7
  • Tetsuo
    #7
    Minden cég ilyen, addig megy el, amíg a törvény engedi vagy még azon is túl egy picit. A degenerált korszellemből, a versengésből, az önzésből fakad modern társadalmunk gazdasági attitűdje is. A csoda az lenne, ha etikus és igazságos lenne valami.
  • Ellaberin
    #6
    A hp egy teű cég, sajnos ezt saját bőrön is meg kellett tapasztalnom. Nyilván nem mennek nélkülem tönkre, de nem viszem jóhírüket, az biztos.
  • Macropus Rufus
    #5
    ugye a hírben az van, hogy nem tájékoztatták. Amit írtál az lenne a fair. De a cikk nem erről szól...

  • kvp
    #4
    A cegeknek joguk van olyan termeket eloallitani, ami bizonyos kiegeszito szolgaltatasok nelkul nem hajlando mukodni, de ezt az informaciot a vasarlas elott elerhetove kell tenniuk a vasarlok szamara. Tehat epithetnek olyan kombi lapolvaso-nyomtatot, ami nem olvas ha nincs benne tinta es olyan tintapatront ami a lejarati datuma utan vagy az elso nyomtatas utan x idovel nem mukodik, fuggetlenul a tintaszinttol, de ezt ra kell irniuk a dobozokra.

    Tehat a hp ezt siman megjatszhatja, csak irja ki a dobozra, hogy: "A lapolvaso ervenyes festekpatron nelkul nem hasznalhato!"
  • Zsombor99
    #3
    Szerencsére nekem még régebbi 2-in-1 "HP Deskjet F2480" nyomtatóm van, ami még nem érintett ezekben a hülyeségekben, vagyis szépen működik utángyártott patronokkal és kiürült patron(ok) esetén is lehet szkennelni. ☺
    Új nyomtatóból kizárólag csak olyat vennék, ami hajlandó utángyártott patronokkal is működni, mert kényes a pénztárcám az ilyesmire.
  • Omega
    #2
    A HP-n már semmin se csodálkozok, amióta lebuktak a tervezett avulással.
  • wraithLord
    #1
    A Samsungnál meg pl. minden egyes gombnyomásnál ki kell nyomni a hibajelzést, hogy üresek a patronok/tonerek. Az se sokkal jobb, de legalább használható. A többi márkát (Xerox, Canon) nem tudom, mert azt eddig mindig sikerült kicserélniük, mielőtt full kiürült volna, nekem otthon meg nincs nyomtatóm, a tökömnek se hiányzik.