6
  • kalapos01
    #6
    Emberünk előbb csodálkozik a korhatárokon, majd követeli, hogy még több korhatár legyen, a hülyéje.

    Tipikus modern kori érzékeny hópihe hisztérika túlreagálás: "jajj, valami korhatáros, jajj, jajj, akkor miért nem korhatáros minden"

    és ő lenne az első, aki hisztizne, amikor hirtelen korhatáros lesz minden.
    Utoljára szerkesztette: kalapos01, 2024.05.20. 07:00:58
  • repvez
    #5
    én azon csodálkozom, hogy a minimax és cartoon networkre még nem tették, ki ,hogy 16 éven felulieknek , mert olyan karaktereket sikerül nekik meseként elöadni, hogy néha csodálkozok azon, hogy nem lesz e rémálma a gyerekeknek miattuk, meg, hogy igy hogy tudnak megtanulni bármit is játékosan mesésen?

    ÉS igen már lassan oda jutunk, hogy minden film 18as meg R besorolásu lesz, mert valaki káromkodik benne vagy lenyuzza a kezét mikor elesik biciklivel vagy megvágja az uját fözéskor.
  • takysoft
    #4
    Ja, baromi egyszerű. Van valahol a filmben nyilván egy képkocka amikor egy faszi megfogja egy másik faszi kezét. Nálunk csoda, ha nem tiltják be, mint kínában a Micimackót...
  • lovejigsaw
    #3
    Pedig azt hittem, tele lesz "Jackass" jelenetekkel.
  • Gabbbbbbbbbbbb
    #2
    A sok 18-as karikaval az a baj, hogyha politikai okokbol minden masodik film megkapja, akkor egy ido utan egyik szulot se fogja erdekelni es igy a gyerek olyat is lathat majd, amit esetleg tenyleg nem kene.
  • hawkie22
    #1
    Így erre most nagyon kíváncsi lennék, hogy miért is.
    5 éves lányommal voltam megnézni, semmi olyan nincs benne, ami miatt ne nézhetné meg egy kisgyerek.