2
  • monk00
    #2
    Ez sem jobb mint a többi. Én teszteltem ezt is mint a többit, de egyik butább a másiknál. És sok kérést vissza is utasít. A ChatGPT-4 nek lenne valami értelme, ha mindenkinek elérhetővé tennék. Mert messze túlszárnyalja az összes többit együttvéve, de pont ez miatt nem lesz sosem elérhető. A többi csak vakítás, nem érnek semmit. 3.5, 3.5 turbó stb stb egy humbug az egész. Egy majom értelmesebb náluk.Szinte semmit nem tudnak, és összevissza képzelődnek. Semmit nem szabad készpénznek venni. Még a ChatGPT 4-től sem. Pedig az tényleg jó. Arról nem is beszélve, hogy míg az elején korlátlanul lehetett bármelyiket használni, mára már több verziót is tudok, amiknél már csak 3 óránként tehetsz fel kérdéseket, vagy egyáltalán már nem lehet, csak ha előfizetel. A nagyközönség számára elérhetővé tették ezeket a nagy buta semmiket, és azt gondolták, hogy majd ezzel ki lehet csalni az emberek pénzét egy idő után, mert úgy is rászoknak majd. Csak nem sejtették, hogy ennyire buták lesznek ezek. Vissza is eset a felhasználók száma, és nem is kicsit. Sejtettem én, hogy túl szép lett volna ingyenesen egy megbízható infó intelligencia. Teljesen hülyének néztek mindenkit. Nekem már az első használat után kiderült, hogy vigyázni kell, és mindennek utána kell nézni alaposan. Még számolni sem tudnak pontosan. És még ezekért akarnak pénz kérni. Tegyék a ChatGPT 4-et elérhetővé mindenkinek, majd arra előfizetek. De a többi verziója nem ér egy fillért sem..Pedig, én teszteltem, mindegyiket, de nagy csalódás az egész..

    qstore
    Nem tud a neten bóklászni egyik verzió sem, csak a ChatGPT 4. Ami infókat tud, azokat betáplálták már előre. pl, a 3.5 csak 2021 ig van neki információja, és az is kevés, és még azt is keveri, hozzátesz hülyeségeket. De a neten nem tud böngészni.

    Utoljára szerkesztette: monk00, 2023.07.16. 14:08:45
  • qstore
    #1
    rettentő gyenge lett. gyakorlatilag csak összeollózza a neten talált dolgokat, de összefüggéseket nem keres