58
Remnant 2
  • TomStorm
    #58
    Veteran Lvl 6-on(eddig egész jól ment) normális hogy Nightweaver bossnál vagyok?:)
    Mert itt nem sok közöm van hozzá.
    Vagy egy másodlagos Arherype segíthet?(Challenger).
  • Ssenkradlive
    #57
    Hát ez meg ízlés dolga... :)
    Nekem sok ez a vinnyogás már, öreg vagyok hozzá.. XD
  • MerlinW
    #56
    Csak azért dobtam be a videót, mert aranyos a reakció :)
  • MerlinW
    #54
    .
  • Ssenkradlive
    #54
    Ja, kösz.
    Ezt is megtudtam akkor.
    Nagyon hosszú ideje nem nézek streamereket, se a játekok készítésének egyéb hátterének történeteit nem követem... :)
  • MerlinW
    #53
    Van a játékban 3-4 gyűrű/amulett amit a közösség tagjairól és streamerekről neveztek el. Ilyen a Zenia, az Admiral (ami már az első részben is benne volt), meg még 1-2, nem emlékszem már.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2023.11.26. 14:38:42
  • MerlinW
    #51
    .
  • Ssenkradlive
    #51
    kicsoda ?
  • MerlinW
    #50
    Mikor Zenia megtalálta a róla elnevezett gyűrűt :)

  • MerlinW
    #49
    Csak érdekesség, podcast Tragic-el, a Remnant 2 game designer-ével.


    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2023.11.24. 23:37:12
  • MerlinW
    #47
    .
  • Ssenkradlive
    #47
    Nekem már szombaton megvolt. :P

    XD...
  • MerlinW
    #46
    Kész :D

  • Monster076
    #45
    Köszi, de néztem pár videót és ugyanott voltam, mint a videóban és nekem nincs ott, ami kéne. Szóval belefutottam egy bug-ba, ami miatt nem lehet tovább haladni. Órákig futkostam emiatt feleslegesen, most egy időre jegelem, mielőtt újrakezdem.
  • MerlinW
    #44
    Délután ráérek, ha szeretnéd, beugrom hozzád és segítek. SG Discord: https://discord.com/invite/z4n8xQ7
  • MerlinW
    #42
    .
  • Monster076
    #42
    Én még csak az alapjátékot kezdtem, de valahogy nem akar működni a dolog. Handlerrel kezdtem, N'Erud területen. Már szétszedtem az összes dungit vagy 3x (volt 2 boss, fekszenek azok is), bejártam és kitakarítottam mindent, de még mindig valami szikrát kellene megtalálnom. Beleraktam jó 10 órát, de a karakter fejlődésén kívül nem haladtam semerre. Bug lehet, vagy én bénázok el valamit.
  • MerlinW
    #40
    .
  • Ssenkradlive
    #40
    Jó kemény lett a DLC. Mondjuk én nem vagyok egy nagy "soulslike pro" az első részen meg ezen kívül eddig csak a Mortal Shell-t vittem végig, úgyhogy ez eddig nekem a legkeményebb kihívás amit valaha tapasztaltam.

    És lehet hogy valaki kiröhög ezért, de nekem rohadtul horrorisztikus is, rendesen f#sok ezektől a gusztustalan fiend-ektől, ezért lassan haladok, még csak most végeztem a Sunken Witch-el, az is kinyírt jópár tucatszor mire nem estem pánikba tőle, és rájöttem mit kell csinálni... XD

    Ez ezzel a DLC-vel nekem magasan az év játéka, borzasztóan élvezem. :)
  • MerlinW
    #39
    Játszható a DLC.


    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2023.11.14. 23:05:26
  • MerlinW
    #37
    .
  • Ssenkradlive
    #37
    F@sza !

    Önmagam legnagyobb meglepetésére, (általában nem igazán érdekel a soulslike stílus )
    ez nálam eddig az egyik "év játéka" esélyes, harmadjára állok neki végigvinni.

    Külön öröm hogy Losomn területek lesznek pluszban, azokat meg a dungeon-jait imádom a legjobban.. :)
  • MerlinW
    #36
    DLC: THE AWAKENED KING - November 14

    The One True King has awakened and is out for blood. Corrupted by the Root during his near-death slumber, the mad king sees betrayal at every turn and is on a rampage of revenge.

    Uncover the secrets behind The One True King by exploring a mysterious new area within the world of Losomn. Traverse new dungeons, acquire powerful equipment, meet unexpected allies, and face new threats in their adventure to reach The One True King and defeat him once and for all.

    The Impaler

    FEATURES:

    ❖ New Storyline, Dungeons and Area Based in the World of Losomn: Delve deeper into the land of Losomn and experience a brand-new storyline about the One True King - whose mind has been poisoned by the Root and is out for revenge against those who oppose him.

    ❖ New Archetype - The Ritualist: Leveraging status effects to punish foes, this new Archetype is a master of pain and suffering. More details on the Archetype will be revealed soon.

    Fearsome creatures

    ❖ Many Items and Powerful Weapons that Enhance Gameplay: Outfit your survivor to survive this more deadly version of the world of Losomn by choosing from a host of new weapons and modifications, along with new items, like amulets and rings.

    ❖ New Bosses, Characters, and Fearsome Creatures to Encounter: Mysterious threats and survivors, of unknown origin, emerge from the ocean depths and roam the streets bringing new challenges for all players.

    The Awakened King will be available for € 9.75 on all platforms or pick up the DLC bundle for € 24.5 for access to this DLC and two additional packs once they’re available!

    Ultimate Edition purchasers will have access to The Awakened King at no additional cost!
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2023.11.01. 18:23:03
  • MerlinW
    #34
  • JonasSandor
    #34
    Na zsír akkor legyártom azt úgy megyek neki a bossznak hátha segítenek.
  • Synchronous
    #33
    Szétnézegettem a Ward 13-ban és megtaláltam az ürgét, aki a lőszert árulja. Reggie az. Hátul van és egy kis asztalnál üldögél az egyik haverjával.

  • extra sensory
    #32
    Ha be van kapcsolva a menüben a sebzésszámláló, akkor azt is láthatod, hogy milyen mértékű kárt okozol. De az is jelzi a sebzés nagyságát, hogy milyen színekkel vannak kiírva a számok.

    fehér - átlagos sebzés
    sárga - komoly sebzés
    piros - extrém sebzés

    Ami a lényeg: mindig törekedj a gyenge pontokat lőni az enemy-n, mert ott nagyobbat sebzel, és ezek mindig piros színű sebzések lesznek. Ilyenkor általában sniper lőszert dobnak az ellenfelek, és nagy eséllyel lesz "one-shot kill" a találat, azaz még a lőszert sem kell pazarolnod. A N'Erud-i zombiknál általában a mellkas bal oldalán vannak ilyen kis mirigy tasakok, és azokba kell beledurrantani. A root-infected ellenfeleknél a fejen, vagy a felső testen van egy lyuk, aminek a belseje láva színű, és azt kell eltalálni. A labirintus kavicsszörnyeinek pedig a hátán vagy a feje tetején vannak kis fehér világító kockák. Ha azokba lősz, szinte egyből meghalnak. A robotoknál meg a led-es fényeket keresd, általában a mellkas két oldalán vannak, a drónoknál meg középen. A bossoknál szintén érdemes a weak pontokat lőni, mégpedig tüzes töltényekkel. Az viszonlyag sok HP-t vesz le, és nagyobb eséllyel nyomod le őket még aznap.
  • MerlinW
    #31
    Neked lehet több karaktered.
  • JonasSandor
    #30
    Csak mikor indítom a játékot akkor 3 helyre lehet valamit kreállni.
  • MerlinW
    #29
    Mindkét fegyveredet használd és több ammo esik. Illetve a melee fegyverek nagyobb eséllyel dobnak ammo-t. A lőszer dobozt nem tudom ki árulja, de láttam valahol. Mondjuk nekem veteran fokozaton egyszer sem volt rá szükségem szólóban.

    Ha sűrűn van szükséged ammo-ra, akkor a sebzésed alacsony (vagy ész nélkül lődözöl :)), fejleszd a fegyveredet / gyűrűket okoskodd össze. Ja meg van 2 mutator ami elég nagy eséllyel rak vissza ammót a tárba / táskádba.
  • MerlinW
    #28
    Karakter társat nem lehet. Handler osztálynak van egy kutya pet-je, ami megkönnyíti az életet (jó sebzése van, gyógyít, véd, stb), ezért is ajánlottam. Illetve van a summoner osztály amit ki kell farmolnod. Az meg tud idézni lényeket.
  • JonasSandor
    #27
    Társakat is lehet kreállni?
  • hiper KOCKA
    #26
    Folyamatos lőszerhiányban szenvedek. Valaki tudja, melyik kereskedő árul ammo box-ot? Az első részben volt ilyen árus, így fel tudtam belőle tuningolni, de most nem találtam egy kereskedőt sem, aki árulná. Az ellenfelek sem dobtak eddig, és a ládákban sem találtam. Ráadásul összesen 35 töltényt hordhatok magamnál a long gun-ból. Ez nagyon hamar elfogy, főleg, ha ilyen tápos disznók jönnek folyamatosan... már rettegek, mikor meghallom azt a "ta-damm"-os hangszignált, mert olyankor mindig valami sokHP-s görény kúszik elő. Rájuk megy el az összes lőszer, és mellettük egyidőben még ott a csomó kisebb dög is.
    A legrosszabb, mikor egy checkpoint előtt nem sokkal gyaknak le, mert olyankor kezdhetem az elejétől az egész pályát, és többnyire az elfogyott lőszer miatt, ugyanis a kardomon nem fejlesztettem semmit, tehát alig sebez.
  • JonasSandor
    #25
    Na ezt nem is néztem hogy mekkora a súlyom :D :D
  • MerlinW
    #23
    Ott a súlyod "weight" a karakterlapodon. 25 alatt szuper fickándolás van 25-50 között a legkényelmesebb, 50 felett lomha, 80 felett meg földre hasalsz. Cserélgesd a ruhákat, amíg nem optimális neked.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2023.07.28. 16:28:48
  • JonasSandor
    #23
    A karakter a lassú az ellenfél a piszok gyors.
  • MerlinW
    #22
    A közöst úgy értettem, hogy mindenkinek ugyanaz a layout. Az összes többi világ random generált terület, más elrendezéssel, utakkal, eventekkel, bossokkal, itemekkel.
  • Marsszonda
    #21
    Azt tudod, hogy az armor nehézségétől függ a dodge sebessége és stamina költsége? Vagy úgy érted hogy a boss lassú?


    Utoljára szerkesztette: Marsszonda, 2023.07.28. 07:55:13
  • Bokafix2
    #19
    "egyedül a labirintus és ward 13 közös"

    Mindegyik világ közös. Csak kevert sorrendben kapod őket az egyes újrajátszások folyamán. Az összes class megkapja mindegyik helyszínt, legalábbis 2 végigjátszás során meg sok videó megnézése után így tapasztaltam. Bár újrajátszásonként az adott világ egyes pályarészei itt-ott eltértek egymástól.
  • JonasSandor
    #19
    Naggyából tudom mit csinál nem is lenne baj, ha nem lenne tetű lassú mikor kikerűlném. Elsőnek belenyomom a q val egy sorozatot leveszi egy csíkját, gyorsan elugrok. Akkor csapkod közelharcba. Majd lő fentről, azt dob valamit 3 at. Majd tojásokat rak azokat szétlövöm gyorsba. Azt kezdi előről a sorozatot. Az a baj hogy tetű lassan mozog.