31
Post-apocalyptic Open-world MMO
  • Ironman2
    #31
    Befejezted?
  • JonasSandor
    #30
    Szervereit is kukázzák 1 hónap múlva XDXDXD
  • JonasSandor
    #28
    Adatlapját is lekéne venni.
  • Inquisitor
    #28
    Valójában nem húzták le a rólót. Visszanevezték magukat Eight Points-ra, amit régen Kickstarteres lehúzáshoz használtak kedves ruszki barátaink.
  • JonasSandor
    #27
    Jaja bezonyám.
  • Ironman2
    #26
    Ilyen szar időben? :)
  • JonasSandor
    #25
    Úgy lehúzták a rólót mint a szar.
  • Norbertboy
    #24
    Még van esély hogy egyszer jó játék legyen.
    Nem húzta le a rolót a cég.

    Lehet tippelni ki szerint faragnak jó játékot belőle! :)
  • Nomad90Hun
    #23
    Csak hogy mosolyogjak egy jót megnéztem az értékelések között a legfrissebbeket.

    Érdekelne, hogy az olyan emberkék akik ilyen értékeléseket írnak mint az alább copyzott mit szívnak?
    íme:


    Ajánlott
    28.6 óra a nyilvántartásban
    KORAI HOZZÁFÉRÉSI ÉRTÉKELÉS
    KÖZZÉTÉVE: DECEMBER 12.
    Termék visszatérítve
    This game was legit fun, dont listen to the salty ♥♥♥♥♥♥♥ that didnt get their mmo ♥♥♥♥ game, as an extraction shooter this was a great game! Super pist off the toxic gaming coimunity got this game and company cancelled. This wasnt a scam we all got refunded how the ♥♥♥♥ can you get scammed when you dont loose money? Its like ppl expect a fully fleshed out polished game in alpha EA stages like????? Yall are ♥♥♥♥♥♥♥ retarded this was legit a great game base that needed a little polish, it could have been awesome but no sad bois toxic mfs had to cry and whine. Unreal
  • Ironman2
    #22
    Persze az a 7Days topikban volt,de rögtön alája linkeltem is egy videót a játékról,minek pofázzak feleslegesen,mikor a képi látvány többet elárul.A lényeget elmondtam :)

    Egyébként majdnem az összes ilyen túlélőjáték kb egy system alatt fut,gyüjtögess,kraftolj,fejlődj,tanulj,juss előrébb nehezebb területekre.Szóval ezeken a játékokon nem is nagyon kell magyarázkodni,egyértelmű mit kell csinálni,csak némelyiknél nagyon eltérő a felépítés.De a szomjúság,éhség és fáradság kijelző mindenhol ott van.
    Zombis túlélőjátékok,meg kb egy kaptafára mennek,most nagyon várom az Enshrouded-et,ahol szintén szétszedhető a táj (Vortex játék ez is),mint a 7days to die.Másfél hónapot még várhatunk rá,ha megint nem csúszik.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2023.12.12. 11:19:36
  • PiszkosFred
    #21
    Kellemes unnepeket neked is draga baratom!
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.12.12. 09:20:43
  • Running
    #19
    Én nem tudom, de kb a 1 éve már biztosra írta egy tonna elemző, hogy scam az egész, a csapattal együtt. A kiadás is az volt. Lehúztak mindenkit még utoljára, mehet a nyaralás. Tipikus, semmi extra.
    Aki meg ilyesminek bedől, azt az életben is átverik mindenhol, vagy még nagyon fiatal.
  • JonasSandor
    #19
    Ha rendes fejlesztőhöz került volna akkor nem lett volna ekkora szemét.
    Gondolom nem fogja felvásárolni senki hogy játékot faragjanak belőle.
  • 6600GT
    #17
    nekem nagyon úgy tűnik hogy pénz szerzés volt a cél,ezt az állapotot pár hónap össze lehet dobni, az ami a elözetes videókban volt abban több munka volt mint ebbe az egész fosban, egy pert kéne a nyakukba akasztani simán és még jön a kamu duma mennyi időt bele toltak meg ilyenek, de miért is lepődök meg ezen? ez nem egyedi eset annyira!
  • Kancsalborz
    #17
    ..."Majd irj rola hosszabban Iron, benned megbizok, hogy realisan latod a dolgokat ebben a mufajban :)"...

    Ironman2: "Kigyütt a Day Before,kicsit izmosabb ár,de ennél jobb zombis MMO talán nem is létezik.Szép összetett game:"


    Több kommentárt nem is igényel ez miszter "lesz@rok minden játekosközösségi témát de egyébként akkora gémer vagyok" úr, az arc az mindíg hatalmas, utána meg jönnek az ilyen vicces dolgok...XD

    Jót röhögök megint rajtad, a Starfield-es pörformaszod után megint kiütközött az a marha jó értékítéleted amiért itt annyira kedvelnek... ;)


  • JonasSandor
    #15
    Le is húzták a rólót steamről is lehúzzák a francba.
  • Norbertboy
    #15
    Bezárt a bazár
  • 6600GT
    #14
    amugy baszarás amit csináltak! néztem össze hasonlító videókat már ami még fent van, grafika köze nincs fizika köze nincs hangulat köze nincs....stb az ilyent büntetni kéne mert ez becsapás, korai hozzáférés a francokat akkor is olyannak kéne lenni max nincs annyi minden még benne tartalomra értem...nagyon vártam és csalódott vagyok
  • Ironman2
    #13
    1 nap alatt bukta lett szegény játék.
  • Ironman2
    #11
  • Norbertboy
    #11
    Általában 24 órán belül megkapod.

    Nem sokat vesztettél, Tarkov klón meg talán Dayz. Ahogy néztem grafikailag sem nagy szám. Nem is értem ezt a magas árat ahhoz képest hogy korai hozzáférésű. Jól szét is szedték az értékelésnél. Jó nagy negatív hype a fogadtatása.
    Gondolom most sok hülye csak azért megveszi hogy lehúzza és vissza adja. (Nem rád gondoltam, félre ne értsd! )
  • Ironman2
    #10
    Sajnos refundoltam,majd később lehet megveszem újra,de igy nem okés.Már úton van a lóvé,állítólag!
  • Ironman2
    #9
    Most már ennyi is,mindenhol full van,rá se lehet kattintani,mert nem engedi
  • Ironman2
    #8
    Sokan streamelik youtubon most jelenleg,ha érdekel,de még bepróbálkozom.Single rész egyáltalán nincs,még hostolni se hostolhatunk.
  • bajgunar
    #7
    Érdemes az értékelés kommenteken átszaladni. :D
    Ránézésre, értékelések alapján nem egy nagy durranás. Erősen negatív értékeléseket kapott. És, hogy köze sincs a bemutató videókhoz. Így viszont ennyit nem ér. Meg amiket írnak, hogy a nagy "nyílt" világhoz köze sincs.... Hát kételyekre ad okot. Majd ha ilyen ~5$ lesz talán meglesem. Vagy várok vele még fél évet, hátha "kitágul" meg kijavítják a hibákat. Addig részemről felejtős.
  • Ironman2
    #6
    Mint ahogy sejtettem,be se lehet jutni a szerverekre,pedig van jónéhány,a full,high,és normal szerverek vannak,én kettő normalra akartam bejutni,de kidobott hogy nézzem meg az internetkapcsolatomat,mert nem enged be a szerverre.
  • PiszkosFred
    #5
    Nagyon kivancsi vagyok ra, amennyi hiszti volt a jatek korul, a rossz reklam is reklam es felkeltette az erdeklodesemet. Majd irj rola hosszabban Iron, benned megbizok, hogy realisan latod a dolgokat ebben a mufajban :)
  • Nomad90Hun
    #4
    Haver megvette, élőzött róla kicsit. Én még erősen fiózok a full pvp miatt. Az árúsokkal, stb nincs gond, de hogy kimész a városba és egyből szembejön egy ilyen lúdtalpas gyökérgyík akinek az a legfőbb szórakozása, hogy a 20 perce a játékot elkezdő playereket lelődőzi...
    Ebből így nagyon hamar extra toxic tárat a fejbe a fejbe aztán kérdezek mentalitás lesz jónéhány járulékos veszteséggel...
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2023.12.07. 20:59:25
  • Ironman2
    #3
    Számítottam rá hogy sok giga lesz.55 giga csak a telepítője.
  • Ironman2
    #2
    Haha,ebbe a pillanatba akartam nyitni a topikot,megelőztél pajtás! Megvettem,qurva jó összetett game ez is. Remélem a szerverek lehalnak induláskor :)))


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2023.12.07. 20:08:24
  • 6600GT
    #1
    Sziasztok! nem találtam fórumba gondoltam nyitok neki egyet...most jelent meg