10
Blockbuster Inc.
  • Norbertboy
    #10
    Nekem 11-em van, azon is simán elfut. nCore-on fent is van ha érdeke. Magyarítás is van hozzá.
  • Plata
    #9
    Az még elindul Win 10-en is?
  • Norbertboy
    #8
    Remélem nem lesz igazad és nem akarják a gatyám is lehúzni... Amíg megjelenik a The Movies játékkal eleszek ha mozizni akarok .Elég jó a grafikája korához képest.
  • Plata
    #6
    Igen,már most is van lehetőség feltölteni.Van lehetőség stewam workshop-ba feltölteni úgyemlékszem.
    Az a baj csak két évig lehet játszani.Mikor végre az ember kifejleszt egy rakás dolgot jön a vége felirat.
    Én már nagyon várom,remélem nem olyan lesz mint a Sims hogy rohadt drága és jön hozzá 200 fizetős dlc,az alapjátékban meg még gatyád sem lehet. :D
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.04.01. 08:06:51
  • Norbertboy
    #6
    A teljes játék biztos jó lesz elnézve a Prologuet. Szerintem még olyan része is lesz hogy készítesz egy díszletett és a felhőn át más is tudja használni.
    Kíváncsian várom a kész játékot.
  • Plata
    #5
    Többször is végig vittem a prológust,nagyon jó kis játék,kár hogy olyan rövid.
  • Plata
    #4
    Kipróbáltam,a következő díjátadó végén amin egy csomó díjat nyertem a játék megalt amikor előjött az ablak ami összegzi hogy miket nyertem.
    remélem van autómentés,mert ha nincs akkor buktam vagy másfél óra játékot meg egy csomó új díszletet.Egyébként sok angol szöveg maradt benne.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.03.24. 16:40:53
  • Norbertboy
    #3
    Aki nem finnyás annak itt van hozzá gépi magyarítás
  • Plata
    #2
    Kipróbáltam a demot,egész jó.Sajnos sok dolog hiányzik.






  • Plata
    #1
    Blockbuster Inc. egy új játék amivel filmeket készíthetünk,hasonlít a The Movies című játékra.
    Gamestar cikk
    "Ebben a tycoon játékban a filmgyártás minden aspektusát mi irányítjuk: nekünk kell megterveznünk és felépítenünk a szetteket a filmjeinkhez, mi szabályozzuk, hogy a stáb mikor és mennyit dolgozzon, a hang- és speciális effektektől egészen a marketing kampányokig minden rajtunk múlik."
    Jelenleg a steamen ingyen kipróbálható a Blockbuster Inc. - Prologue változata.


    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.03.23. 10:23:54