2
  • Vanek úr
    #2
    Én nem vettem miatta gépet, mert egyetemen volt gépterem. :)
    Ugyanakkor volt olyan időszakom, amikor azt meg tudtam csinálni, hogy reggel bementem a gépterembe, majd másnap este jöttem ki, közben meg ment a Civ. Szinte semmire nem emlékszem ebből a másfél napból, csak arra, hogy 'na még egy kicsit ... már csak ezt a kört ... a fene, más este van ... na, akkor most már tényleg ... nézd már, reggel van ... akkor most már felesleges elmenni aludni, és belefér még pár kör ... hű, de álmos lettem, még jó, hogy ez már tényleg az utolsó kör ... de miért van már megint este?'. Nem emlékszem, hogy ettem-e, ittam-e, és ha igen, akkor mikor és hogy; csak arra, amit feljebb leírtam. Persze, az még az első rész volt. Aztán az újabb és újabb részek is megjelentek, kibővültek, szebbek lettek, de már egyik sem tudta azt a hangulatot elhozni, mint az első volt. De én is változtam, mert már felnőttem, és tudom helyén kezelni a játékot is (legalábbis már jobban megy, és le tudok állni, ha akarok - vagy legkésőbb 1-2 kör múlva :D).
  • Amiga
    #1
    Annak idején a Civilization-ért vettem Amigát. Mindig is az egyik kedvenc sorozatom marad.