3
  • Gabbbbbbbbbbbb
    #3
    Mindig csak az aktuális kerül a sub-on kívül pénzbe. Jelenleg még az sem, mert -g. drága - kövi kieg preorder mellé odarakják Dragonflight-ot is.
  • t_robert
    #2
    szerintem minden kiadásnak volt olyan, hogy valakik nem szerették. Mondjuk azért alapvetően nem voltam oda érte, hogy a korábban megszokott táj jó pár helyen eltorzult és szétment. De igaziból az utolsó 1-2 kiegészítőt már nem is játszottam. Bár ha megtartják a jó szokásukat, ami korábban volt, hogy csak az utolsó 1-2 kiegészítő volt fizetős. Az annál régebbi kiegészítőket ingyen le lehetett tölteni, akkor lehet újra ránézek. Bár a WOW felet mára azért eljárt az idő. Emlékszem a fénykorára valamikor úgy 10-12 éve, amikor még tömegek játszottak vele. Én is akkoriban kezdtem vele játszani. Még egy erősebb videókártyát is képes voltam venni, fusson rendesen. Persze akkoriban olyan helyeken ahol megszülettek a karakterek még játékosok tucatjai tették meg első lépéseiket és fejlődtek pár szintet, hogy után neki induljanak a játéknak. Emlékszem, hogy a humán fajok a főváros közelében egy völgyben egy apátság mellett kezdtek. Aztán úgy pár éve arra jártam a játékban csúcsidőben és üres volt az egész völgy vagyis egyszerűen már nem voltak új játékosok. Ott ácsorogtak könyörögve minden féle kiirtandó farkasok és egyebek, hogy valaki mészárolja már le őket.... :) De senki nem volt ott, aki megszánta volna őket és véget vet üres életüknek. (bár egy-két perc múlva újraszületnek többnyire) :) Szóval nagyon kihalt volt már a játék pár évvel ezelőtt is...
  • takysoft
    #1
    Biztos én vagyok a hülye, de a WoW Classic-nak nem PONT AZ volt a lényege, hogy nem mindenki szerette a Cataclysm-et?