3
  • nlght
    #3
    Én nem nézek TV-t de vannak már olyan ázsiai szolgáltatások, hogy 20-30 dollár/ÉV alapon a világ összes TV csatornájához hozzáférsz, csak egy appot kell letölteni hozzá LG és Samsung TV-khez. Egy haver is ezt használja, nem emlékszem a nevére, de elképedtem hogy mennyi csatornája van, ha egyesével végígmentem volna az összesen akkor 2 napig ott ülök a távirányítóval. És kurva sok filmből és sorozatból is lehet válogatni egy külön menüpontban.
    Ehhez képest átbaszás a nyugati streaming szolgáltatás.
  • takysoft
    #2
    "miért hír nekünk"
    Hát Tencent-es hírek is vannak néha, az se érint minket közvetlenül.

    Közvetetten meg hatással lesz ránk, meg a trendekre.
    Mindenkit zavar, hogy a zene remekül működik. Az embernek van egy Spotify VAGY Apple Music VAGY Yt music accountja, és fent van rajta "minden". Minden amit ő hallgatni akar, mert körbe van minden licencelve.

    Ez egy lépés lehet a hasonló streaming felé is. Jó, egyelőre csak sport. Aztán meglátjuk.
  • kalapos01
    #1
    Határozottan vicces hír így, hogy nem szerepel benne, hogy "Amerika", "USA" vagy "Egyesült Államok"

    Ez kit érdekel? Mármint nem azért, mert végső kétségbeesésükben csinálnak egy új Hulut, ami ugye pont 2023-ban pusztult el azzal, hogy előbb mindenkit kivásároltak belőle, majd beolvasztják a Disney+-ba, hanem azért, mert miért hír nekünk, hogy lesz valami sportos platform Amerikába, amit mi nem érhetünk el?
    Utoljára szerkesztette: kalapos01, 2024.02.08. 10:30:46