7
  • FICEK9
    #7
    Én hasonlóan méltatlanul elfeledettnek és eltűntnek érzem a "You are empty" nevű fps-t, ami annak idején lehetett volna egyfajta posztszovjet "Bioshock" játék is, ha nem kelet-európai a fejlesztő csapat. "Egyéb" helyről az akkori anyagi helyzetem miatt ugyan megvan, de mióta dolgozó ember vagyok és meg tudnám venni sajnos legálisan nem találtam.
  • Kissssss0 #6
    szerencsére.
  • lacuska51
    #5
    gog.com-on fennt van
  • Kissssss0 #4
    "soldier of fortune" pl egynek, három részt is megélt a játék, de végül eltűnt mintha soha nem is létezett volna.
  • zola2000
    #3
    Ezért is fontos hogy a warez vagy legalább az abandonware oldalak ne tűnjenek el teljesen.

    Úgy látom nyugaton a legtöbb ember úgyis megveszi ha kényelmesebb.
  • kvp
    #2
    Ugyanigy tunnek el a filmek, sorozatok, minden amit mar nem adtak ki offline formatumban. A kultura eltorlese sok esetben jol jovedelmezo tevekenyseg. Mint ahogy a tortenelem elfelejtese is nagy hasznot tud hozni azoknak akik szeretnek ujra es ujra megismetelni.

    Amig nem letezik publikacios es archivalasi kotelezettseg (mint pl. itthon a konyvek eseten), addig ez lesz a gazdasagilag termeszetes folyamat.
  • monk00
    #1
    Sok régi jó belsőszemszöges (fps) játék szinte teljesen eltűnt, vagy nem is tudunk róla, és már nem is fogunk. Pedig sokkal jobbak a legtöbb esetben, mint a mai játékok zöme