7
  • Bruce_Willis
    #7
    Ohh, összemostam a samsung hírrel. D
    De a lényegen nem változtat.
  • Bruce_Willis
    #6
    Nekem soha nem lesz, mert samsung, de jó hasznát venném egy ilyen asszisztensnek mikor a nav-nak kell utalgatni a járulékokat, vagy egy gyakori megrendelést kell leadni. Akár pizzát is rendelhetne.
  • Gabbbbbbbbbbbb
    #5
    Nyilván így is meg lehet közelíteni.
    Fizetsz $200-t egy startup-nak és amennyiben nem zárják be a boltot 16 hónap alatt, akkor talán megérte.

    (egyébként Máv oldalán időnként olyan ellentmondásos indulási időket írnak, hogy engem is megfektet, szerintem nem tudnám erre megtanítani a nyulat, max ha elérte az AGI-t)
    Utoljára szerkesztette: Gabbbbbbbbbbbb, 2024.01.11. 19:04:05
  • reptile1313
    #4
    huhh most ott van egy barki elkezd jatszani a chatgpt 4-gyel es akkkor azthiszi mennyire okos feltalalo,hogy csinal egy ilyen bena megoldast. huu de kreativ vagy...... aztamindenit. nem baj,hogy 2 emberbol 2nek eszebejut az,hogy mennyi mindenre hasznalhato. oke benan megvalositottad es jobbnak erzed magad hurra, mostmar mindenki tudja,hogy eletedben megnezted 3 scifit. na csa
    Utoljára szerkesztette: reptile1313, 2024.01.11. 18:48:09
  • MerlinW
    #3
    Pont ezen megy a fórumokon a vita, hogy nevetségesen olcsó, főleg úgy hogy előfizetés sincs hozzá. Aki tudja milyen erőforrásokat igényel az LLM-ek üzemeltetése az érti. Továbbá a bemutató fele kamu, olyan dolgokat mutogatnak, amik nem léteznek még. Pl a válasz email-ben a tökéletes hozzáadott szöveg a táblázat fotóhoz, stb. Áprilisban kiderül mi a valóság.

    Egyébként a demo alapján a nyuszit te tudod betanítani. Tehát ha 1-2x elnavigálsz a MÁV oldalán oda ahova akarsz, utána már tudni fogja magától.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2024.01.11. 15:38:00
  • Tetsuo
    #2
    Vagy számlára szeretnénk venni bérletet stb. ezek mind megfektetnék a rendszert.
    Gondolom a legnépszerűbb oldalakkal elboldogul, meg az arra hasonlítókkal.
  • Gabbbbbbbbbbbb
    #1
    Azért azt megnézném, hogy nyuszika elnavigálja a MÁV keretrendszert jegy rendeléséhez. ^-+

    Egyébként $200 nem kevés $30-50 hardverért, még akkor sem, ha tudom nem az a lényeg.