9
  • Gabbbbbbbbbbbb
    #9
    2025 végén deprekálódik a W10, utána várnak 2-4 évet és ugyanitt leszünk azzal is. (Linux alatt meg 20 éves egymagos eeePC-n is megy a Steam)
  • Zsombor99
    #8
    Ezt azért nem állítanám. Csak pár címet felsorolok, melyek elérhetőek:
    Garry's Mod, GTA5, Age of Chivalry, Alien Swarm, BeamNG.drive, Cities: Skylines, Counter Strike, Half-Life, Half-Life2, Insurgency, Omsi2, TF2, Bakso Simulator, MythBusters: The Game, Untitled Goose Game.
  • JonasSandor
    #7
    A videókártyákat se tudja kihasználni a direct x 12 hiánya miatt.
  • Zsombor99
    #6
    Addig nincs gond, míg van Win10 támogatás.
    (Nagyon nem szeretnék emiatt rendszert váltani.)
  • Kissssss0 #5
    "A Steam kliens a Chrome beépített webböngészőjéhez a Chrome beágyazott változatát használja"

    nettó faszság hogy e miat szünik meg a win7 support, volvo már hosszú évek óta baszik valamiért frissíteni a beépített steames böngészőt, csomó hasznos funkció nem működik.
  • Gabbbbbbbbbbbb
    #3
    Windows 7 utolsó verziója az egyik legrosszabb Windows verzió ami létezik, olyan mitigációk és egyéb fosware vannak benne, amik sokkal jobban lassítják a gépet, mint a Win10-es megfelelői és emellett biztonsági frissítéseket sem kap már mióta.

    Nekem az a véleményem, hogy vagy ostoba, vagy tudatlan, aki ezt online használja 2024-ben. Offline jó lehet, de akkor keresni kell egy nagyon régi telepítőt, hogy a szemét ne legyen rajta.

    Steam helyében én is ezt csinálnám, nincs értelme támogatni.

    >Játék sincs már rájuk csak indi fosok.
    Hát nekem az a tapasztalatom, hogy az "indi fosok" nagyobb százalékban élvezhetőek, mint az AAA open world fosok.

    Utoljára szerkesztette: Gabbbbbbbbbbbb, 2024.01.05. 06:32:46
  • JonasSandor
    #3
    Játék sincs már rájuk csak indi fosok.
  • Kotomicuki
    #2
    Ha működne is, majd tesznek róla, hogy ne működhessen!
    Bár, nem hinném, hogy olyan nagy veszteséget generálna egy kliensprogram készítésénél az a plusz odafigyelés...

    ...és látva a w10-11-12 irányt, lehet, hogy sokan visszatérnének egy, még valamennyire felhasználóbarát verzió(já)hoz!
  • duke
    #1
    Remelem windows XP -t meg tamogatjak. Amugy mi az a stem ?