15
  • Tetsuo
    #15
    Ezzel hogy kezeled azokat az oldalakat, ahol szeretnéd használni a sütiket, pl. regisztrálsz meg ilyenek?
  • Tetsuo
    #14
    Amiről te írsz, az nem leiratkozás. Akkor a megszűnés helyett tartozásod lesz a szolgáltató felé.
  • Frekvency
    #13
    egy átlagjuzer a neten...
  • Frekvency
    #12
    egyébként ebben a szisztémában az egyik legnagyobb haszonélvező a Tinder, oda amelyik NŐ bejelentkezik az élete végéig fizeti a tagdíjat, még akkor is ha közben megházasodott és 8 gyereke lett :DDDDDDDDDDDDDDD

    A nagy cumi az, hogy sokan azt hiszik ha letörülnek egy appot akkor az előfizetés is megszünik. A nagy faszt!!! Utána is vonogatják szépen a lóvét a kártyádról és ha esetleg kártyát váltanál. a felhasználási feltételnél írják, hogy joguk van a fizetési követésre, a bnakodat utasithatják, hogy továbbra is utalják nekik a pénzt!

    "A Fizetési módodra vonatkozó adataidat a Tinderen a Beállításokban szerkesztheted. Ha egy fizetés a fizetési mód lejárta, elégtelen fedezet vagy más ok miatt nem kerül rendezésre, és nem szerkeszted a Fizetési módot vagy nem szünteted meg vagy törlöd az előfizetésed, továbbra is viseled a felelősséget a be nem szedett összegekre vonatkozóan, és feljogosítasz bennünket arra, hogy továbbra is ráterheljük a díjat a Fizetési módra, ha az frissül. Ennek következtében a fizetés számlázási dátuma módosulhat. Emellett feljogosítasz bennünket, hogy a hitel- vagy betéti kártyád szolgáltatójától lekérjük a hitel- vagy betéti kártyád frissített vagy új lejárati dátumait és kártyaszámait. A fizetési feltételeid a Fizetési módodon fognak alapulni, és meghatározásukhoz felhasználhatók a közötted és a pénzintézet, a hitelkártya kiállítója vagy a Fizetési mód egyéb szolgáltatója között fennálló megállapodások. Amennyiben nem az amerikai kontinensen tartózkodsz, úgy elfogadod, hogy a Tindernek küldött kifizetés az MTCH Technology Services Limited vállalaton keresztül kerül továbbításra."
    Utoljára szerkesztette: Frekvency, 2023.07.13. 18:06:24
  • Frekvency
    #11
    az én utolsó és végső feliratkozásom a discordon volt egy szolgáltatásra ahol azt kamuzták, hogy hiperkönnyű a leiratokozás. Aztán persze a fél netet fel kellett túrnom mire rájöttem hogy kell leiratkozni, Kiderült hogy tényleg könnyű de az életben nem gondoltam volna hogy úgy kell, és nem azért mert egyszerű volt hanem mert röhejesen logikátlan. Egy "mégsem" gombot kellett megnyomni, de nem volt ott semmi hogy ez leiratkozás hanem az volt utána írva, hogy léphetsz egy szintet a szolgáltatásban. Mégsem...eszem megáll baszki..
  • Sequoyah
    #10
    Ahol en elek, ott van egy egyszeru szabaly. Bar a betartatasara nem fektetnek akkora hangsulyt, de az alapotlet jo.

    Minden leiratkozasnak maximum olyan bonyolultnak kell lennie, mint a feliratkozasnak. Persze vannak szubjektiv faktorok, de joreszt objektiven is merheto. Klikkelessel fel lehet iratkozni, de telefonalni kell a leiratkozashoz? 2 klikk a feliratkozas, de 5 klikk a leiratkozas?
  • Sequoyah
    #5
    En meg azt halottam, hogy a gepardok szerint a gazellak erdeke, hogy lassabban fussanak.
  • zola2000
    #8
    Ez frekvencynek ment aki a következő #2 úgy látom az SGn is jó a rendszer.
  • zola2000
    #7
    Mondjuk egyszerűen le lehet tiltani az automatikus kifizetéseket egy más cég felé mind a google playben, mind a paypalban, talán a banknál is, szóval nem szükséges más rendszeren végig menni...
  • dyra
    #6
    Ők csak ne okoskodjanak. Ha a feliratkozás egy klikk akkor a leiratkozás is legyen annyi.
  • gosub
    #5
    De jó is lenne, ha egyelően működne ez a rendszer! Szerelőként ahová egyszer javítani hívtak oda havonta újra elmennék és minimum egy kiszállási díjat számláznék. A honlapon meg le lehet mondani, csak végig kell klikkelgetni, megerősíteni, kérdésekre válaszolni, emailre várni...
    A kéményellenőrzés valahogy így működött, xart nem ért de jött a pénz a nemlétező kéményekért is.
  • Frekvency
    #4
    milyen süti, hol van süti, én látok egyet sem :DD
    https://www.i-dont-care-about-cookies.eu/
    Utoljára szerkesztette: Frekvency, 2023.07.13. 09:52:00
  • Frekvency
    #2
    tróger banda mind. Én pl. betiltatnám a megújuló előfizetések rendszerét, ahol egyszer előfizetsz aztán életed végéig szívják a véredet ha nem tudsz kiiratkozni, mert szarrá van bonyolítva. Persze mindenhonnan le lehet, de állítom, hogy vannak rengetegen akik leszarják vagy egyszerűen nncs idegük végig menni a leiratkozáson és inkább fosnak arra a pár dollárra amit ezek a piócák szívnak tőlük folyamatosan.
  • zola2000
    #2
    Na ezzel foglalkozhatna az európai unió, mert a "vigyázz az oldal sütiket használ" szöveg minden oldalon inkább csak idegesítő mint bármilyen szempontból hasznos.
  • RJoco
    #1
    Hm, érdekes.
    Ha valamire előfizettem, nem szeretném havonta, negyedévente vagy évente megismételni. A telefonkártya miatti adategyeztetéstől is feláll a szőr a hátamon. Utálom.
    Viszont azt meg lehetne követelni mindenkitől, hogy a lemondásokat tegye egyértelmű, könnyen elérhető helyre. Negyedéves, éves előfizetésnél figyelmeztesse a felhasználót, hogy levonás lesz. Havinál fölösleges szerintem. Azt csak nem felejti el az ember. Meg általában nem egy akkora összeg.
    Ne legyen egykattintásos sem. Legyen egy összegző oldal, amin pontosan szerepel, hogy konkrétan mi az, amiről lemondok.

    Persze ehhez gondolkodni is tudni kellene ott az FTC-nél és más hasonló szervezeteknél. De az nagyon nehezen megy nekik.