3
  • t_robert
    #3
    mi az, hogy 99 néző? Pénteken láttam du. mikor nem tolonganak amúgy se az emberek a moziban. ős határozottan állítom, hogy voltunk úgy 8-9-en a 200 fős teremben... :) Bár eleinte azt hittem egyedül leszek a teremben. :) de 99 nézőnél több lehetett összesen azért. :)
  • zetortraktor
    #2
    Egy film attól nem lesz kincs, hogy van benne egy jelenet, vagy több, ahhoz azért több kell, nem?

    Egy kommersz, popcorn akció messze nem réteg film, ez nyilván sok höhökúl embernek tetszeni fog, aki zabálni jár a moziba, és azoknak is, akik ezt-azt értékelni tudnak benne, mint te. Sokan meg fájóan közepesnek vagy rossznak fogják találni.

    A lényeg, hogy csak azért, mert valami rosszul sikerült sokak szerint, nem lesz hirtelen réteg. A fontos úgyis az, hogy annak az egy embernek bejöjjön, akinek fontos, neked. És, ha bejött, akkor kit érdekel, hogy más mit gondol, cserébe mentegetni sem kell a filmet.

  • Rick Walsh
    #1
    Ez a film Half Life rajongóknak egy kincs (ott a végén a hajós jelenetével, amikor Lee Christmas próbálja elkerülni a bombát). Ez jó film, de csak egy rétegközönségnek és Én közéjük tartozom.