5
  • igazamvanvagyig
    #5
    https://www.youtube.com/watch?v=C3jPMXu0X6s

    amugy mikor voltam usaban ott ugye a szpronzorok asust meg intel nvidiat nyomnak de sokan mondtak,hogy x3d amd es amd rx vga juk van gigabyte monitor a csucs.....meg msi,giga lapok es razerek deathadderek 1-2-nek logitech de a nagy tobbsegnek nem ,mas a marketing meg a valosag
    ez a video elmagyarazza,hogy szivnak intel nvidiaval -ugye sok versenyen nem lehet sajat gep....
    mar ha nekem nem hisznek hiszen en csak egy troll vagyok:)
    Utoljára szerkesztette: igazamvanvagyig, 2024.05.26. 14:32:52
  • igazamvanvagyig
    #4
    lol nem ismersz valakit es itelkezel

    akkor tobb milliard embernek nincs elete mert jatszik te nagyeszu

    te vagy a troll, ervek?

    figy nem proli vagyok mint te es ezert mivel tanult ember nagyon jo keresek es sok a szabadidom
    van 2 gyerekem hazam,2 autom,motorom te kis proli
    mivel sok a szabadidom a covid alatt otthon dolgoztam es kiprobaltam a jatekot amivel az egyik gyerekem jatszik
    es mivel lattam,hogy menny eszetlen tehetsegtelen noob van es egybol jol ment (persze razer eger,full pc stb....) hivtak egy klanba majd e-sport
    te szanalmas csoro
  • manson222
    #3
    "profi player vagyok" te egy troll vagy, nem profi player, rajtad csak nevetni lehet, mert nincs életed
  • igazamvanvagyig
    #2
    A sok buta luseren nyernek rajtam nem:) pedig profi player vagyok
    AMD sokkal jobb-alacsonyabb a kesleltetes magasabb fps-es-alacsony fps -es az nvidia a jobb de 240 hz alatt be se kapcsolom a gepem es olcsobb (ray tracyng nem erdekel -nem mintha az amd nem tudna de ott azert kevesebb az fps-online nyomon clanban
  • Kotomicuki
    #1
    26 milliárd dollár bevételre, nettó 5,98 milliárd dollár nyereség jut, azaz: az árcédulákon, átlagosan, minden 4,35 dollárból egy a nettó nyereség.
    Magyarul: ha 20%-kal csökkentik az áraikat, még akkor is nyereségesek...
    Nem rossz, még a szabad rablás "üzleti"&társadalmi modellhez képest sem.