6
logo

A Helldivers 2 egy hardcore többrésztvevős kooperatív lövöldözős játék melyben a kooperatív jelző új értelmet nyer a már ismert játékokhoz képest vagyis itt az együttműködés valóban létfontosságú lesz
  • Szabi #6
    van amúgy SG-s discord :D
  • Caliph
    #5
    én még csak hatos,de soloban tolom. most medalt farmolok,soloban easy vagy medium fokozaton szépen körbenézem a mapot . jön supercredit,medal,sample . időigényes ,de én élvezem :) vagy csomo lezuhant repcsi,bunker,konténer,vagy csak simán valami konténer épület. a random csak rohan,minél hamarabb meglegyen a fő cél,aztán húznak,mert gyorsaságra is van xp bonus. alap mintákból már van csomó,a többivel viszont gondban leszek . bár érkeznek járművek hamarosan,lépegető,és bár még hivatalosan nicns megerősítve de suttogják hogy AI katonák is jöhetnek hamarosan,akik segithetnek a solo playereknek. igen tudom,multiban nagyobb móka,de én akkor is így szeretem tolni :D meg béna is vagyok,nem olyanok a reflexek mint régen :D
  • hawkie22
    #4
    Én ma kezdtem el a játékot, egyenlöre lvl5, Meridia bolygó, challenging nehézség. De kurva élvezetes, az kell mondjam. Eddig kénytelen voltam randommal menni, mert haverok nincsenek, illetve nem játszanak ezzel, de randommal is jó buli, viszont rengeteg mellékdolgot otthagynak a pályán.
  • Caliph
    #3
    kevés időm van játszani,meg solozok is,végre eljutottam a breaker shotgunig kedden,ami az abszolúte legjobb fegyók egyike volt,erre tegnap nerfelik :D most gondolom majd másik fegyó lesz a jó,sokkal jobban lejebb a battlepasson :D
  • Szabi #2
  • TTspirit
    #1
    Ahol gyülekezünk: www.facebook.com/groups/888318883018144

    Helldivers 2 - Official Launch Trailer
    https://www.youtube.com/watch?v=UC5EpJR0GBQ&ab_channel=IGN