8
StarsEnd
  • Ironman2
    #8
    Tudok róla,fel van telepitve,igaz még csak a demo változat.
  • Caliph
    #7
    én is ajánlok egy faja kis játékot,heat death: survival train. egy fagyott világban egy vonattal kell túlélni,steamen tölthető a demo ingyen
  • Ironman2
    #6
    Jönnek sorba a feladatok:



    több ilyen kapszula van a környéken,lehet más gémerek is vannak,vigyáznom kell,bár solot nyomom,de bárki becsatlakozhat.
    Van egy bolygó ahol viz alatt van minden...khmmm,alig várom hogy elmenjek oda,és kb ugyanolyan bázisokat lehet épiteni mint a Subnauticában.De először vissza kell térni az anyahajóba,ami innentől kicsit hosszadalmas folyamat az elején.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2023.12.13. 20:31:41
  • Ironman2
    #5
    Bolygóközi ürállomásokat kihagytam,és a térkép az egész univerzumot is mutatja a közeli bolygókkal,űrállomásokkal.
  • Ironman2
    #4
  • Ironman2
    #3
    Hamarosan kijön az 1.0-ás verzió,egy próbát érdemes elvégezni rajta.Ja és vigyázni a kapszula felfelé szállással,és az ürhajók irányításával.Joystick elő,mert állítólag borzalom irányítani,A sztratoszférába kiérve,szépen be is gyullad a kapszula oldala
  • Ironman2
    #2
    A grafikai kivitelezés nem éppen a legtökéletesebb,de legalább nem megy a sebesség kárára.A kezdőbolygó nem annyira csúnya mint a többi a videóban.A világ az procedurálisan alkotott,beleértve a bolygókat is.Multit majd meglesem,gondolom ott mindenki csak egy mapot lát,különben fura helyzet állna elő.Viszont be lehet co-opba csatlakozni a mi játékunkba is,ha singlében engedjük,vagy invitálunk egy barátot.
    Karakterszerkesztője nem egy nagy eresztés.A fakitermelés ebbe a játékba érdekes,mert 2 szerszám kell hogy wood logot nyerjél ki egy fából.Először fejszével kivágod,majd fürésszel felaprítod.Ágyat lehet lerakni az elején,meg campfire-ban látjuk a recepteket,bleprinteket kell majd keresgélni hozzá.
  • Ironman2
    #1
    Ismét egy zseniális játékot ajánlok nektek,a héten már elkezdtem vele játszani,de még messzemenő részleteket nem tudok mondani,mert eléggé az elején vagyok.Szóval túlélős,craftolós open-world...stb.Csakhogy itt az openworld,kiterjed a világűrbe is,és mehetünk bolygókat felfedezni,meg gyüjtögetni,gondolom később rá is leszünk szorulva.Az elején az anyahajón kezdünk,ahol majd leraknak az alatta lévő bolygóra,mivel már beállt landolásra,de nem a hajó landol,hanem egy kapszulában eresztenek le.Onnantól kezdődik a túléls show,móka..stb.Szó szerint,mivel nagyrészt pvp a játék,és az egész világürt megtelítik a játékosok. (mmo)
    Ahogy olvastam van landclaim,és le lehet védeni offline a saját jármüveinket!!! is majd.VAn benne jármüszerkesztő is.
    Sok játék ötvözetéből készült,összetett,mondom mégcsak az elején vagyok,szóval többel nem szolgálhatok,viszont ajánlatos ereszkedés előtt bejárni a nagy hajót,rengeteg cuccot,kaját,folyadékot össze lehet szedni,egy darabig megkönnyíti a túlélésünket ottlent.Kell is majd.Az anyahajó kib@szott nagy,és terjedelmes,én végig nem jártam be.Na éd tele van kereskedőkkel,lehet lopkodni a boltokban,tuti hogy észre fognak venni..folyt.köv



    Steam oldala
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2023.12.13. 15:57:31