formájára kiterjedő megfigyelés. Meggyőződésem, hogy semmi nem indokolja a mobiljainkra is rászabadított, állandóan futó processz-ként garázdálkodó asszisztenseket és a rajtuk keresztül a gyűjtő MI-t. (Persze, próbáljuk meg kikapcsolni...)
Már az egy-két éves, okosabb gyerekek sem szereti a felnőttek állandó gardírozását. Nekik még több eszük van eszerint, mint az átlag mobilozó felnőtteknek. (Tisztelet a kivételnek.)
Utoljára szerkesztette: end3, 2024.07.23. 12:17:22